Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

Dodano: 08-02-2016

sport kulturystyka odżywki na masę gainery

Oczywiście mogą a nawet powinni korzystać z takich produktów ludzie młodzi oraz szczególnie szczupłe osoby,  którym w żadnym miejscu nie będzie się odkładała tkanka tłuszczowa. Jednocześnie chodzi o to, by spożywali je Ci ludzie, którzy mają problem z przyjmowaniem wartościowych posiłków w ciągu dnia w sposób regularny. 

Doraźnie w przypadku, gdy nie ma posiłku po treningu albo też posiłek będzie w małej ilości będzie można także przeznaczyć taki produkt dla osoby, która ma normalną budowę ciała bez tendencji do powstawania tkanki tłuszczowej. Wszyscy, którzy aktualnie starają się walczyć z tkanką tłuszczową albo też mają jej powyżej 15% raczej powinni zapomnieć o stosowaniu gainerów. Takie odżywki mogą im przynosić więcej szkody niż pożytku. Mogą się one bowiem skutecznie przyczyniać do zwiększenia masy. 

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.