Fibra Vitale - błonnik witalny. Suplement który działa już po 3 dniach!

Fibra Vitale - błonnik witalny. Suplement który działa już po 3 dniach!

Błonnik poprawia zdrowie

Jeśli dostarczamy do naszego ustroju właściwe ilości błonnika to czujemy się lepiej, poprawiają się nasze wyniki badań, "zły" cholesterol jest trzymany w ryzach i wyrównuje się jego poziom. Jednocześnie błonnik wspomaga wydalanie tłuszczy z organizmu i reguluje cykl wypróżnień dzięki czemu sprzyja odchudzaniu. Ważnym elementem jego stosowania jest również pozytywny wpływ jaki wywiera na cały układ pokarmowy, wspierając regulację jego funkcjonowania.

Naturalne występowanie

Błonnik pokarmowy jest składnikiem naturalnie występującym w licznych produktach, które na stałe goszczą w diecie każdego z nas. Jego niezwykłe bogactwo znajduje się w owocach oraz warzywach, jak również licznych produktach zbożowych – niełuskany ryż, kasze, musli, pieczywo razowe oraz żytnie, naturalne płatki zbożowe, otręby zbożowe.

Błonnik a suplementacja

Deficyty błonnika w diecie mogą być oczywiście skutecznie suplementowane. Najlepszym rozwiązaniem jest wybieranie tego w pełni naturalnego. Produktem takim jest ekologiczny preparat FIBRA VITALE.  W jego składzie znajdują się trzy istotne bio – składniki :

– 60% stanowi Babka Płesznik – ma wysoki poziom skuteczności, stosuje się ją od wielu lat w lecznictwie w łagodzeniu dolegliwości jelitowych, pozytywnie wpływają na pracę i perystaltykę jelit.

– 20% stanowią nasiona siemienia lnianego – posiadają wysokie właściwości odżywcze dzięki czemu znajdują zastosowanie jako składnik licznych diet, mają regenerujący wpływ na błonę śluzową przewodu pokarmowego, działają również osłonowo co sprawia, że wykorzystuje się je w przypadku zachorowania na wrzody żołądka.

– 15% stanowią Łupiny Babki Jajowatej – skutecznie działa w biegunkach oraz zaparciach, pobudza jelita do pracy i usuwa zalegające w nich resztki pokarmowe, działa wspomagająco na procesy metaboliczne.

Skuteczne działanie FIBRA VITALE

Jest to suplement zdrowej i zbilansowanej diety, wsparcie dla osiągnięcia pięknej sylwetki, nieskazitelnego wyglądu i zdrowego ciała. Regularne i systematyczne stosowanie pozwala na dojście do  oczekiwanych rezultatów i pełne zadowolenie. Jak działa błonnik na nasz organizm?

– znikają dokuczliwe wzdęcia, uczucie ciężkości czy gazy,

– przestanie dokuczać nam zgaga,

– wyrówna się poziom cholesterolu,

– zniknie nieprzyjemny zapach z ust,

– dochodzi do oczyszczenia jelit, a wszystkie resztki pokarmowe zostają z nich skutecznie usunięte,

– poprawia się wygląd cery – znikają wypryski i problemy trądzikowe,

– wizyty w toalecie staja się mniej uciążliwe, bo przestają nam doskwierać zaparcia,

– poprawia się stan włosów i paznokci,

– zmniejsza się odczuwanie głodu, dzięki czemu spożywamy mniejsze posiłki i odchudzanie staje się łatwiejsze,

– znika uczucie nadmiernej senności i zmęczenia, mamy więcej sił, witalności i energii do działania.

Czy FIBRA VITALE to dobry wybór?

Z pewnością FIBRA VITALE zajmuje pierwsze miejsce w rankingach na najlepszy błonnikowy suplement diety. Wpływa n to jego forma – większość specyfików dostępnych w aptekach to tabletki, co znacząco oddziałuje na bezpieczeństwo i wygodę stosowania, jak również na poziom skuteczności. FIBRA VITALE składa się jedynie z trzech sprawdzonych, przebadanych, naturalnych składników. W jego składzie nie ma żadnych konserwantów czy sztucznych substancji. Preparat wyróżnia się neutralnym smakiem oraz zapachem, dzięki czemu jego stosowanie nie jest dla nikogo problematyczne.

Regularne stosowanie FIBRA VITALE sprawia, że już po kilku dniach czujemy się lekkie, mamy więcej energii i lepsze samopoczucie. To skutek oczyszczenia organizmu z toksyn.

Jak stosować FIBRA VITALE?

Przygotowanie preparatu pochłonie zaledwie kilka chwil naszego czasu. Za pomocą znajdującej się w opakowaniu miarki wsypujemy do szklanki 6 gram produktu, zalewamy go letnią wodą i odstawiamy na około 4 minuty, po czym możemy delektować się smakiem.

Jak często suplementować błonnik?

Dorosły człowiek powinien dostarczać do swojego organizmu 20-40 gram błonnika pokarmowego w ciągu doby. Pewną jego część zawieramy w codziennych posiłkach jednak jeśli jest go zbyt mało należy go uzupełnić. W zależności od rodzaju naszej diety, i zawartego w niej błonnika FIBRA VITALE zaleca się wypijać 1-2 razy w ciągu dnia. Przy konsekwencji i regularnym stosowaniu już po kilku dniach będziemy cieszyć się z wymiernych efektów.

Więcej informacji oraz możliwość zamówienia Fibra Vitale na stronie producenta: http://pl.vitaleherbs.com/fibra-vitale/

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.