Pierwsza na rynku platforma edukacyjna dla branży healthcare

Bez Tabletek – pierwsza na rynku platforma edukacyjna dla branży healthcare

Nauka online to znak naszych czasów. Coraz więcej osób decyduje się na szkolenia przez Internet. Dietetycy oraz naturopaci również mogą zdobywać wiedzę online i dołączyć do pierwszej platformy edukacyjnej healthcare.

Podcast w drodze na zakupy albo podczas joggingu? Lektura e-booka w podróży do innego miasta, a po niej wideo, którego do tej pory nie mieliśmy czasu obejrzeć? Nikogo dziś nie dziwi, że wiedzę zdobywamy o dowolnym czasie i miejscu. Co więcej, tryb życia, czy też ograniczone możliwości spotykania się związane z sytuacją pandemiczną spowodowały, że osoby, które do tej pory dzieliły się wiedzą na szkoleniach stacjonarnych, przeniosły działalność do Internetu. Dzięki współczesnej technologii możemy więc pozyskiwać wiedzę, kiedy chcemy i w sposób, jaki najbardziej nam odpowiada. Takie zmiany nie ominęły również branży healthcare, dla której powstała pierwsza na rynku platforma edukacyjna – Bez Tabletek.

Bez Tabletek – pierwsza platforma edukacyjna dla branży healthcare

Nie od dziś wiadomo, że kto nie robi jednego kroku do przodu, robi dwa kroki w tył. Brak rozwoju osobistego i poszerzania wiedzy z zakresu healthcare może dużo kosztować, zwłaszcza jeśli chcemy zyskać przewagę konkurencyjną i tym samym oferować nowe usługi, z którymi łatwiej jest dotrzeć do większej liczby osób.

Bez Tabletek – dla tych, którzy chcą pozyskać wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowotnej

Bez Tabletek to platforma edukacyjna będąca miejscem prezentowania unikalnych treści (materiałów wideo, e-booków, podcastów) dla branży związanej z szeroko rozumianą profilaktyką zdrowotną i ochroną zdrowia. Co wyróżnia wspomnianą platformę? Przede wszystkim dostęp do treści tworzonych przez praktyków, którzy na co dzień funkcjonują w zagadnieniach z zakresu profilaktyki zdrowotnej i są doświadczeni m.in. w poszukiwaniu alternatywnych metod terapii oraz diagnostyki.

Jeśli nie masz możliwości lub czasu skorzystać ze szkolenia stacjonarnego, nie chcesz poświęcać go na dojazdy, a także cenisz elastyczność, taka forma zdobywania nowej wiedzy będzie dla Ciebie niezwykle korzystna. Co więcej, dostęp do platformy online to też oszczędności – nie musisz wydawać dodatkowych środków na transport, czy hotel. Dostęp do platformy pozwoli Ci realnie poszerzyć swoje kompetencje z dziedziny ochrony zdrowia. Szkolenia, do których otrzymasz dostęp po dołączeniu do platformy, to realna inwestycja w rozwój zawodowy i budowę wizerunku eksperta, które z kolei wpływają na Twoją przewagę konkurencyjną i pozyskanie nowych klientów. Co więcej, możesz przyczynić się też do rozwoju Twoich pracowników m.in. przez udostępnienie im materiałów szkoleniowych z platformy.

Platforma edukacyjna – inwestycja w rozwój zawodowy

Każdego dnia w Internecie widzisz kilka lub kilkanaście ofert udziału w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach i nierzadko zastanawiasz się: jaki kurs wybrać? Czy to szkolenie jest dla mnie? Koszty udziału w pojedynczym szkoleniu tematycznym bardzo często są wysokie. Koszt jednego szkolenia na platformie Bez Tabletek to jedyne 22 zł! To zupełnie jak duża kawa na wynos lub dwa ciastka w kawiarni. Czy cokolwiek tracisz, wydając 22 zł na jedno szkolenie, a w przedsprzedaży oszczędzając aż kilkaset? Absolutnie nie, a zyski z poszerzenia swoich kompetencji są długofalowe.

Bez Tabletek to zamknięta platforma, do której dostęp możesz wykupić już teraz, w przedsprzedaży. Całoroczny dostęp do merytorycznych, wysokiej jakości treści to jedyne 528 zł zamiast 1188 zł w sprzedaży regularnej! Dowiedz się więcej o platformie Bez Tabletek i dołącz w przedsprzedaży, aby zdobyć dodatkowe bonusy.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.