Kategorie produktów

Libramed

3.5 Dobry

ilość opinii: 48

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Libramed

Libramed to wyrób medyczny, który jest dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do jego stosowania jest chęć kontrolowania swojej wagi ciała, dlatego też wyrób jest dedykowany wszystkim tym, którzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy.

Niniejszy preparat znajduje także zastosowanie u osób, które miewają problemy z pohamowaniem apetytu, w szczególności na produkty słodkie i wysokoprzetworzone. 

W składzie wyrobu medycznego Libramed znajduje się opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych. Jego działanie polega na tym, że tworzy on na poziomie nabłonka jelita żelową i lepką warstwę.

Wpływa ona na zmniejszenie ilości i prędkości wchłaniania węglowodanów, co przekłada się na zmniejszenie skoków glukozy w okresie poposiłkowym. W ten sposób zmniejsza się chęć sięgania po słodkości.

Składniki tabletek dodatkowo wspomagają zmniejszenie odczuwanego po posiłkach zmęczenia i senności.

Makrocząsteczki polisacharydowe wspierają proces odchudzania, gdyż wpływają na utrzymanie prawidłowej częstotliwości wypróżnień i ograniczają wchłanianie tłuszczów. 

 

Skład

W składzie preparatu Libramed znajdują się następujące substancje:

opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe. Policaptil Gel Retard® jest opatentowanym kompleksem makromolekuł, owocem badań firmy Aboca, zrealizowanym poprzez technologię produkcyjną, która pozwala na skupieniu się na specyficznych frakcjach polisacharydowych, uzyskanych z: celulozy, Opuntia Ficus indica, Amorphophallus konjac, Althaea officinalis, Linum usitatissimum, Tilia platyphyllos, Cichorium intybus.

Dawkowanie:

Tabletki Libramed są przeznaczone do przyjmowania doustnego.

Powinno się je stosować po dwóch głównych posiłkach, popijając obficie wodą. Tabletek nie wolno rozgryzać i żuć. Połykać w całości, po jednej tabletce.

Instrukcja użycia:

Wiek Porcja jednorazowa Pora stosowania
dorośli 3 tabletki po dwóch głównych posiłkach
młodzież powyżej 12. r. ż. j.w. j.w.
dzieci od 8. do 12. r. ż. 2 tabletki j.w.

Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Libramed jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, z dala od światła i wilgoci.

Nie stosować tabletek u dzieci poniżej 8. roku życia. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią.

Nie przyjmować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Anna 2023-11-05 13:32

Stosuję Libramed od 2 miesięcy schudłam 5 kg. Nie mam ochoty na słodycze nie podsypiam po posiłkach . Jestem bardzo zadowolona żadnych skutków ubocznych . Polecam

Alka 2021-07-24 17:01

Super produkt .W moim przypadku duzo mniejszy apetyt .Nie ciagnie mnie do slodyczy .Stosowalam produkt 2 miesiace w zeszlym roku i 2 miesiace w tym roku .Schudlam przez rok 15kg Ja stosowalam 3 tabletki przed sniadaniem i 3 przed obiadem .

Amelia 2021-06-27 15:25

To jest okropne. To nic a nic nie działa. Przytyłam aż 30 kg.

Pandora 2020-09-16 20:19

Beznadziejny, stosuje go 2 tygodnie i przytyłam 1,5 kg pomimo nie przekraczania 1700 kcal dziennie. Mam ciągłe uczucie przepełnienia brzucha, jakbym była od środka spuchnięta. Nie polecam.

Nelly 2020-07-10 09:27

Stosowawałam jest super mój tryb życia jest nieregularny jadłam mniej nie ćwiczyłam i schudłam 21kg przez dwa łata. Takie miałam założenia bo szybko nigdy nie jest dobrze. Moja waga nie rośnie od roku waże się cotydzień dbam o to co jem mięso warzywa owoce tłuszcz jest obecny w moich posiłkach masło smalec a przede wszystkim kontroluje wodę

Basia 2020-05-31 07:27

Nie nie nie. Nic nie działa szkoda kasy.

Ala 2020-02-19 23:19

Rewelacja poleciła mi farmaceutka i jestem mega zadowolona wysiłek fizyczny i dużo na minusie

Monika 2019-12-26 21:15

słyszłam że to fajny środek odchudzający

Iwona 2019-03-12 22:57

Stosuję trzeci tydzień, powoduje zaparcia, uczucie suchości w ustach, wzdęcia i gazy,ból głowy. Stosuje teraz trzy tabletki dziennie, przez dwa tygodnie stosowalam 2...nie wyobrażam sobie zwiększenia do 6. Wagi przybyło to pewnie przez te kilkudniowe zaparcia. Tabletki mogłbym być powlekane.

