Ekstrakt z agrestu indyjskiego – szczupła sylwetka i naturalne piękno

Ekstrakt z agrestu indyjskiego – szczupła sylwetka i naturalne piękno

Każdy z nas, a przede wszystkim kobiety - marzą o szczupłej sylwetce, nieskazitelnej cerze i lśniących włosach. Niestety, na rynku jest bardzo niewiele suplementów, które łączą w sobie wszystkie potrzebne skórze i organizmowi składniki. Aby uzyskać pożądany efekt bardzo musimy zażywać wiele różnych preparatów, co wiąże się także z wysokimi kosztami. A jakby tak zamknąć wszystkie te kapsułki w jednej? Taki właśnie jest suplement diety Amlan FORTE. 

Źródło piękności znane od tysięcy lat

Amla (Emblica officinalis), czyli agrest indyjski, to owoc wykorzystywany we wschodniej medycynie. Jest on odpowiedzą na urodę indyjskich kobiet, które - jak powszechnie wiadomo - cieszą się niebanalnym urokiem, lśiącymi i pełnymi blasku włosami oraz nieskzitelną cerą. Producenci Amlan FORTE wiedzieli, jak wyjść naprzeciw potrzebom kobiet i zamknęli popularny składnik w kapsułkach. 

Teraz dzięki Amlan FORTE każda kobieta może zadbać o kondycję swoich włosów, skóry oraz paznokci. Swoje właściwości agrest indyjski zawdzięcza bogactwu stabilnej witaminy C, flawonoidów i polifenoli. Agrest indyjski jest także źródłem minerałów, aminokwasów, miedzi oraz cynku. Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, który chroni struktury komórkowe przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. Dzięki temu spowalnia proces starzenia się skóry. 

Agrest indyjski zawiera także niacynę, żelazo, kwas glutaminowy, chrom, lizynę, alaninę i prolinę. Dzięki składnikom, które zawiera ten suplement diety, skóra szybciej się regeneruje, zachowując odpowiednią sprężystość oraz nawilżenie. Co więcej widoczna jest także poprawa jeśli chodzi o kondycję włosów i paznokci, które stają się twardsze i mocniejsze.

Dla kogo Amlan FORTE?

Grupą docelową, do której kierowany jest suplement, są osoby dorosłe, w szczególności kobiety. Jednakże kapsułki poleca się osobom skarżącym się na przedwczesne łysienie lub siwienie, ponieważ wspomagają minimalizację tych przykrym dolegliwościom. Dzięki swoim właściwościami ekstrakt z agrestu indyjskiego polecany jest osobom cierpiącym na nawracające stany zapalne skóry oraz choroby autoimmunologiczne, jak na przykład łuszczyca.

Jednak głównym zastosowaniem Amlan Forte jest walka ze zbędnymi kilogramami. Omawiany tu suplement diety wspomaga przemianę materii, dzięki czemu możemy tracić wagę bez wprowadzania restrykcyjnej diety. Dodatkowo usprawnia gospodarkę lipidową organizmu, co z kolei zapobiega nadmiernemu odkładaniu tłuszczu w miejscach takich jak brzuch, uda i pośladki.

Działanie odchudzające agrestu indyjskiego polega na tym, że wspomaga on proces detoksykacji (oczyszczania organizmu z toksyn) oraz wspiera proces trawienia. 

Nie tylko uroda – agrest amla sekretem długiego życia

Utrzymanie zdrowia i witalności to także zasługa agrestu indyjskiego. Bardzo często przyczyną wielu dolegliwości jest wysoki poziom cholesterolu. Stało się to niemalże plagą współczesnego społeczeństwa. Agrest indysjki wspiera proces normalizacji poziomu cukru we krwi oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi, utrzymując jednocześnie właściwe jej ciśnienie. 

Co więcej zawarte w Amlan Forte antyoksydanty zapobiegają rozwojowi chorób nowotworowych - usuwają z organizmu komórki, które uległy negatywnym mutacjom oraz zmniejszają ryzyko powstawania kolejnych komórek rakowych. Z tego powodu ekstrakt z amli poleca się osobom po przebytej chorobie lub genetycznie obciążanych chorobami nowotworowymi.

Te wszystkich właściwości agrestu indyjskiego posiada suplement diety Amlan FORTE. Jedna kapsułka jest w stanie zastąpić kilka preparatów. Jeśli zainteresował Cię temat agrestu amla odsyłamy na stronę amlanforte.com

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.