Zumba - fitness, odchudzanie i świetna zabawa!

Zumba - fitness, odchudzanie i świetna zabawa!

Dodano: 09-04-2017

kontrola wagi cellulit ćwiczenia fitness wyszczuplanie odchudzanie sport trening

Czy już na samą myśl o nużących i powtarzalnych ćwiczeniach na siłowni tracisz ochotę na jakikolwiek trening? Pragniesz połączyć modelujące całą sylwetkę zajęcia fitness ze świetną zabawą? A zatem już najwyższy czas poznać korzyści, jakie może dać Ci zumba!

 

Zumba to...

świetny mix tańca i aerobiku, inspirowany latynoskimi rytmami. To innowacyjny system fitness, który kształtuje sylwetkę poprzez świetną zabawę, pomaga spalić kalorie, dbać o kondycję, a przede wszystkim wprawia w świetne samopoczucie, na długo po zajęciach. Poznaj 10 dodatkowych powodów, dla których warto regularnie ćwiczyć! 

 

Zumba jest…

inna niż wszystkie formy aerobiku! Dzięki łatwym krokom tanecznym, świetnej kombinacji ruchów, motywującej muzyce powstaje atmosfera świetnej świetnej zabawy, która porywa wszystkich. Energetyczna kombinacja latynoskich rytmów, jak merengue, cumbia, salsa, reggaeton i wiele innych to mix, obok którego nie da się przejść obojętnie:)

 

Zumba jest…

łatwa, wprost stworzona dla wszystkich - bez ograniczeń kondycyjnych, wiekowych, lub umiejętnościowych. Unikalna formuła Zumby i prosta sekwencja kroków sprawiają, że bawisz się świetnie już od pierwszych zajęć. O tym, jak uniknąć błędów podczas ćwiczeń, przeczytasz tutaj. 
 


Zumba jest…

efektywna - dzięki jednej godzinie zumby możesz spalić aż 800 kcal! Wybierając zumbę, w prosty i przyjemny sposób ujędrnisz i wyrzeźbisz ciało, a także zadbasz o kondycję stawów i wydolność organów wewnętrznych. A to przekłada się na dłuższe i zdrowsze życie!


Zumba jest...

przede wszystkim świetną zabawą! Uczestnicy nawet nie zdają nawet sobie sprawy z tego, że ćwiczą. Spędzając czas na niesamowitej zabawie, rezultaty zaskakują ich mimochodem.

 

W ostatnich latach Zumba cieszy się coraz większą popularnością. Przeobrażając trening fitness w energetyczną rozrywkę Zumba osiągnęła światowy sukces, przyciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

 

Jak wzmocnić efekty zumby?

Jeśli jednym z Twoich priorytetów jest utrata kilogramów, wyrzeźbienie i wyszczuplenie sylwetki, warto rozważyć suplementację jako dodatek do zajęć zumby. W szybszej utracie kalorii i kontroli wagi pomocne mogą okazać się tabletki Be Slim zawierające naturalny ekstrakt z zielonej kawy. W spalaniu nadmiaru tłuszczu pomóc może także Asystor Slim, który działa na organizm dwuetapowo dzięki różnym rodzajom tabletek na rano i na wieczór. Aby nawodnić organizm i jednocześnie podkręcić metabolizm wypróbuj saszetki Aqua Slim - możesz zabrać je na zajecia i pić przygotowany płyn w czasie przerw. Na zmniejszenie apetytu i kontrolę wagi świetnie sprawdzić się może Simpliq. A na niechciany cellulit? Nasi internauci polecają kapsułki Cellulit Stop.

                                                                                         

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.