Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 4

Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 4

t12. Prostenal

Prostenal stosowanie wspiera prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych, ma też pozytywny wpływ na wielkość prostaty.

Jak działa preparat?

Najważniejszym składnikiem środka leczniczego jest wyciąg z palmy sabałowej będący bogatym źródłem kwasów tłuszczowych. To właśnie dzięki niemu osoby przyjmujące Prostenal mogą liczyć na zachowanie prawidłowych funkcji rozrodczych, a jednocześnie nie muszą martwić się zaburzeniami związanymi z jakością strumienia moczu. Innym ważnym składnikiem jest pokrzywa zwyczajna, która wspomaga pracę nerek zachwoując drogi moczowe w zdrowiu. Z kolei mącznica lekarska ma wpływ na właściwą pracę pęcherza, a dzięki olejowi z nasion dyni można liczyć na łatwiejsze niż dotychczas oddawanie moczu.

13. MenMag

MenMag to suplement diety zalecany mężczyznom, którym zależy na uzupełnieniu diety w magnez i utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu. Preparat magnezowy cieszy się jednak dużym powodzeniem również dlatego, że pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Jak działa preparat?

MenMag uzupełnia dietę dostarczając organizmowi magnez, zawiera jednak także dodatkowe składniki. Wśród nich na szczególne zainteresowanie zasługuje witamina B przyczyniająca się do tego, że nie ma mowy o zaburzeniach metabolizmu białka oraz glikogenu. Cennym pierwiastkiem jest również cyn, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu. Warty podkreślenia jest też wyciąg z korzeni maca, pomaga on bowiem w zachowaniu energii oraz naturalnej aktywności seksualnej.

14. Olimp Żeń-Szeń Vita Complex

Olimp Żeń-Szeń Vita Complex to suplement diety w kapsułkach przeznaczony dla osób, którym zależy na utrzymaniu sprawności fizycznej i umysłowej oraz na skutecznym radzeniu sobie tak z uczuciem znużenia, jak i zmęczenia. Jest ceniony również dlatego, że wzbogaca dietę o witaminy niezbędne mężczyznom. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku osób w wieku średnim i podeszłym, jest też zalecany sportowcom oraz każdemu mężczyźnie, który wykonuje ciężką pracę fizyczną i umysłową.

Jak działa preparat?

Mówiąc o działaniu preparatu zwraca się uwagę przede wszystkim na jego korzystny wpływ na niwelację uczucia zmęczenia. Olimp sprzyja przy tym utrzymaniu sprawności fizycznej na wysokim poziomie i wspomaga czynności charakterystyczne dla układu immunologicznego. Poprawia koncentrację, ma pozytywny wpływ na czujność organizmu, a do tego wspomaga nie tylko witalność organizmu, ale również jego kondycję seksualną. Jest to możliwe dzięki jego składowi, w którym najważniejsze jest znaczenie ekstraktów pochodzących z dwóch gatunków żeń-szenia. Mówiąc o częściach składowych preparartu warto wspomnieć również o ekstrakcie pieprzu czarnego oraz kompleksie aż 12 witamin.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.