Kategorie produktów

Medsowa.pl to wiodący w Polsce portal z opiniami na temat leków i suplementów diety.

Heart

Jesteśmy 100% polskim projektem i jednocześnie pierwszą taką porównywarką w Polsce.

W serwisie Medsowa.pl możesz przeczytać opinie o produktach, sklepach i markach. Poznać najnowsze promocje, zobaczyć zdjęcia produktów, porównać opinie o suplementach, przeczytać ciekawe porady i artykuły o lekach i suplementach diety - ale przede wszystkim możesz napisać własną opinię, dodać zdjęcia czy opis produktu.

Znajdziesz tutaj ponad:

  • Contact products

    5 500 Produktów

  • Contact reviews

    47 000 Opinii

  • Contact articles

    900 Artykułów

Współpraca z Medsowa.pl

Korzyści wynikające ze współpracy: Serwis umożliwia:
dotarcie z ofertą do ponad 100 tysięcy potencjalnych klientów, sprawdzenie opinii i cen ponad 3,5 tysiąca suplementów i leków
realne zwiększenie przychodów sklepu porównanie ofert w ponad 100 sklepach internetowych
zaistnienie w świadomości internautów wyszukanie najlepszej oferty produktowej
zwiększenie rozpoznawalności marki zapoznanie się z informacjami i opiniami dotyczącymi produktów, a także sklepów
możliwość konkurowania nie tylko ceną, ale również jakością usług przejście na stronę sklepu internetowego w celu dokonania zakupu
dodatkowa promocja sklepu
poznanie opinii na temat swoich produktów

Warunki współpracy dla sklepów internetowych:

Partnership option 1

Opcja 1

Pakiet podstawowy cennik Medsowa.pl

Partnership option 2

Opcja 2

pakiet dedykowany ustalany indywidualnie

Jeśli chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami za pomocą maila:
Envelope [email protected]

Reklama

Nasza oferta podzielona jest na dwie części: jedna związana z tradycyjną formą reklam internetowych, druga związana z niestandardowymi formami zgodnymi z profilem serwisu Medsowa.pl

Oferujemy różne formy reklamy:

Konkurs - reklama angażująca użytkowników. W celu wzięcia udziału muszą wykonać konkretne czynności, zapoznać się z ofertą produktową Klienta, odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Długość trwania konkursu oraz nagrody mogą być różne i każdorazowo są ustalane z klientem.

Reklama banerowa - możliwość emisji standardowych form reklamy takich jak: baner, baner rozwijany, billboard, billboard rozwijany, double billboard, triple billboard, box, button, skyscraper, skyscraper rozwijany, oraz inne. W różnych częściach serwisu. Forma bardzo efektywna i dobrze odbierana przez użytkowników. Czas wyświetlenia jest ustalany każdorazowo z klientem.

Sonda sponsorowana - użytkownikowi serwisu zadawane jest pytanie (lub pytania) stworzone z klientem. Sonda przeprowadzona zostaje na stronie głównej lub w poszczególnych kategoriach przy wykorzystaniu logo Klienta i zdjęć produktu. Dzięki tej formie można poznać bezcenne opinie ściśle określonej grupy.

Artykuł sponsorowany - tekst na stronie głównej o określonej ilości znaków (około 10 000) pisany przez doświadczonego copywritera na ustalony z klientem temat. Tekst może być ściśle lub luźno związany z ofertą klienta aczkolwiek zawsze zawiera nawiązanie do niej, linki do oferty lub/i zdjęcia produktów. Link do artykułu może znajdować się na stronie głównej Medsowa.pl, w newsletterze oraz na forach internetowych.

Jesteśmy otwarci na każdą formę reklamy. Wszystkich zainteresowanych konkretnymi wycenami akcji promocyjno-reklamowych na Medsowa.pl serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami za pomocą maila:
Envelope [email protected]

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.