Kategorie produktów

Deprim Forte

Deprim Forte

4.07 Dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Deprim Forte

Deprim Forte to lek dostępny w postaci kapsułek twardych. Preparat zaliczany jest do leków pochodzenia roślinnego. Produkt polecany jest dla osób, które czują zmęczenie psychiczne przy wykonywaniu czynności rutynowych.

Lek zalecany do krótkotrwałego stosowania w objawach łagodnych zaburzeń depresyjnych.

Deprim Forte zawiera w składzie suchy wyciąg z ziela dziurawca zwyczajnego. Składnik ten wykazuje działanie przeciwdepresyjne oraz wspomaga organizm w stanach bezpośrednio związanych z depresją, jak np. napięcie nerwowe, stany lękowe, zespół napięcia przedmiesiączkowego, zespół przewlekłego zmęczenia, bezsenność, a często także związane z psychiką dolegliwości bólowe.

Standaryzowane ekstrakty z dziurawca wykorzystywane są często w leczeniu łagodnych oraz umiarkowanych przypadków depresji (1). Wykazano również skutecznonść działania ziela dziurawca w łagodzeniu stanów lękowych (2).

Wyciąg z ziela dziurawca zwyczajnego to substancja, której działanie przekłada się na wzrost stężenia neuroprzekaźników w mózgu, w tym serotoniny, która wpływa korzystnie na sen, regulując go oraz poprawiając jego jakość.

Proces wzrostu stężenia neuroprzekaźników wspomaga redukcję zmęczenia i znużenia, zmniejsza napięcie emocjonalne i przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej.

Skład

Substancją czynną leku Deprim Forte jest wyciąg z ziela dziurawca zwyczajnego Hypericum perforatum L, herba (3,5-6 :1) (zawartość hiperycyn 0,75 mg do 1,3 mg na kapsułkę).

Pozostałe składniki zawarte w produkcie to: laktoza jednowodna, wodorofosforan wapnia dwuwodny, celuloza, stearynian magnezu, krzemionka koloidalna bezwodna, talk.
Skład kapsułki: żelatyna, laurylosiarczan sodu, dwutlenek tytanu (E 171), kompleks chlorofilowy (E 141), woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Lek Deprim Forte należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Kapsułki należy przyjmować doustnie, podczas posiłków, popijając odpowiednią ilością wody.

Zalecana dawka produktu Deprim Forte do spożycia w ciągu dnia:

Grupa wiekowa Dawka pojedyncza Maksymalna dawka dobowa
dorośli 1 kapsułka 2 kapsułki

Najlepszy efekt osiąga się po około 4 tygodniach stosowania leku. Jeżeli po tym czasie nie widać poprawy, należy przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem.

Wskazana w tabeli dawka maksymalna nie powinna być przekraczana. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik kapsułek Deprim Forte.

Deprim Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Preparatu nie należy stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia, a także u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Leku nie mogą przyjmować osoby, u których występują epizody ciężkiej depresji i nadwrażliwość na światło.

Produkt zawiera laktozę. Osoby z nietolerancją cukrów powinny konsultować się z lekarzem bądź farmaceutą przed przyjęciem leku. 

Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-09 13:09

Ciężka rzecz. Od niemal kilku tygodni nie czuję się rozluźniona. to na skutek problemów w pracy. mam już serdecznie dość. Najwyższy czas na coś z apteki.

Dobrawa 2018-04-09 11:50

Nie lubię zmian. jestem osobą nad wyraz spokojną i opanowaną. jeśli jednak chodzi o rutynę - na dłuższą metę także może być dla mnie szkodliwa. Wypalam się, a to wypalenie przyprawia mnie o stany depresyjne... na szczęście mam Deprim Forte, który bardzo szybko stawia mnie na nogi.

Olga W. 2018-03-23 00:18

Czuje sie po tym środku o wiele lepiej i teraz wiem,że Deprim Forte to jedyny środek na rynku, który tak na prawdę mi pomaga. Daje radę i jestem z niego zadowolona!

Hania 2017-03-23 09:38

Jestem osobą, która nie lubi nowości. Jeśli mam swoje stałe obowiązki, które wykonuję, jestem wniebowzięta. Z drugiej zaś strony miewam takie dni, kiedy rutyna mnie dobija. Nie ma nic gorszego niż uczucie, że jest się bezużytecznym i pracuje jak robot. Naprawdę się wtedy odechciewa. Na szczęście mam Deprim Forte, dzięki któremu niechęć odchodzi, tak szybko jak się pojawiła :)

z 2017-03-08 12:30

w

Sara 2017-02-02 14:18

Dlaczego Deprim Forte? Ponieważ jest to naturalny produkt, który zawiera wyciąg z dziurawca zwyczajnego. Składnik ten przyczynia się do zwiększenia stężenia neuroprzekaźników, m.in serotoniny. A jak powszechnie wiadomo, jest ona nazywana hormonem szczęścia. Serotonina ma duzy wpływ na to, w jaki sposób reagujemy na różne sytuacje. Zmniejsza ona napięcie nerwowe i dzięki niej odczuwam stoicki spokój.

Natka 2017-01-02 12:24

tak sobie działa, nie ma jakiejs super roznicy. Szczegolnie to widać w drugiej polowie cyklu- nie pomaga się uspokoic

Jarosława 2016-12-15 22:37

Chyba dopadł mnie stres. Spróbuję Deprim Forte , oby coś zdziałał.

Scholastyka 2016-12-14 22:12

Bardzo źle reaguję na stres. Kończy się to tak, że źle śpię i mało jem. Przyjaciółka gorąco mi poleciła Deprim Forte . Podjechałyśmy do apteki i zakupiłam ten środek. Czekam na to, czy pomoże...

Opinia użytkownika 2016-11-02 20:12

Uważacie , że wyroby na ciągłe przygnębienie dają radę? Ja sądzę, że jak najbardziej! W zeszłe wakacje użytkowałam Deprim Forte . Ten produkt na poważnie mi służył!

Opinia użytkownika 2016-04-15 14:19

Deprim ma łagodne działanie, sprawia że nastrój poprawia się stopniowo, likwiduje napięcie nerwowe. Polecam

Sabina 2015-12-23 16:22

Nic tak nie zabija wydolności i efektywności pracy jak rutyna. Próbowałam różnych sposobów, ale to nic nie dawało, kiedy kolejnego dnia i tak wracałam do stresującej ale nudnej pracy. Było ze mną coraz gorzej aż w końcu znalazłam dla siebie odpowiedni lek, a mianowicie Deprim Forte. Bez niego nie wiem, jak długo pociągnęłabym w tym Mordorze.

Nika 2015-07-01 23:21

Osobiscie za bardzo nie polecam. Nic to mi nie dało i tylko zmarowałam 15 zł... To jest chore aby tak dawać sie w butelke nabijać ...

Michał! 2015-07-01 23:20

Wydaje mi sie, że to jeden jeden z lepszych środków na rynku z których tak na prawdę warto jest korzystać. Daje 5/5 bo działa!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.