Rewolucyjna szczoteczka Oral B iO z najnowszą technologią

Rewolucyjna szczoteczka Oral B iO z najnowszą technologią

Chcesz, żeby Twój uśmiech był zdrowy oraz bielszy? Cenisz szczoteczki, które potrafią więcej niż inne? W kwestii dbania o zdrowe zęby i dziąsła jesteś bezkompromisowy? To świetnie! Tak się składa, że szczoteczka elektryczna, który zamienia codziennie mycie zębów na technologiczną pielęgnację jest w zasięgu Twoich rąk!

Szczoteczka elektryczna Oral B iO Series Sztuczna Inteligencja, która się sprawdza

W trosce o udoskonalenie techniki mycia zębów, w szczoteczce Oral-B iO wykorzystano rewolucyjna technologię, która działa na wyższych poziomach . Sztuczna inteligencja, bo niej mowa, wyposażona w czujniki ruchu i położenia szczoteczki monitoruje styl mycia zębów, a także omijane miejsca.

Poprzez aplikacje Twoja szczoteczka dzięki  Bluetooth pozostaje w stałym kontakcie ze smartfonem,  a interaktywny kolorowy wyświetlacz udostępnia spersonalizowane porady dotyczące ulepszenia czyszczenia zębów oraz przypomnienia o konieczności wymiany końcówki. Szczotkowanie zębów z aplikacją oral to czysta przyjemność. Interaktywny kolorowy wyświetlacz pokazuje również tryby szczotkowania i zużycie baterii a po prawidłowym szczotkowaniu obdziela uśmiechem.

Wbudowany profesjonalny timer sygnalizuje o 2- minutowym czasie mycia zębów rekomendowanym przez stomatologów. Szczoteczka co 30 sekund powiadamia o zmianie strony jamy ustnej, pozwalając na dokładniejsze i równomierne umycie wszystkich zębów.

Szczoteczka Oral B iO 

Dzięki nimi z łatwością dobierzesz intensywność oraz rodzaj czyszczenia zgodny z Twoimi aktualnymi potrzebami, co zapewni Ci kompleksową pielęgnację jamy ustnej.

Tryb Pro Clean zapewnia dogłębne czyszczenie trudno dostępnych miejsc, bez omijania przestrzeni między zębowych.

Tryb codzienne czyszczenie przeznaczony jest do szybkiego i skutecznego czyszczenia.

Tryb Pielęgnacja Dziąseł i Masażu poprawia kondycje dziąseł poprzez delikatny masaż, stymulujący ich ukrwienie.

Tryb Delikatnego Czyszczenia wrażliwych dziąseł z łagodnymi drganiami dedykowany jest osobom z delikatnymi i wrażliwymi dziąsłami.

Tryb wybielania z każdym myciem pozwala osiągnąć coraz bielszy uśmiech.

Tryb Czyszczenie języka umożliwia jego dokładne oczyszczenie w celu usunięcia bakterii powodujących przykry zapach z ust. 

Nowa magnetyczna technologia iO łączy mikrowibracje włókien z okrągłą główką szczoteczki Oral-B o kształcie zainspirowanym profesjonalnym sprzętem dentystycznym, żeby zapewnić Ci uczucie czystości jak po profesjonalnym czyszczeniu w gabinecie, którego efekt utrzymuje się przez cały dzień.

Inteligentny czujnik nacisku

Szczoteczka Oral została wyposażona także w inteligentny czujnik siły nacisku, który zmieni kolor na czerwono kiedy szczotkujesz zbyt mocno, a na zielono kiedy szczotkujesz prawidłowo. Okrągły kształt główki szczoteczki, specjalna konstrukcja końcówki oraz przycięcie włókien sprawia ,że szczoteczka Oral B iO czyści o wiele lepiej niż szczoteczka manualna.

Wytrzymała bateria

Dzięki baterii litowo-jonowej jedno pełne naładowanie wystarczy Ci na 2 tygodnie. Szczoteczka elektryczna Oral B iO Series zasygnalizuje Ci kiedy stan baterii będzie niski. Wówczas należy umieścić ja na ładującej podstawce lub w inteligentnym etui, dzięki czemu bateria odzyska swoja pełna moc już po upływie 3 godzin.

Szczoteczka elektryczna objęta jest 24-miesięcznaa gwarancja, dzięki której w razie awarii możesz wymienić ja na nowa.

Inteligentne etui podróżne

Aby bezpiecznie i w higienicznych warunkach przechowywać szczoteczkę także w podróży w zestawie otrzymasz wygodne, wytrzymałe i eleganckie etui podróżne, które również umożliwia ładowanie szczoteczki podczas jej przechowywania. Etui podróżne to komfort, który możesz poczuć wszędzie.

Profesjonalny czasomierz

Jeśli masz wątpliwości czy szczotkujesz odpowiednio długo, dzięki timerowi będziesz wiedział kiedy upłynęły 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania. Ponadto co 30 sekund urządzenie będzie Cię powiadamiać o zmienieniu szczotkowanej strony - w ten sposób Twoje zęby będą równomiernie wyczyszczone.

W skład zestawu wchodzą:

  • Szczoteczka Elektryczna Oral-B iO Series 9N Quartz
  • 1 Oryginalna końcówka
  • Podstawka ładująca (magnetyczna ładowarka)
  • Inteligentne etui podróżne
  • Pudełko na końcówki wymienne
  • Oryginalne opakowanie
  • Instrukcja obsługi

 Szczoteczka soniczna dla dzieci

Szczoteczka elektryczna funkcjonuje na bazie rotacyjnych, mechanicznych ruchów z kolei szczoteczka soniczna jest poddawana falom dźwiękowym wprowadzającymi ją w wibracje. Szczoteczki elektryczne tak jak szczoteczki soniczne cieszą się ogromną popularnością gdyż usuwają zdecydowanie więcej płytki bakteryjnej w porównaniu ze szczoteczkami manualnymi. Szczoteczka soniczna dla dzieci posiada bardzo delikatne włosie, wykonuje tysiące obrotów na minutę, dzięki czemu gwarantuje delikatne i efektywne czyszczenie dziąseł, zębów i języka. Większość modeli wyposażona jest w timer zapewniający kontrolę podczas prawidłowego mycia zębów. Dostępne szczoteczki soniczne dedykowane są dla dzieci od 3 do 6 lat oraz starszych. Z pewnością odnajdziesz urządzenie, które spełni Wasze oczekiwania.

 

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.