Kategorie produktów

Witamina K2 MK7 tabletki

Najtańsza oferta

3.73 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Witamina K2 MK7 tabletki

Witamina K2 MK7 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do jego stosowania jest chęć uzupełnienia codziennej diety i niedoborów w tę witaminę. Wskazana jest głównie dla osób, w przypadku których czynnik ryzyka wystąpienia zawału serca lub miażdżycy jest bardzo wysoki. Suplementacja tej witaminy jest niezbędna w profilaktyce chorób serca oraz osteoporozy (szczególnie narażone są osoby po 60. roku życia).

Witamina K2 MK7 tabletki jest niezbędna do prawidłowej pracy organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem układu kostnego. Ważnym budulcem kości nie jest wyłącznie wapń, magnez oraz witamina D, ale także witamina K, której organizm nie potrafi sam wytworzyć. Oprócz tego witamina K bierze udział w sprawnej pracy układu sercowo-naczyniowego. 

Jej brak w organizmie skutkuje pogorszoną krzepliwością krwi i wolniejszym gojeniem się ran, a w skrajnych przypadkach może przyczynić się do rozwoju nowotworów oraz zapaleń.

Witamina K wykazuje podobne działanie do witaminy D, a zatem bierze czynny udział w przyswajaniu wapnia, głównego budulca kości oraz stawów, sprzyja również utrzymaniu właściwego stężenia czynników krzepnięcia krwi, dlatego jej przyjmowanie jest tak ważne w profilaktyce chorób serca. 

Skład

Składniki preparatu Witamina K2 MK7 tabletki to: witamina K2 (menachinon-7 MenaQ7), wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, (substancja przeciwzbrylająca: krzemionka, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu , składnik otoczki: żelatyna.

Składnik Zawartość w 1 tabletce
witamina K2 MK-7 100 μg

 

Zalecane spożycie:

Tabletki Witamina K2 MK7 należy przyjmować po posiłku, popijając wodą.

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety to 1 tabletka.

Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia porcji preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Witamina K2 MK7 tabletki jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Chronić przed wilgocią i światłem oraz przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Aktywność fizyczna oraz odpowiednio zbilansowana dieta stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wilhelm 2020-07-28 10:24

silne serduszko wpływa na zdrowy organizm. opłaca się dbać o zdrowie.

Gosia 2018-03-17 01:21

Ja stosuję.

Stefan 2018-02-21 22:19

Witamina K2 jest ostatnio bardzo "modna" i szeroko reklamowana. Dobra profilaktyka to podstawa sukcesu i najlepsza forma ochrony własnego zdrowia.

Ewa 2018-02-01 15:51

Ja suplementuję, bo chcę dbać o swoje kości.

Karolina 2018-01-31 07:54

Witamina K jest także składnikiem kości, dlatego warto pamiętać o jej codziennej suplementacji :)

Maria 2017-04-04 22:37

To już 2 miesiące, a szałowej poprawy nie ma....

Maria 2016-03-06 22:13

witaminę K2 kupiłam swojemu synkowi, ktory ma strasznie lamliwe kości. Preparat zazywa od miesiaca. Poki co nie widze zadnej poprawy, ale będę cierpliwa.

Patryk K. 2015-08-21 12:39

Korzystam z tego od kilku lat i bardzo mi pomaga w codziennym życiu. Jestem na to praktycznie skazany i działa!

Adam 2015-08-21 12:38

Nie polecam stosować takich preparatów, które niby mają pomóc. To wszystko jest sztuczne, nie lepiej spróbować jakoś naturalnie to zastąpić?

Mika 2015-08-21 12:38

Witamina specjalnie dla osob takich jak ja, które mają problem z krzepliwością krwi. To działa bardzo dobrze i jestem zadowolony!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.