Procto Hemolan Control

miejsce
w rankingu

20

Procto Hemolan Control
3.78
opinii: 32

Zapoznaj się z ulotką Procto Hemolan Control

Download icon Zobacz ulotkę
Procto Hemolan Control

Procto Hemolan Control to lek, który poprawia stopień napięcia ścian naczyń krwionośnych, dostępny w postaci tabletek. Tabletki wskazane są do stosowania przez pacjentów z hemoroidami, w czasie nasilenia objawów tej dolegliwości.

Stosowanie leku przyczynia się do zwiększenia napięcia naczyń żylnych. Warte podkreślenia jest jednak i to, że lek działa też ochronnie na naczynia.

Diosmina - substancja czynna wchodząca w jego skład jego formulacji nasila drenaż limfatyczny, dzięki czemu zwiększa się ruchliwość naczyń chłonnych oraz przepływ chłonki (limfy).

Lek chwalony jest również ze względu na swoje działanie na mikrokrążenie i zmniejszenie przepuszczalności charakterystycznej dla małych naczyń krwionośnych. Przeciwdziała okołonaczyniowym stanom zapalnym, zmniejsza podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych i zapobiega zastojowi w mikrokrążeniu. 

Stosowanie Procto Hemolan Control równolegle z innymi lekami nie prowadzi do istotnych, powierdzonych klinicznie interakcji.

Zapoznaj się z ulotką Procto Hemolan Control

Download icon Zobacz ulotkę
Procto Hemolan Control

Skład:

Substancją czynną leku Procto Hemolan Control jest diosmina. Jedna tabletka zawiera 1000 mg diosminy.

Inne składniki leku (substancje pomocnicze) to: alkohol poliwinylowy, kroskarmeloza sodowa, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.

Wszystko co musicie wiedzieć o jagodach acai (acai berry)

Wszystko co musicie wiedzieć o jagodach acai (acai berry)

Jagody Acai, które pochodzą z lasów Amazonii trafiły w ostatnich latach na listę super jedzenia. Nie ma w tym jednak żadnego przypadku. Znajduje... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Procto Hemolan Control należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: tabletki należy zażywać doustnie, podczas posiłku, popijając je odpowiednią ilością wody.

Zalecana dawka produktu Procto Hemolan Control do przyjęcia to 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni - lub według zaleceń lekarza.

Nie należy stosować większej dawki, niż zalecana.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Procto Hemolan Control.

Chronić przed wilgocią i światłem. Lek Procto Hemolan Control należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb aflofarm

Postać:

tabletka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gość 2020-01-14 10:28

  Mam okazje wypowiedzieć się na temat tych tabletek są moim zdaniem rewelacyjne miałam bardzo duży problem nie mogłam siedzieć ani się umyć ból był dotkliwy zaryzykowałam i wzięłam te tabletki . Efekt był prawie że natychmiastowy . Skorzystałam jeszcze z maści żeby wspomóc działanie tabletek. Mam tą przypadłość i ona nawraca, a to mi pomogło. Polecam

 • Rachela 2018-03-04 08:35

  Pracuję w biurze a dodatkowo jakakolwiek dawka ruchu jest dość niska. Dlatego mam kłopot z potężnym bólem i obrzękiem nóg. Nie jest to za dobre i trzeba coś z tym zrobić! Udałam się do apteki i wzięłam Procto Hemolan Control . Liczę na to, że ten produkt okaże się dobry.

 • Boguwola 2018-02-01 21:37

  Dużo pracuję przy komputerze dlatego jestemw grupie ryzyka niewydolności żylnej. Profilaktycznie stosuję Procto Hemolan Control z zawartością diosminy. Produkt to moje wsparcie, gdy nosi są ciężkie i obolałe. Nareszcie mogę pokazać swoje nogi i nie wstydzić się sukienek.

 • J. 2017-12-11 10:41

  Jeśli chodzi o hemoroidy, to szukałem wyłącznie czegoś, co nie wchodzi w reakcję chemiczną z innymi lekami, które stosuję, a przy problemach krążeniowych tabletek łykam naprawdę sporo. Chyba nie zdecydowałbym się na poszukiwania takiego środka na ślepo i zaufałem mojemu lekarzowi, który nie musiał się nawet chwili zastanawiać, żeby polecić mi właśnie tabletki Procto hemolan comfort.

 • Opinia użytkownika 2017-11-21 19:01

  Żylaki w wiadomym miejscu. Przykry i krepujący temat. Wybieram Procto Hemolan Control na tę niedogodność gdyż uważam , że pomaga .

