Kategorie produktów

HYLO-COMOD

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu HYLO-COMOD

HYLO-COMOD to wyrób medyczny w postaci kropli do oczu, który nawilża gałki oczne podczas jej suchości,

HYLO-COMOD można stosować podczas uczucia suchości oczu. Suchość gałki ocznej może być wywołana przez negatywny wpływ środowiska, powodującego zaburzenia typu odczucie obecności ciała obcego w oku, suche oko czy pieczenie oczu. Produkt może być też stosowany po zabiegach operacyjnych przeprowadzanych na oku.

Skład

W składzie kropli do oczu HYLO-COMOD znajdują się następujące substancje: hialuronianu sodu o stężeniu 1 mg/ml, bufor cytrynianowy, sorbitol, woda.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego HYLO-COMOD:

Zwykle zakrapla się 3 razy dziennie 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. Przy większych dolegliwościach preparat może być bez obaw zakraplany częściej.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu HYLO-COMOD.

Krople HYLO-COMOD należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mitar 2018-03-18 23:08

Na oczy jest najlepszy HYLO-COMOD. Moim zdaniem to jeden z lepszych suplementów oferujących bardzo dobre środki do wzmocnienia oczu. Polecam dla każdego.

Żalina 2017-09-09 23:28

By nawilżyć oczy używam tylko i wyłącznie HYLO-COMOD :) Bo tylko on da radę sprostać moim oczekiwaniom ! Wysoko oceniam niniejszy preparat.

Esti 2017-05-27 21:25

Krople te działają super. Jestem z nich bardzo zadowolona, już nie czuję takiego "piasku" pod powiekami, pewnie doskonale łapiecie o co mi chodzi ;)

Monia 2017-05-19 15:36

Bardzo dobre krople do soczewek.

Iwona 2016-11-24 12:17

Na mnie te krople śrdenio działają, są lepsze

Opinia użytkownika 2016-06-24 11:26

Wielogodzinna odsiadka przed monitorem kompa zdecydowanie szkodzi moim oczom. Przez to i wzrok jest jakby mętniejszy, a oczy wysychają w trymiga! Zacząłem używać preparatu HYLO-COMOD aby powstrzymać ten proces:)

Ludosław 2016-03-25 10:06

Kurka wodna i znów bolą mnie oczy... Pracuję w sporym magazynie i zajmuje się spawaniem. Po dniu roboty moje oczy są podrażnione. Trudna sprawa. Jakiś czas temu nabyłem HYLO-COMOD . Zobaczymy, czy środek da radę.

Damaris 2015-07-01 18:21

Suchość oczu może być dość szkodliwa dla narządu wzroku a wtedy może dojść do pieczenia oczu. Ten kłopot może być dość problematyczny. Suche oczy może powodować wiatr i klimatyzacja. Najlepiej wtedy zastosować HYLO-COMOD . Ten środek wpływa korzystnie na gruczoły łzowe. Jego składniki pomagają szybko i skutecznie rozprawić się z bolesnymi dolegliwościami.

Garos 2015-03-31 22:34

Działają świetnie i można z nim współpracować. Za każdym razem pomagają moim oczom poczuć się o wiele lepiej i zregenerować siły!

Dardaer 2015-03-25 19:01

Po kilku aplikacjach było o wiele lepiej. Oczy teraz o wiele lepiej funkcjonują i czuje się magicznie. Daje 5/5 bo nie ma co!

TIpas 2015-03-04 22:10

Na moje problemy z oczami jakoś rewelacyjnie ten środek nie zadziałał, jednak nie wiem sam jak w krótkim oraz błyskawicznym czasie zmienić jego działanie. Raczej się nie da, bo to nie moja wina ;/

Natarus 2015-03-04 22:09

Czasami bardzo często dręczy mnie suchość w oczach i dlatego moim zdaniem ten suplement jest konieczny. Polecam wtedy ten lek bo działa rewelacynie!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.