Jeden z najczęstszych męskich problemów

Jeden z najczęstszych męskich problemów

Według statystyk kłopoty ze wzwodem występują raz na pięć zbliżeń. To się zdarza, prawdopodobnie każdy mężczyzna przynajmniej raz w życiu ma tego typu problem. Skąd biorą się zaburzenia erekcji i jak można sobie z nimi poradzić? 

Dlaczego penis nie chce się unieść? Przyczyny problemu są inne u młodszych i starszych mężczyzn. Można im pomóc, jednak muszą zrozumieć, że to problem całkiem normalny i nie oznacza, że są "do niczego". Mężczyzna, u którego pojawił się kłopot ze wzwodem jest zaskoczony, wzburzony i zawstydzony. Jak to się stało? Czy to jego wina? Często jest tak, że przyczyny szuka u partnerki, a później wielokrotnie zmienia partnerki seksualne by to potwierdzić i jednocześnie udowodnić, że z jego penisem jest jak najbardziej wszystko w porządku. Często również po problemie w łóżku zamyka się w sobie i po prostu unika kolejnych zbliżeń. 

Problemy ze wzwodem to nic wstydliwego!

Erekcja następuje na skutek konkretnego bodźca. Może być to dotyk, obraz, słowa, wyobrażenia erotyczne lub sama myśl o mającym się odbyć stosunku. Zależy to oczywiście od mężczyzny i jego predyspozycji. Erekcja ma miejsce, kiedy zostaje pobudzony odpowiedni ośrodek, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Wówczas rozszerzają się tętnice, krew zaczyna płynąć szybciej i w rezultacie wypełniają się ciała jamiste przyrodzenia powodując wzwód. A na czym polegają zaburzenia erekcji? Nie są to tylko sytuacje, kiedy nie można doprowadzić do wzwodu, ale również gdy jest on tak krótki, że nie może dojść do stosunku. Ale bez obaw! Martwić należy się dopiero, kiedy partner zawodzi w 75% zbliżeń, czyli powtarza się to często i przez długi czas. Krótkotrwałe problemy mogą być spowodowane chwilowym spadkiem sił, stresem lub innymi przyczynami. 

Kilka produktów przydatnych podczas problemów z potencją, które warto znać:

1) Zytax - wyjątkowo skuteczny środek. To naturalny suplement, w składzie którego znajduje się pobudzający żeń-szeń oraz ekstrakt z kwiatu tribulus terrestris. Ma świetne działanie poprawiające libido oraz potencję. 

2) Insemin - to kolejny ciekawy suplement, który warto stosować, szczególnie jeśli staracie się o dziecko. Regularne stosowanie uzupełnia witaminy i inne substancje, które mają duże znaczenie dla potencji. Często tracone są z powodu stresu, czy codziennego wysiłku, a to jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach.

3) Reprostal - suplement diety oparty na naturalnych składnikach, które mają świetnie działanie na układ moczowy oraz gruczoł prostaty. Nie tylko ochroni narządy i usprawnia przepływ moczy, ale również korzystnie działa na płodność. To środek naturalny, który nie powoduje skutków negatywnych. Regularne przyjmowanie zdecydowanie usprawnia działanie organizmu. 

4) Xtrasize - to środek polecany mężczyznom chcącym polepszyć swoją potencję. Ma skład opierający się na składnikach pochodzenia naturalnego. Są to głównie afrodyzjaki, popularne już od wielu lat wśród ludzi na całym świecie. To suplement dostępny bez recepty, dlatego bez problemu może z niego korzystać każdy.

5) Vigrax - kolejny z preparatów, na który warto zwrócić uwagę. Jest bardzo popularny wśród suplementów poprawiających potencję. Krąży o nim wiele pozytywnych opinii, według których jest bardzo skuteczny i po prostu warto go stosować. Ma naturalny skład, dzięki czemu nie zagraża zdrowiu i nie ma skutków ubocznych. Skuteczność została osiągnięta dzięki bazowaniu na najnowocześniejszych badaniach.

6) Maxatin - to łatwo dostępny suplement. Według producentów ma on kilkukrotnie zwiększać produkcję spermy oraz skutecznie wzmacniać erekcję. Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić doznania oraz unikać ewentualnych kłopotów ze wzwodem. Dotyczy to sytuacji, kiedy problemy zdarzają się sporadycznie. 

7) Climaxcontrol - to jeden z lepszych produktów, który przeznaczony jest dla mężczyzn mających problem z przedwczesnym wytryskiem. Nie jest to poważny problem, jednak może powodować dyskomfort i niezadowolenie zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki. Climaxcontrol wydłuża czas stosunku i dzięki temu zwiększa doznania. 

8) Nalural XL - to suplement, którego działanie sugeruje sama nazwa. Powoduje on usprawnienie krążenia krwi i uwalnianie tlenku azotu, dzięki czemu penis staje się większy, a erekcja mocniejsza. Wiele czasopism naukowych poruszało temat związku tlenku azotu z rozmiarem przyrodzenia. To coś dla każdego mężczyzny, który chce skutecznie zwiększyć prącie, a tym samym doznania seksualne swoje oraz partnerki.

9) Femmax - suplement ten ma działanie usprawniające metabolizm. Jest to środek przeznaczony dla kobiet, które chcą wzmocnić doznania i jednocześnie pozbyć się częstego problemu niskiego libido. To specjalnie dobrane składniki, które uzupełniają niedobory witamin oraz skutecznie pobudzają kobietę, działając na jej pragnienia i odczucia podczas zbliżenia.

Pełny ranking preparatów na poprawę potencji znajdziesz tutaj.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.