O nas

Kim jesteśmy?


Medsowa.pl to Twoje rzetelne źródło informacji o lekach i suplementach diety. 

Medsowa.pl to wiodący w Polsce portal z opiniami na temat leków i suplementów diety. 

Jesteśmy 100% polskim projektem i jednocześnie pierwszą taką porównywarką w Polsce..

Znajdziesz tu najnowsze promocje, porady, artykuły dotyczące zdrowego stylu życia, informacje o dawkowaniu leków, możliwych skutkach niepożądanych, dostępności, sposobie użycia ale co najważniejsze, znajdziesz tu opinie o lekach i suplementach diety, zebrane na podstawie wypowiedzi ich użytkowników. 

 

Znajdziesz tutaj ponad:

 

 

Nasza misja


Nasz serwis powstał po to by pomagać wszystkim tym, którzy w dzisiejszym bardzo szybko rozwijającym się świecie mają coraz większe problemy z zachowaniem zdrowia, przez co muszą korzystać z pomocy różnych suplementów ale nie chcą ryzykować z kupowaniem ich “w ciemno”. 

Niestety producenci suplementów często naginają rzeczywistość lub też korzystając z zabiegów socjotechnicznych sugerują rzeczy, które nie mają prawa bytu.  Wychodząc naprzeciwko wszystkim tym, którzy przed zakupem chcą dowiedzieć się czegoś więcej o danym suplemencie, stworzyliśmy start-up Medsowa.pl, którego zadaniem jest zbieranie różnych opinii użytkowników dotyczących suplementów, a następnie, na ich podstawie, rekomendowanie odwiedzającym najlepszych produktów z poszczególnych kategorii.

 ▶  Przed zakupem sprawdź najnowsze opinie o suplementach i lekach [TUTAJ]

 ▶  Zapoznaj się z rankingami [TUTAJ]

 ▶  Sprawdź wszystkie dostępne na naszej stronie suplementy [TUTAJ]

 

Dlaczego jesteśmy najlepsi?


Medsowa.pl to miejsce tworzone przez Ciebie!

Rekomendacje dostępne w naszym serwisie, są opiniami osób, które piszą na podstawie swojego doświadczenia, a nie ma cenniejszego i bardziej rzetelnego źródła informacji, jak opinia prawdziwego klienta. Dodatkowo każdy zalogowany użytkownik, może dodać swoją opinię, opis czy zdjęcie produktu. 

Przedstawiamy prawdziwe opinie o lekach, pokazujemy prawdę o ich składzie i działaniu oraz tłumaczymy reklamową fikcję, którą karmią nas firmy farmaceutyczne.

 

Kryteria oceny

 

Serwis Medsowa.pl jest współtworzony przez użytkowników, którzy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami dotyczącymi stosowania  suplementów diety, leków OTC oraz innych produktów znajdujących się w serwisie. Każdy odwiedzający może wybrać interesujący go produkt i dodać własną opinię.


Największą zaletą takiego systemu zbierania opinii jest możliwość przeczytania wypowiedzi innych użytkowników o tym czy dany produkt naprawdę jest skuteczny i czy warto go kupić. Nie ma cenniejszego i bardziej rzetelnego źródła informacji, jak opinia prawdziwego klienta.


Mimo że dokładamy wszelkich starań, by opinie zamieszczane w naszym serwisie były w 100% rzetelne, nie zawsze jesteśmy w stanie zweryfikować autora danej wypowiedzi. Chcąc uczulić naszych czytelników na możliwość pojawiania się opinii dodawanych przez oszustów lub nieuczciwą konkurencję zachęcamy by przed zakupem leku bądź suplementu diety zapoznać się z treścią ulotki bądź skonsultować się z lekarzem albo farmaceutą.   

 

Ważne!

 

Nie jesteśmy sklepem internetowym, nie sprzedajemy leków i suplementów w naszym serwisie.

Staramy się dodawać wszystkie informacje dotyczące produktów (sposób użycia, dawkowanie, problemy, reklamacje, dostępność, itp.) jednakże może się zdarzyć, że niektóre z informacji będą niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

 

Rozwijamy się dla Was!


Nasza strona jest jeszcze w fazie Beta ale rozwija się niezwykle prężnie. Staramy się na bieżąco wnosić wszystkie poprawki i udoskonalenia, tak by to miejsce było dla Was jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Trzymajcie za nas kciuki!

Zespół Medsowa.pl