 • Sandra 2017-11-14 14:59

  Procto Hemolan Control to przyjemny lek na nieprzyjemną dolegliwość jaką są hemoroidy. Produkt przynosi ulgę szybko i na długi czas. Sama stosuję dopiero 3 dzień, jeszcze 4 przede mną, a naprawdę czuję poprawę. Myślę, że już na tym etapie mogę z czytym sumieniem polecić wszytskim Procto Hemolan Control na problemy z żylakami odbytu.

 • Kacper 2017-10-26 13:46

  4 gwiazdki ode mnie dla Porsto Hemolan control, bo dodatkowo muszę i tak stosować jakieś żele czy maści, żeby poczuć natychmiastową ulgę w wiadomym miejscu. Tabletki, które trzeba łykać nigdy nie dadzą tak szybkich rezultatów, aczkolwiek przyjmowanie ich długoterminowo na pewno się opłaca.

 • Daniela 2017-10-16 11:25

  Jeśli chodzi o tabletki Procto Hemolan Control to akurat mogę się wypowiedzieć na własnym przykładzie...stosuję je z małymi przerwami już od kilku dobrych miesięcy z wiadomych względów... Czy pomagają mi po tym czasie? TAK! Zmiany zapalne uległy zmniejszeniu, co przełożyło się na zmniejszenie odczuwanych dolegliwości. Szczerze polecam.

 • Tomek 2017-08-24 10:01

  Po 3 dniach działa, przynajmniej u mnie, bo to kwestia osobnicza. Ja mogę je polecić.

 • Opinia użytkownika 2017-08-05 19:37

  Na hemoroidy raczej powienieneś być zadowolony z Procto Hemolan Control !

 • Ania 2017-07-14 22:21

  Świetny środek! Jedyny skuteczny w moim przypadku. W zasadzie zlikwidował problem ( chyba), bo od dobrych paru tygodni nic nie boli a miałam bardzo zaawansowane objawy. Używałam tez maści i trochę pomagała ale tylko doraźnie, tabletki lepsze.

 • Ola 2017-03-28 12:34

  Idealny środek zapobiegający hemoroidom, polecam!

 • Ola 2017-03-21 11:42

  Jako element przeciwdziałania nawracaniu problemów z hemoroidami raczej moge go polecić, do typowego leczenia używam jednak czegoś innego.

 • Anka 2017-03-07 21:00

  W przeciwieństwie do niektórych opiniujących przeczytałam ulotkę i dzięki temu jestem z działania Procto hemolanu zadowolona ;) TAbletek nie stosuję jako lekarstwa na hemoroidy, a środek służący zapobieganiu powstawania nowych. I pod tym względem to sie sprawdza :)

 • Ewaa 2016-11-09 09:11

  Początkowo działały ale przy którymś nawrocie objawów już nie pomogły. Działanie miejscowe jest naprawdę krótkotrwałe. Chłodne nasiadówki , żel aloesowy i sztyft crio lub czopki criorectum. Zdecydowaniej bardziej pomogły.

 • Aneta 2016-10-26 12:08

  Produkt spełnił moje oczekiwania. Wygodny i szybki sposób by zapomnieć o przykrej dolegliwości.

 • marric 2016-08-09 16:38

  Ten lek nie pomaga z tego co wiem moim znajomym tez nie pomógł totalna klapa zamiast pomóc czuję się jeszcze gorzej nie polecam trzymać się od tego z daleka!!!!!!

 • Dr Dick 2016-07-03 16:41

  Mariola, nie kłam - nie dało

 • Mariola Raczek 2016-07-03 16:39

  dało radę

 • ewa 2016-02-10 19:53

  Tabletki Procto Hemolan nie działają, szkoda pieniędzy. Mam wrażenie, że stan pogorszył się. Odradzam

 • viki 2015-06-09 10:56

  zarówno u mnie jak i u mojego męża nic nie zdziałały. najpierw brał mój mąż ( ponieważ ja karmiłam piersią to nie mogłam ich zażywać). stwierdził że mu nic nie pomogły, stwierdziłam że pewnie nie stosował ich tak jak pisało na ulotce, ale ja stosowałam się do tego co do minuty i też mi nie pomogło. kiedyś używałam czopków- mniej przyjemne ale dużo bardziej skuteczne.

 • Urlik 2015-03-30 14:39

  Co tu dużo mówić..te tabletki działają na 5 i przynoszą znaczną ulgę przy żylakach.