Lidka 2018-09-17 09:52

Kiedyś myślałam, że kontrola poziomu glukozy we krwi dotyczy tylko osób z cukrzycą. Okazuje się, że o poziom cukru powinni dbać wszyscy. Cukier jest szkodliwy i co do tego nie ma się najmniejszych wątpliwości. Ja póki co zastanawiam się, jak to się przekłada na praktykę i w jaki sposób tabletki mogą kontrolowac poziom cukru. Stosuję Libramed, bo poza tym, że zachowuje odpowiednie stężenie glukozy, to jeszcze wspomaga proces odchudzania.

Aneri 2018-08-05 02:32

Slaby

Iza 2018-08-01 14:43

Szkoda wydanych pieniędzy. Tani nie jest i pewnie jak w "Botoksie",cukier puder. Efektów żadnych.

KasiA 2018-05-13 11:19

Dawkowanie.Ja mam napisane,że przed dwoma głównymi posiłkami,a tu pisze,że po posiłkach,więc jak to ma być prawidłowo??

Agnesa 2018-02-14 21:14

dla mnie to jakis nie wypal te tabletki. Przytylam w 3 tygodznie 3 kg i do tego nawaliła mi wątroba. Jakas maskara

Tomek 2017-11-08 00:25

Libramed jest wyrobem medycznym o potwierdzonym w badaniach klinicznych działaniu. Więc kwestia czy działa, czy też nie, nie podlega dyskusji jak w przypadku 99,9% suplementów obecnych na rynku. Działa i jest to fakt potwierdzony klinicznie. Nie jest to produkt wspomagający odchudzanie (jak wszystkie suplementy) ale preparat do LECZENIA nadwagi i otyłości. Również u dzieci od 8 roku życia (jest to coraz większy problem społeczny). Natomiast wiadomo, że organizm ludzki to nie komputer i każdy może zareagować nieco inaczej. Nawet najlepszy lek nie na każdego równo działa. Oczywiście najlepiej, jeśli do „łykania tabletek” dołączymy ruch, ograniczymy nieco dietę, ale Libramed jest produktem, który jest odpowiedni także dla osób mało aktywnych - on działa bez udziału pacjenta. Jego mechanizm działania polega na zmniejszeniu skoku poziomu glukozy we krwi, spłaszczeniu go i wydłużeniu w czasie. Dzięki temu do minimum zmniejsza się odkładanie "zapasów tłuszczowych" po posiłku. Jest to mieszanka różnych frakcji błonnika (o różnym stopniu rozpuszczalności) dzięki czemu pożywienie wchłania się powoli, przez dłuższy czas. Błonnik - jak to błonnik - wprowadzony do diety może powodować nudności, nawet biegunki. Dlatego producent zaleca zaczęcie od jednej tabletki 2 razy dziennie (przed dwoma głównymi posiłkami), a dopiero po jakimś czasie (kiedy organizm przyzwyczai się już do tej dawki błonnika) zwiększyć do 2 tabl. i następnie do 3 tabl. 2x dziennie. Jestem farmaceutą i na co dzień pracuję w aptece z tym preparatem. Mam naprawdę wielu zadowolonych pacjentów, którzy pomimo ceny kupują kolejne opakowania zadowoleni z efektów po pierwszym. Jest to również dobry produkt dla diabetyków - ten mechanizm działania jest bardzo korzystny w cukrzycy. Efekty działania, najlepiej oceniać miarą (obwód talii na wysokości pempka), a nie wagą. Jeśli ktoś chciałby spróbować tego preparatu to (najchętniej zaprosiłbym do swojej apteki :) ale w sieci można go kupić w dobrych sklepach zielarskich. Ceny są różne ale cena minimalna ustalona przez producenta to 86,32 (stan na rok 2015) W sklepie nazdrowie.sklep.pl mieli ostatnio darmową wysyłkę na libramed. Reasumując; żaden produkt nie daje 100% skuteczności w odchudzaniu, ale akurat Libramed ma najlepiej udokumentowane i potwierdzone klinicznie działanie, spośród preparatów dostępnych obecnie na polskim rynku farmaceutycznym.

