Kategorie produktów

O nas

Kim jesteśmy?

Medsowa to platforma informacyjna dedykowana lekom i suplementom diety. Przedstawiamy kluczowe informacje o produktach i opinie osób, które je stosowały. Dzięki temu możesz łatwo porównać preparaty i mądrze wybrać najlepszy dla siebie.

Heart

Jesteśmy pierwszym takim projektem w Polsce. Zgromadziliśmy już 42 tys. opinii na temat 5,5 tys. preparatów.

Aktywnie podnosimy świadomość w obszarach zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy, która jest na wyciągnięcie ręki!

  • Contact products

    5 500 Produktów

  • Contact reviews

    43 000 Opinii

  • Contact articles

    800 Artykułów

Nasza misja

Nasz serwis powstał po to by pomagać wszystkim tym, którzy w dzisiejszym bardzo szybko rozwijającym się świecie mają coraz większe problemy z zachowaniem zdrowia, przez co muszą korzystać z pomocy różnych suplementów ale nie chcą ryzykować z kupowaniem ich “w ciemno”.

Niestety producenci suplementów często naginają rzeczywistość lub też korzystając z zabiegów socjotechnicznych sugerują rzeczy, które nie mają prawa bytu. Wychodząc naprzeciwko wszystkim tym, którzy przed zakupem chcą dowiedzieć się czegoś więcej o danym suplemencie, stworzyliśmy start-up Medsowa.pl, którego zadaniem jest zbieranie różnych opinii użytkowników dotyczących suplementów, a następnie, na ich podstawie, rekomendowanie odwiedzającym najlepszych produktów z poszczególnych kategorii.

Przed zakupem sprawdź najnowsze opinie o suplementach i lekach Zapoznaj się z poradnikami Sprawdź wszystkie produkty dostępne w naszej bazie

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Medsowa.pl to miejsce tworzone przez Ciebie!

Rekomendacje dostępne w naszym serwisie, są opiniami osób, które piszą na podstawie swojego doświadczenia, a nie ma cenniejszego i bardziej rzetelnego źródła informacji, jak opinia prawdziwego klienta.

Przedstawiamy prawdziwe opinie o lekach, pokazujemy prawdę o ich składzie i działaniu oraz tłumaczymy reklamową fikcję, którą karmią nas firmy farmaceutyczne.

Kryteria oceny

Serwis Medsowa.pl jest współtworzony przez użytkowników, którzy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami dotyczącymi stosowania suplementów diety, leków OTC oraz innych produktów znajdujących się w serwisie. Każdy odwiedzający może wybrać interesujący go produkt i dodać własną opinię.

Największą zaletą takiego systemu zbierania opinii jest możliwość przeczytania wypowiedzi innych użytkowników o tym czy dany produkt naprawdę jest skuteczny i czy warto go kupić. Nie ma cenniejszego i bardziej rzetelnego źródła informacji, jak opinia prawdziwego klienta.

Mimo że dokładamy wszelkich starań, by opinie zamieszczane w naszym serwisie były w 100% rzetelne, nie zawsze jesteśmy w stanie zweryfikować autora danej wypowiedzi. Chcąc uczulić naszych czytelników na możliwość pojawiania się opinii dodawanych przez oszustów lub nieuczciwą konkurencję zachęcamy by przed zakupem leku bądź suplementu diety zapoznać się z treścią ulotki bądź skonsultować się z lekarzem albo farmaceutą.

Ważne!

Nie jesteśmy sklepem internetowym, nie sprzedajemy leków i suplementów w naszym serwisie.

Staramy się dodawać wszystkie informacje dotyczące produktów (sposób użycia, dawkowanie, problemy, reklamacje, dostępność, itp.) jednakże może się zdarzyć, że niektóre z informacji będą niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Rozwijamy się dla Was

Staramy się na bieżąco wnosić wszystkie poprawki i udoskonalenia, tak by to miejsce było dla Was jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Trzymajcie za nas kciuki!

Partner technologiczny

Startup Development House sp. z o.o.

start-up.house/pl

start-up.house/en

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.