Współpraca

Medsowa.pl to miejsce numer 1 w Polsce z opiniami na temat leków i suplementów diety. Jesteśmy 100% polskim projektem i jednocześnie pierwszą taką porównywarką w Polsce.


W serwisie Medsowa.pl możesz przeczytać opinie o produktach, sklepach i markach. Poznać najnowsze promocje, zobaczyć zdjęcia produktów, porównać opinie o suplementach, przeczytać ciekawe porady i artykuły o lekach i suplementach diety - ale przede wszystkim możesz napisać własną opinię, dodać zdjęcia czy opis produktu.

Znajdziesz tutaj ponad:

 

Korzyści wynikające ze współpracy z serwisem Medsowa.pl to:

▶ dotarcie z ofertą do ponad 100 tysięcy potencjalnych klientów,

▶ realne zwiększenie przychodów sklepu,

▶ zaistnienie  w świadomości internautów,

▶ zwiększenie rozpoznawalności marki,

▶ możliwość konkurowania nie tylko ceną, ale również jakością usług,

▶ dodatkowa promocja sklepu,

▶ poznanie opinii na temat swoich produktów.

 

Serwis umożliwia:

▶ sprawdzenie opinii i cen ponad 3,5 tysiąca suplementów i leków

▶ porównanie ofert w ponad 100 sklepach internetowych

▶ wyszukanie najlepszej oferty produktowej

▶ zapoznanie się z informacjami i opiniami dotyczącymi produktów, a także sklepów

▶ przejście na stronę sklepu internetowego w celu dokonania zakupu

 

Warunki współpracy dla sklepów internetowych:

I 0,45 zł netto  - opłata za przekierowanie do sklepu

lub

II Miesięczny abonament ustalany indywidualnie

 

Kontakt - Współpraca

 [email protected]

 

 

Reklama

Nasza oferta podzielona jest na dwie części: jedna związana z tradycyjną formą reklam internetowych, druga związana z niestandardowymi formami zgodnymi z profilem serwisu Medsowa.pl

Oferujemy różne formy reklamy:

▶ Konkurs - reklama angażująca użytkowników. W celu wzięcia udziału muszą wykonać konkretne czynności, zapoznać się z ofertą produktową Klienta, odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Długość trwania konkursu oraz nagrody mogą być różne i każdorazowo są ustalane z klientem.

▶ Reklama banerowa - możliwość emisji standardowych form reklamy takich jak: baner, baner rozwijany, billboard, billboard rozwijany, double billboard, triple billboard, box, button, skyscraper, skyscraper rozwijany, oraz inne. W różnych częściach serwisu. Forma bardzo efektywna i dobrze odbierana przez użytkowników.  Czas wyświetlenia jest ustalany każdorazowo z klientem.

▶ Sonda sponsorowana - użytkownikowi serwisu zadawane jest pytanie (lub pytania) stworzone z klientem. Sonda przeprowadzona zostaje na stronie głównej lub w poszczególnych kategoriach przy wykorzystaniu logo Klienta i zdjęć produktu. Dzięki tej formie można poznać bezcenne opinie ściśle określonej grupy.

▶ Artykuł sponsorowany - tekst na stronie głównej o określonej ilości znaków (około 10 000) pisany przez doświadczonego copywritera na ustalony z klientem temat. Tekst może być ściśle lub luźno związany z ofertą klienta aczkolwiek zawsze zawiera nawiązanie do niej, linki do oferty lub/i zdjęcia produktów. Link do artykułu może znajdować się na stronie głównej Medsowa.pl, w newsletterze oraz na forach internetowych.

 

Jesteśmy otwarci na każdą formę reklamy. Wszystkich zainteresowanych konkretnymi wycenami akcji promocyjno-reklamowych na Medsowa.pl serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt - Marketing

 [email protected]