Iwona 2017-10-31 10:08

Osobiście uważam, że samo odchudzanie nie należy do tak ciężkich wyzwań jak kontrola wagi i jej utrzymanie. Właśnie w tym celu stworzono Libramed. Produkt może okazać się dużym wsparciem szczególnie w sytuacji, gdy waga płata figle. Ja stosowałam i byłam mega zadowolona. Chyba kupię kolejne opakowanie ;)

mario 2017-06-29 14:19

stosuje od 2 miesięcy dział i nawet wyniki poprawiły się jeżeli chodzi o cukier i cholesterol ....polecam

Joanna 2017-05-06 15:34

Wbrew pozorom poobiednia drzemka nie należy do korzystnych da zdrowia rozwiązań....na szczęście odkąd łykam Libramed nie czuję już aż tak mocnej potrzeby, żeby dosypiać po pracy żeby mieć energię aż do późnego wieczora...

asia 2017-05-02 19:04

ja stosuję od ponad tygodnia i już zauważam efekty, dwa centymetry mniej w obwodzie brzucha,brak senności po jedzeniu, słodycze trochę podjadam ale waga nie poszła w górę a nawet kilo mniej, jeszcze trochę samodyscypliny i myślę że będzie super. polecam

Sara 2017-03-12 14:08

Chyba każdy tak ma, że po niedzielnym obiadku obowiązkowo kawa i sernik a później drzemka. Albo odwrotnie - najpierw drzemka po obiedzie a potem kawa i sernik. Na szczęście tabletki Libramed są o tyle skuteczne, że pomagają zmniejszyć chęć sięgania po serniczek. Mimo, że kusi.

Urszula 2017-02-18 09:25

biorę od 5-ciu dni i faktycznie zmniejsza apetyt jem tylko 3x dziennie i nie jestem głodna,nie dojadam między posiłkami,zobaczę co będzie dalej ale jak na chwilę obecną jestem zadowolona

M. 2017-02-17 22:22

stosuję dopiero 3 dni, to za szybko na ocenę, czuję się ciut lżejsza, mniej jem, nie jestem tak głodna jak wcześniej, zobaczymy jakie będą efekty...

KasiA 2017-02-12 12:15

Libramed

Aneta 2016-10-26 12:14

Świetny produkt. Próbowałam już różnych suplementów wspomagających odchudzanie. Ten jest naprawdę skuteczny. Mimo wysokiej ceny warto go kupić, bo działa.

beata 2016-05-24 09:26

witam koncze drugie opakowanie i nic mam jeszcze jedne ale na cuda juz nie licze a przy tym cwicze wiec po co wydawac kase na ´cos co nie dziala

Jankis 2016-04-24 22:26

Odchudzanie z tym środkiem dla mnie jest niemożliwe. Mega słabo działa i Libramed nie radzi sobie z usuwaniem moich cukrów. Nie działa!

Opinia użytkownika 2016-03-30 11:40

Czekam na efekty ale rzeczywiście mam mniejszy apetyt troche...

Julia 2016-03-12 09:21

Najtrudniejszym wyzwaniem w diecie jest to, by pohamować apetyt na słodkie i przetworzone produkty. Z nimi stykamy się na co dzień i na pewno jest to nie lata wyzwanie. Wszystko staje się łatwiejsze, gdy ma się pod ręką Libramed. Ten produkt wpływa korzystnie na sylwetkę, pomaga zapomnieć o towarzyszącym na diecie uczuciu głodu, które uniemożliwia dalszą motywację i wytrzymanie na diecie dłużej niż tydzień. Warto spróbować.

Tomek 2016-02-04 23:28

[komentarz zmoderowany przez administratora]

Gocha 2016-01-03 12:48

Stosowalam Libramed z1.5 roku temu.zalecone mialam 2 x 2 tabl rozpuścić i pic przed posilkiem. Mnie sie nie chciali rozpuszczac i popijalam cale tabletki. Pomoglo schudlam .pozniej ciaza dziecko i odstawilam. Po ciazy znow zaczelam brac ale teraz juz rozpuszczam bo taki lepiej dziala. Tabketka w zoladki nie zawsze się rozpusci i da takiego dobrego efektu. Nie cwiczylam bo przy obowiazkach domowych dosc sie nagimnastykuje no i diety specjalnej nie stosowalam. Teraz doszlo mi podjadanie i musze sie tego oduczyc i bedzie oki.

