Naturalne środki na potencje

Naturalne środki na potencje

Dodano: 16-11-2014

erekcja potencja

Ludzie od wieków poszukiwali środków na poprawę potencji. Natura dostarcza ich w nadmiarze. Przemysł farmakologiczny oferuje cały szereg środków na potencję bazujących na naturalnych składnikach. Natura dostarcza to co najlepsze, również gdy mowa o życiu seksualnym. 

Żeń-szeń na potencję

Jednym z najstarszych i powszechnie stosowanych środków jest żeń-szeń. Zawarte w nim ginsenozydy zwiększają potencję. By efekt był zauważalny, należy regularnie spożywać środek, zawierający przynajmniej 15 % naturalnego żeń-szenia. Wskaźnik ten jest bardzo ważny ze względu na nasze zdrowie. Nadmierne spożycie żeń-szenia może doprowadzić do powstawania wysypki oraz reakcji alergicznej. Nie jest też zalecana nadciśnieniowcom, gdyż zwiększa ciśnienie krwi. Innym groźnym i bolesnym skutkiem ubocznym może być ucisk w klatce piersiowej. 

Kolejnym skutecznym środkiem na męską potencję występującym w naturze jest Johimbina. Substancję tą pozyskuje się kory drzewa zwanego właśnie Johimbine. Jest wysoce prawdopodobne, iż substancja ta powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Im większa przepuszczalność naczyń krwionośnych w penisie, tym szybszy i lepszy wzwód. Johimbina stymuluje ponadto układ nerwowy. Pozytywnie oddziałuje też na dolny odcinek rdzenia kręgowego. Jest skutecznym środkiem na potencję, gdy u podnóża problemu leży stres czy obniżone samopoczucie. Tak jak z żeń-szeniem, tak również z johimbiną należy uważać. Stosowana w nadmiarze może prowadzić do występowania skutków ubocznych jak problemy ze snem, nierówny puls czy drżenie dłoni. 

W sposób naturalny potencję można również zwiększyć poprzez mleczko pszczele. Mleczko zawiera substancje stymulujące produkcję spermy. Ma to również przełożenie na wzrost pobudzenia seksualnego. Osoby borykające się z alergiami powinni jednak uważać na mleczko. Najlepiej środek przyjmować pod nadzorem lekarza.

Miłorząb japoński również działa

Wśród naturalnych substancji na potencję najlepiej sprawdzają się te, które rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają ukrwienie narządów. Świetnie pod tym względem sprawdza się miłorząb japoński. Zalecany jest w szczególności Panom borykającym się ze zbyt wysokim pozoimem cholesterolu oraz miażdżycą. Najlepiej stosować maksymalnie 80 mg naturalnego miłorzębu japońskiego. Tak jak przy poprzednich substancjach trzeba tutaj uważać by nie przedawkować. Rezultatem przedawkowania jest ból głowy. 

Warto wymienić jeszcze drzewko potencji, które nie wywołuje efektów ubocznych. Dla mężczyzn borykających się z prostatą doskonale sprawdzą się również nasiona dyni. Zawierają one mnóstwo witaminy E oraz cynku. Waeto nadmienić, iz pozytywnie oddziałują zarówno na narządy rozrodcze męskie, jak i żeńskie.

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.