Kategorie produktów

Gelacet

Gelacet

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Gelacet

Gelacet to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki polecane są dla osób, w szczególności dla kobiet, które chcą zadbać o prawidłową kondycję włosów, skóry i paznokci a tym samym o piękny i zdrowy wygląd.

Kapsułki Gelacet stanowią połączenie hydrolizatu kolagenu oraz biotyny. Ten pierwszy jest bogaty w aminokwasy odpowiedzialne za produkcję białek (kolagenu i keratyny), budujących włosy i paznokcie. 

Suplement ten jest źródłem składników, które wznajdują swoje zastosowanie we wspomaganiu regeneracji włosów, paznokci, w szczególności w stanach ich osłabienia. W składzie produktu znajduje się biotyna, która wpływa korzystnie na zdrowie i wygląd włosów, zmniejszając ich wypadanie.

Skład

Składniki suplementu Gelacet to: hydrolizat kolagenu (zawierający aminokwasy: glicyna, prolina, hydroksyprolina, kwas glutaminowy, alanina, arginina, kwas asparaginowy, lizyna, seryna, leucyna, walina, treonina, fenyloalanina); żelatyna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza; D-biotyna (biotyna).

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja produktu Gelacet do przyjęcia w ciągu dnia to 3 kapsułki 3 razy dziennie. Kapsułki należy popić obficie wodą lub sokiem owocowym.

Zawartość składników w 9 kapsułkach suplementu:

hydrolizat kolagenu zawierający następujące aminokwasy:

- glicyna

- prolina

- hydroksyprolina

- kwas glutaminowy

- alanina

- arginina

- kwas asparginowy

- seryna

- lizyna

- leucyna

- walina

- treonina

- fenyloalanina

3,15 g

0,72 g

0,45 g

0,36 g

0,36 g

0,27 g

0,27 g

0,2 g

0,1 g

0,1 g

0,1 g

0,1 g

0,1 g

0,1 g

biotyna 171 mcg (342%*)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia porcji produktu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Gelacet jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy chronić od światła i wilgoci. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michalina 2018-08-27 11:25

9 kapsułek Gelacet ma bardzo wysoką zawartość biotyny. Biotyna jest kluczowa dla włosów, dlatego ją przyjmuję.

Elza 2017-04-06 21:22

Jestem w trakcie kuracji. Czy myślicie, że po 2 tygodniach już powinnam widzieć pierwsze rezultaty???

Diana 2017-04-05 12:21

Kaspułki są skuteczne - w moim przypadku efekt zdrowszych włosów był widoczny już podczas stosowania 2 opakowania:)

Opinia użytkownika 2015-01-09 21:58

Postanowiłam ściągnąć żelowe pazury, żeby paznokcie odpoczęły. Ale moje paznokcie są teraz mocno osłabione. Stosowałam rozmaite produkty. Dopiero Gelacet to produkt, który mi pomógł. Dzięki niemu moje paznokcie nie łamią się i nie rozdwajają.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.