Kategorie produktów

O nas

Kim jesteśmy?

Medsowa to platforma informacyjna dedykowana lekom, suplementom diety, tematom związanym ze zdrowiem i profilaktyką zdrowotną. Nasz serwis wycisza problem szumu informacyjnego. Wspomagamy mądry i świadomy wybór preparatów dostępnych na rynku.

Aktywnie podnosimy świadomość w zakresie zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Tutaj skorzystasz ze sprawdzonej wiedzy, która jest na wyciągnięcie ręki!

Nasi użytkownicy

Główną grupę naszych odbiorców stanowią kobiety w wieku 25-44 lat – kobiety wykształcone, żony i matki, dla których troska o zdrowie swoje i najbliższych osób jest priorytetem.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy pierwszym takim projektem w Polsce! W naszej bazie znajduje się:

  • Contact products

    5 500 Produktów

  • Contact reviews

    47 000 Opinii

  • Contact articles

    900 Artykułów

Ale to nie wszystko!

Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin z zakresu medycyny i farmacji. Podejmujemy również współpracę z firmami farmaceutycznymi oraz organizacjami pozarządowymi.

W naszym serwisie regularnie publikujemy cykl wywiadów otwartych, do których zapraszamy pasjonatów i praktyków zdrowego stylu życia.

Wszystkie nasze działania mają charakter informacyjny i edukacyjny.

Ważne!

Nie jesteśmy sklepem internetowym, nie sprzedajemy leków i suplementów diety w naszym serwisie.

Materiały zawarte w serwisie nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Zachęcamy przede wszystkim do lektury ulotek, a w przypadku wątpliwości dotyczących stanu zdrowia – do konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Rozwijamy się dla Was

Wychodzimy naprzeciw potrzebom odbiorców serwisu. Staramy się na bieżąco wnosić poprawki i udoskonalenia, tak by to miejsce było jeszcze bardziej intuicyjne w użytkowaniu.

Grono naszych odbiorców stale się powiększa, co świadczy o tym, że obrany przez nas kierunek jest słuszny. Bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszego działania!

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i chętnie zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Trzymajcie za nas kciuki!

Przed zakupem sprawdź najnowsze opinie o suplementach i lekach Zapoznaj się z poradnikami Sprawdź wszystkie produkty dostępne w naszej bazie

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.