Kategorie produktów

Magne-B6 Max

Magne-B6 Max

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magne-B6 Max

Magne-B6 Max to suplement diety dostępny w formie tabletek, przeznaczony dla osób, które czują się zmęczone i znużone.

Magnez wspomaga właściwe funkcjonowanie układu nerwowego, wpływając w pozytywny sposób na eliminację problemu skurczów mięśni.

Skład

W składzie suplementu diety Magne-B6 Max znajdują się następujące substancje: cytrynian trójmagnezowy, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozay usieciowana), substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza, talk), nośnik (krzemian glinowo-potasowy), chlorowodorek pirydoksyny, maltodekstryna, barwnik (dwutlenek tytanu), trójglicerydy średniołańcuchowe.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Magne-B6 Max powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Magne-B6 Max.

Zalecana porcja suplementu do zażycia to jedna tabletka 2 razy dziennie. Tabletkę należy popić obficie wodą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Magne-B6 Max.

Preparat Magne-B6 Max należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-10-23 18:20

Duże znużenie nie jest dolegliwością która da się pokonać. samymi lekarstwami , nawet jakby były najlepsze. Kluczowy jest też wypoczynek oraz brak zmartwień.

Apolinary 2018-10-13 00:44

Codziennie pracuję cały dzień, wieczór i jeszcze w nocy! Energii brak. Brak snu daje się we znaki. Niestety pieniadze z nieba nie lecą. A maluch w drodze. Magne-B6 Max dodaje mi energii!

Opinia użytkownika 2018-02-25 22:58

Dolegliwości mięsni mogą mieć różne charakter. U mnie najczęstsze są skurcze. Magne-B6 Max to produkt, o którym nasłuchałem się wiele dobrych rzeczy. Stosowałem wiele produktów na mięśnie, ale tego jeszcze nie.

Ludwika 2018-02-05 17:58

Hmmm, myślę, że Magne-B6 Max działa OK. Naprawdę pomaga na problemy ze skurczami!

Maras 2017-04-05 21:00

Nie podważam decyzji mojego lekarza, który ten suplement zalecił mi przyjmować LECZNICZO. W nieco wyższych dawkach niż te podane w ulotce suplementu.

Judyta 2017-04-03 14:54

Bardzo dobry magnez. Podobno suplementy potrzebują czasu żeby zadziałać, a mi skurcze łydek przeszły od razu. Może trochę placebo w sobie uruchomiłam ale pomogło i to najważniejsze!

Opinia użytkownika 2016-11-12 18:35

Dużym problemem jest dla mnie to, że jestem coraz bardziej zmęczona. Ufam, że Magne-B6 Max jest trafionym wyborem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.