 • rafal8803 2015-03-28 13:42

  Z tym procto hemolanem control to nie ma nic dobrego, jakoś nie zadziałał na mnie pozytywnie i nie czuje ulgi żadnej. Po prostu klapa!

 • Henio 2015-03-09 20:20

  No tabletki to tak zapobiegawczo bardziej, doraźnie ulgę i tak najbardziej przynosi czopek...

 • rafal8803 2015-02-21 02:05

  Ulgę owszem przynosi, ale leczeniem bym tego nie nazwał. Moim zdaniem, trzeba się tutaj uzbroić w cierpliwość i odpowiednio podejść do wszystkich z tym związanych kwestii - iż problem nie leży w tym co łykamy a w tym co jemy i jak żyjemy .. Ja biorę to tylko wtedy gdy wiem że bolesne skutki utrzymują się już parę dni i inaczej nic nie pomoże - ale nie liczę że na amen załatwi to całą sprawę

 • rafal8803 2015-01-01 14:04

  Pomógł w bardzo szybkim czasie. Mogłem zauważyć różnice już po 3 dniach od aplikacji. Fajnie jest tak widzieć szybko efekty po stosowaniu lek.

 • Reneta U. 2014-12-26 13:28

  Ten lek pomóc mi w bardzo znaczy sposób, aby uniknąć oraz zapobiec moim małych żylakom, które miałam. Na szczęście przeszły bardzo szybko i oceniam ten lek na 5 +!

 • Hemoroid 2014-12-23 18:37

  Nie zmniejsza u mnie hemoroidów ale za to je stabilizuje do takiego stopnia, że można z nimi żyć. Nic nie boli, nie ociera ani nie krwawi.

 • Agnieszka W. 2014-12-23 16:04

  Tydzień temu wyskoczyły mi kolejny raz hemoroidy. Lek zaaplikowałam dwa dni temu i poczułam bardzo dużą różnice! Szybkie działanie i natychmiastowa ulga to największa zaleta tego leku.

 • M.N. 2014-11-20 17:15

  U mnie się sprawdził, mogę stosować te tabletki razem z innymi lekami i nie ma efektów ubocznych.

 • @ 2014-11-20 17:11

  stosowałam lepsze preparaty

 • Pomaga 2014-11-20 12:41

  Wyraźne rezultaty od pierwszego zastosowania

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Procto Hemolan Control

  Download icon Zobacz ulotkę
  Procto Hemolan Control

  Skład:

  Substancją czynną leku Procto Hemolan Control jest diosmina. Jedna tabletka zawiera 1000 mg diosminy.

  Inne składniki leku (substancje pomocnicze) to: alkohol poliwinylowy, kroskarmeloza sodowa, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.

  Wszystko co musicie wiedzieć o jagodach acai (acai berry)

  Wszystko co musicie wiedzieć o jagodach acai (acai berry)

  Jagody Acai, które pochodzą z lasów Amazonii trafiły w ostatnich latach na listę super jedzenia. Nie ma w tym jednak żadnego przypadku. Znajduje... Czytaj więcej

  Dawkowanie:

  Produkt leczniczy Procto Hemolan Control należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

  Sposób i droga podania: tabletki należy zażywać doustnie, podczas posiłku, popijając je odpowiednią ilością wody.

  Zalecana dawka produktu Procto Hemolan Control do przyjęcia to 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni - lub według zaleceń lekarza.

  Nie należy stosować większej dawki, niż zalecana.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Procto Hemolan Control.

  Chronić przed wilgocią i światłem. Lek Procto Hemolan Control należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

  Podmiot odpowiedzialny:

  Thumb aflofarm

  Postać:

  tabletka

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - hemoroidy

  Venotrex

  4.638 opinii:
  Venotrex to produkt leczniczy dostępny w postaci kapsułek twardych. Preparat w...
  czytaj dalej »

  Pelethrocin

  4.577 opinii:
  Pelethrocin jest produktem leczniczym dostępnym w postaci tabletek powlekanych. Wskazaniem do...
  czytaj dalej »

  Venalex

  4.5520 opinii:
  Venalex to suplement diety, który jest dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki...
  czytaj dalej »

  Phlebodia

  4.510 opinii:
  Tabletki Phlebodia to lek wskazany do stosowania w przypadku niewydolności krążenia żylnego...
  czytaj dalej »

  Proktosedon czopki

  4.388 opinii:
  Proktosedon to lek, który dostępny jest w formie czopków. Preparat...
  czytaj dalej »
  Kategoria:
  Zdrowie
  Typ:
  lek
  Tag:
  Na receptę:
  Nie