Kategorie produktów

Magvit B6

Magvit B6

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 15

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Magvit B6

Magvit B6 to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do ich stosowania jest cheć uzupełnienia codziennej diety w magnez i witaminę B6. Szczególnie ważne jest to u osób, które zmagają się z niedoborami tych składników.

Na niedobory magnezu mogą mieć wpływ złe nawyki żywieniowe, nałogi, a także nadmiar stresu w codziennym życiu. 

Preparat Magvit B6  jest dedykowany osobom, których dotyczy zmęczenie psychiczne i fizyczne, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia snu, problemy z koncentracją i zapamiętywaniem, zwłaszcza w pracy, opierającej się na wysiłku umysłowym, a także zaburzenia rytmu serca (w tym kołatanie serca oraz arytmia).

Magnez wpływa korzystnie na układ nerwowy. Wspiera także pracę mięśni i zmniejsza uczucie odrętwienia - zwłaszcza w okolicach kończyn dolnych. 

Witamina B6 zwiększa wchłanialność magnezu a dodatkowo zabezpiecza przed jego nadmierną utratą. Wraz z magnezem wspomaga koncentrację i usprawnia funkcje intelektualne. Obniża też odczuwanie zmęczenia i znużenia. 

Skład

Składniki tabletek Magvit B6:

- substancje czynne: jony magnezu 48 mg (w postaci magnezu mleczanu dwuwodnego), pirydoksyny chlorowodorek (witamina B6) 5 mg,

- substancje pomocnicze: w skład rdzenia: celuloza mikrokrystaliczna, sacharoza, alkohol poliwinylowy, krzemu dwutlenek, talk, magnezu stearynian. składniki otoczki: kopolimer kwasu metakrylowego (Eudragit L 100-55), talk, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000, powidon K 25, emulsja silikonowa SE2, sodu wodorotlenek.

Dawkowanie:

Lek Magvit B6 należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Sposób i droga podania: produkt leczniczy Magvit B6 należy przyjmować doustnie według zaleceń:

Wiek Dawka pojedyncza Czestotliwość przyjmowania Dawka dobowa
dorośli 2 tabletki 1-2x/dobę 2-4 tabletki
dzieci powyżej 12. r. ż. j.w j.w. j.w.

Stosowanie u dzieci młodszych i w formie leczniczej odbywa się wyłącznie z przepisu lekarza.

Nie przekraczać wskazanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Magvit B6.

Magvit B6 należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Produkt nie jest wskazany dla dzieci poniżej 12. lat, chyba że lekarzz zaleci inaczej.

Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą przed przyjęciem leku.

Leku nie należy stosowac na czczo, gdyż może powodować biegunkę. Leku nie należy stosować u osób z niewydolnością nerek, a także u osób z hipermagnezemią lub hiperwitaminozą B6. 

Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bolesława 2020-06-20 20:40

Spore zmęczenie nie jest dolegliwością która da się wyleczyć jedynie lekami - nawet jakby były najlepsze. Zasadniczy jest też wypoczynek i mało stresu!

Krzysztof 2020-03-27 17:37

sesja już blisko a ja jestem daleko w polu. Pora na wspomagacz koncnetracji.

Opinia użytkownika 2020-03-17 15:03

urwanie głowy od rana a dalej powtórka w mieszkaniu. choć teraz już jest lżej. To był udany zakup

Radomir 2019-12-13 09:22

nawał obowiązków w pracy i dlatego wcale nie umiem się skupić. Mam nadzieję że to nie potrwa długo.

MARKUS 2018-07-27 11:14

OD OKOŁO 6 MIESIĘCY NIEMA W PRODUKCJI MAGVIT B6. NAJLEPSZE TABLETKI PRZECIWKO SKURCZĄ MIĘŚNI , CENA OD 9 ZŁ DO 19 ZŁ ZALEŻY TO OD APTEKI , DATY WAŻNOŚCI I PROMOCJI . CHCIAŁBYM ABY WRÓCIŁY DO PRODUKCJI , PONIEWAŻ TO NAJLEPSZE TABLETKI DLA MNIE.

Ulka 2018-07-03 13:35

Magvit B6 to lek, który stosuję dla uzupełnienia codziennej diety w magnez i witaminę B6. Czytałam, że magnez z tą witaminą usprawniają funkcje układu nerwowego na tyle, że sa w stanie poradzić sobie z objawami depresji. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

Martyna 2018-01-31 08:43

Magnez i witamina B6 odgrywają ważną rolę dla układu odpornościowego a także dla całej gospodarki. Niedobory magnezu przyczyniają się do spadku sił, a w gorszym stadium nawet do bólów mięśni. Magnez eliminuje uczucie zmęczenia i znużenia, dlatego tak istotne jest, żeby go przyjmować i nie dopuszczać do niedoborów.

liś52 2017-03-10 15:20

Naprawdę dobry magnez! Od razu minęło drżenie powiek i skurcze!

Filip 2017-03-07 23:43

Jakiś czas temu zacząłem poważnie rozkminiać, czy moje zmęczenie i rozdrażnienie nie ma jakiegoś podłoża chorobowego...Na lepszą koncentrację w aptece doradzono mi Magvit B6 i zaryzykowałem ze względu na niewygórowaną cenę. W połączeniu z porządnym wyspaniem się uważam powodzenie misji za udane.

Karina 2017-02-17 16:14

Uzupelnianie witamin jest mega ważne:) Z reguły witaminy chodzą parami lub w grupach. Ja zakupiłam Magvit B6 . Środek posiada witaminę B6:) Jest ona kluczowa dla układu nerwowego:) Polecam!

Zuza 2016-11-25 16:20

najlepszy !

Marlena 2016-07-25 15:20

Jakieś 2 lata temu miałam często zaburzenia rytmu serca! Tak się działo niezależnie od sytuacji... Postanowiłam coś z tym zrobić. Pojechałam do apteki po Magvit B6 !!! Wcześniej moja znajoma również zakupiła ten produkt i sobie chwaliła! I wiecie co wam powiem? po kilku tygodniach, u mnie również wszystko już było w normie! Zalecam!

Natanael 2016-02-14 19:48

Stosuję Magvit B6 na poranne łomotanie i charczenie pikawy. Dopiero od miesiąca a już zauważam postęp!

Iwona 2015-11-29 09:10

Magvit B6 to produkt magnezowy wskazany u wszystkich, którzy mogą zmagać się z niedoborami magnezu. Sama należałam do osób, które mogły być w tej grupie ze względu na fakt, że w moim życiu jest dużo czynników stresowych, które bardzo negatywnie odbiły się na mojej psychice. Nie mogłam spać i zapanować nad stresem. Produkt Magvit B6 pomógł mi rozprawić się z dolegliwościami, a dzięki temu ja w końcu czuję się jak nowonarodzona.

Konstanty 2015-03-15 15:33

Na półkach jest preparatów do koloru do wyboru. Jak znaleźć ten numer 1? Za każdym razem się na tym zastanawiam. Finalnie wybrałem Magvit B6 . Na moje problemy daje sobie radę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.