Krople bez konserwantów to zdrowe oczy

Krople bez konserwantów to zdrowe oczy

Podstawowym zadaniem, jakie powinny spełniać krople do oczu, jest ich nawilżanie, eliminacja uczucia pieczenia i suchości. Jednak ważne jest, aby preparat mógł jednocześnie sprawiać ulgę jego użytkownikom, a także nie oddziaływać negatywnie na powierzchnię oka. Do tego niestety może dojść, jeśli produkt okulistyczny zawiera konserwanty. Dlatego warto zdecydować się na produkty firmy Thea, takie jak na przykład Hyabak, w których składzie nie znajdziemy szkodliwych substancji.

Dlaczego warto wybrać krople do oczu Hyabak?

Producent kropel Thea może pozwolić sobie na niestosowanie konserwantów dzięki specjalnemu, opatentowanemu systemowi ABAK. Preparat zostaje umieszczony w specjalnej, wielodawkowej butelce z membraną filtrującą, przez co krople zachowują jałowość na czas dwóch do trzech miesięcy. System posiada pierścień gwarancyjny oraz sączek wyjaławiający, które to elementy pozwalają na utrzymanie doskonałej jakości produktu. To wyjątkowe, przełomowe w świecie okulistyki rozwiązanie, dzięki któremu mogą Państwo korzystać z trwałego nawilżenia oczu, przy jednoczesnej pewności, że nie są narażeni na rozwój żadnej choroby oczu.

Chwilowe podrażnienie oczu? Wypróbuj Filmabak lub Hydrabak

Krople Filmabak przeznaczone są do stosowania w sytuacjach sporadycznego i mało nasilonego przemęczenia oczu. Zapewniają uczucie nawilżenia oraz odświeżenia. Są wskazane zwłaszcza dla osób, które spędzają sporo czasu przed ekranem komputera i okresowo odczuwają podrażnienie narządu wzroku. Z kolei Hydrabak to jałowy roztwór soli fizjologicznej, który będzie szczególnie przydatny dla użytkowników soczewek kontaktowych. Służy do przepłukiwania oka, wypłukiwania ciał obcych oraz ogólnej poprawy komfortu widzenia. Może być bezpiecznie stosowany u dzieci. Hydrabak również jest pozbawiony konserwantów.

Jak łagodzić trudniejsze dolegliwości oczu?

Thea posiada w swojej ofercie preparaty okulistyczne przeznaczone do leczenia poważniejszych dolegliwości narządu wzroku. W przypadku pojawienia się objawów, wskazujących na alergiczne zapalenie spojówek, warto zastosować krople do oczu Zabak. Ten preparat także może być bezpiecznie aplikowany przez dwa miesiące. W katalogu wyrobów producenta znalazły się również krople bazujące na soli sodowej diklofenaku – Dicloabak. Służą do leczenia stanów zapalnych, występujących po operacji zaćmy.

Krople do oczu bez konserwantów to standard, na który warto stawiać, jeśli poważnie myśli się o długotrwałym zdrowiu narządu wzroku.

Źródło: http://thea.pl/produkty/nawilzenie-i-ochrona/hyabak

 

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.