Z pomocą profesjonalnego trenera i dietetyka osiągniesz więcej!

Z pomocą profesjonalnego trenera i dietetyka osiągniesz więcej!

Cześć!

Jeżeli czytasz ten tekst to zapewne chciałbyś lub chciałabyś zmienić swoje ciało na lepsze. Być może chcesz nabrać masy mięśniowej albo po prostu chcesz zrzucić nadmiarowe kilogramy. Nie ważne, czy chcesz wyglądać lepiej, czy po prostu chcesz cieszyć się lepszym zdrowiem to chciałbym Ci pogratulować tego, że szukasz informacji na temat tego jak osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę! To pierwszy krok do odniesieniu sukcesu!

Jeżeli nie wiesz jak zabrać się za swoją przemianę to musisz wiedzieć, że nie jesteś sam. Każdego dnia tysiące ludzi zaczyna dietę albo postanawia, że zacznie ćwiczyć. Niestety zdecydowana większość z nich poddaje się bardzo szybko. Jest to spowodowane tym, że nie widzą jak się za to zabrać. Często nawet jeśli wytrwają w postanowieniu to brak efektów również zniechęca ich po pewnym czasie.

Nie musisz być jednym z nich!

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy i przydałoby Ci się kilka dobrych rad na początek to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Profesjonalni trenerzy i dietetycy pracujący dla Fabryki Siły rozpiszą dla Ciebie dietę i trening dostosowaną do Twoich możliwości. Oznacza to, że nie dostaniesz ogólnej diety i treningu, ale każda osoba otrzymuje spersonalizowany plan, który zostanie specjalnie dla Ciebie ułożony.

Jak oni to robią?

Na początku będziesz musiał uzupełnić szczegółową ankietę dotyczącą swojej osoby. Pytania będą dotyczyć twojej obecnej diety oraz kondycji fizycznej. Na podstawie odpowiedzi ułożą Ci dokładny jadłospis tak by Ci najbardziej odpowiadał. Nie będzie problemu nawet jeżeli jesteś wegetarianinem z alergiami, a do tego nie jesz glutenu. To profesjonaliści, którzy poradzą sobie z każdym przypadkiem. Analogicznie z treningiem. Jeśli masz czas trenować tylko dwa razy w tygodniu to rozpiszą Ci dwa treningi, a jeśli chcesz więcej to rozpiszą Ci pięć treningów w tygodniu. Treningi będą dostosowane do Twojego stopnia zaawansowania.

Dla kogo skierowana jest oferta?

Praktycznie do wszystkich. Nie ważne, czy masz 150 kg, czy 55 kg i 180 cm wzrostu. Każdy kiedyś zaczynał. Nie ważne też, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną i ile masz lat. Może już trenujesz od jakiegoś czasu, a może dopiero chcesz zacząć. Trenerzy i dietetycy pracujący dla Fabryki Siły doradzą Ci najlepiej jak tylko będą potrafili i dostosują wszystko do Twoich potrzeb i możliwości!

Ile to kosztuje?

Trenerzy Fabryki Siły nie pracują za darmo. Trener osobisty to ich zawód i pasja. Miesięczna dieta i trening to koszt 89 zł w promocji (normalnie to 149zł). Jest to naprawdę niska kwota ze względu na to, że diety rozpisują wieloletni i profesjonalni dietetycy oraz trenerzy personalni. Dla porównania standardowa rozpiska u trenera na siłowni to koszt od 200 do 400 zł.

To normalne, że się wahasz. Też miałem wątpliwości, ale pokażę Ci dwa filmy, które przekonały mnie do skorzystania z ich oferty. W moim przypadku rozpisali mi bardzo fajny dwudniowy trening na siłowni przy uwzględnieniu, że gram dodatkowo w piłkę nożną dwa razy w tygodniu. Jestem bardzo zadowolony i powoli widzę efekty. Zwiększyła się moja siła oraz szybkość, co daje mi przewagę podczas gry w piłkę, a do tego zaczynają pojawiać się pierwsze widoczne efekty mojego treningu.

Dwa filmy, które mnie przekonały znajdują się poniżej. Pierwszy z nich to Krzysiek, który był typowym chudzielcem. Wysoki i szczupły jak szczypiorek. Na filmie zobaczysz od czego zaczynał i do czego doszedł. Drugi film to chłopak, który grał dużo w gry komputerowe. Ważył już ponad 130  kilo i postanowił się zmienić. Wyznaczył sobie cel schudnięcia 50 kilogramów w rok i jest bliski osiągnięcia tego celu. Oboje skorzystali z pomocy Fabryki Siły i z pewnością tego nie żałują.

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

 

Drugi film ogladaj od 1:55 (na początku są pierdoły).

Jeśli się spodobało lub jesteś po prostu ciekawy jak to wszystko wygląda w praktyce kliknij TUTAJ >>

 

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.