Ewa 2015-11-17 07:36

No tak my Polacy... Samo "łykanie" niestety nie wystarczy... Potrzeba minimum dobrej woli . Lekka zmiana dietki i odrobina ruchu. Wystarczy intensywny spacerek. Wiem, bo stosuję i efekty są! Centymetry lecą! Samopoczucie cudowne. Brak ataków głodu. Polecam! Właśnie jadę po trzecie opakowanie. A cena? Wystarczy dobrze poszukać. W Katowicach za 64zł można spokojnie kupić. Więc to chyba jednak nie taki kosmos...;)

cukrzyk 2015-11-05 22:28

stosuję ten lek po raz drugi z przerwami, nie polecam, drogi jak diabli, nie obniża poziom cukru ani wagi

ewa 2015-11-05 22:24

totalne wyrzucenie kasy w błoto

wujek 2015-06-08 08:25

dwa miesiące stosowania i 6 kg mniej, trochę gimnastyki i bez specjalnej zmiany diety spodnie luźniejsze. Polecam.

ali 2015-05-18 11:35

nie polecam , stosuję od 3 tygodni , waga stoi w miejscu , szkoda pieniędzy

Ala 2015-04-16 15:43

Dzisiaj kupiłam od jutra zaczynam i po miesiącu napiszę prawdę jeśli chodzi o mnie .Pozdrawiam :)

nesik 2015-04-09 18:34

Bardzo pomaga

Mario 2015-04-02 10:36

Skutecznie to na mnie działa. Reguluje poziom cukru we krwi i teraz nie mam takich momentów w których chce mi się tak bardzo jeść jak wcześniej. Jest to spoko, cena mogłoby być mniejsza troche ale na ogól jest spoko!

Arturo 2015-04-01 13:10

Rewelacja! schudłem 5 kg w ciągu 2 miesięcy. Niby nie duzo, ale nie przybrałem znowu, co było główną bolączką innych suplementów. Trzeba konsekwencji, ale naprawce działa.

xawier 2015-03-31 22:39

Miałem początki cukrzycy, lekarz polecił mi stosowanie preparatu wraz z dietą. Reguluje poziom glukozy , nie mam napadów wilczego głodu i cukier się wyrównał. Przy tym widzę zmniejszenie mojej oponki.

el80 2015-03-31 21:56

Bardzo dobry, hamuje apetyt, także na słodycze . Ja schudłam już 4kg.

el80 2015-03-31 21:53

Bardzo dobry, zmniejsza apetyt , także na słodycze, redukuje tłuszcz. Ja schudłam już 4 kg.

Human 2015-01-01 18:53

Świetnie reguluje poziom cukru we krwi. W prosty sposób mogę szybko i skutecznie zredukować go. Fajnie pomaga odchudzanie oraz lepiej się czuje. Polecam!

Taken75 2014-12-22 13:37

Ten suplement w pierwszych miesiącach pozwolił spalić mi aż 2 kg tkanki tłuszczowej przy dobrej diecie oraz aktywności fizycznej, a później już nie odczuwałam różnicy po zastosowaniu tego leku.

Skiry 2014-12-20 13:06

Ja stosowałem go przez ponad miesiąc i przy pierwszej fazie odchudzania głównie pomógł mi w zmniejszeniu apetytu na tłuste pokarmy i cukry proste. Tutaj pomógł walczyć z moim przyzwyczajeniem psychicznym, ale niestety do utraty wagi to chyba lek się nie przyczynia. Moim zdaniem, dopóki ktoś nie zacznie porządnie "trenować" to żadne cuda na kiju mu nie pomogą. A ponadto jest trochę drogi, ale tak jak mówię na pierwszą fazę odchudzania w sam raz.

Magik 2014-12-18 13:17

Skuteczne i szybkie działanie to jest to na czym mi zależy. Zauważyłem zmniejszenie uczucia głody i uczucie sytości.

Libramed 2014-11-13 15:22

Kupiłem i od jutra zaczynam stosowanie, mam nadzieję, że pomoże mi schudnąć, bo przez studia przytyłem prawie 20 kg i wyglądam okropnie, a czuję się jeszcze gorzej. Trzymajcie za mnie kupić.

Ktoś stosował Libramed? 2014-11-12 15:12

Podobno działa świetnie, ale kosztuje bardzo dużo więc szukam drugiej opinii? Ktoś stosował i może potwierdzić, że nie wyrzucę kasy w błoto?

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.