Kategorie produktów

Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia

Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia to wyrób medyczny dostępny w postaci żelui ntymnego o wiśniowym zapachu. Produkt lubrykant jest przeznaczony do stosowania podczas współżycia waginalnego, analnego oraz oralnego. 

Produkt powstał na bazie wody, dlatego można bezpiecznie stosować go wraz z prezerwatywą lub innymi akcesoriami i stymulatorami.

Stosowanie produktu Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia jest polecane w celu wspomagania uzyskania odpowiedniego nawilżenia (np. w przypadku suchości pochwy) niezbędnego do odbcia komfortowego stosunku płciowego, co sprzyja przyjemności obojga partnerów. 

Skład

Formulacja produktu Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia powstała na bazie wody.

Nie zawiera cukru.

Wyrób medyczny zawiera w swoim składzie substancje smakowe i zapachowe. 

Dawkowanie:

Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia nie ma ograniczeń w częstotliwości stosowania - używać w zależności od potrzeb.

Przed zastosowaniem zdjąć wieczko, następnie przekręcić pompkę i nacisnąć. Rozprowadzić na skórze niewielką ilość produktu.

Przeciwwskazania

Unikać kontaktu produktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie preparatu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub dodatkowe nawilżenie lubrykantem jest potrzebne cały czas, należy skontaktować się z lekarzem.

Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia należy przechowywać w niedostępnym dla dzieci, suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Nie stosować po upływie terminu ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Halszka 2018-06-04 20:29

Produkt bardzo klejący, wręcz z tego powodu nieprzyjemny. Jedynie zapach się zgadza.

Opinia użytkownika 2017-09-22 14:03

Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia perfekcyjnie działa na kobiece miejsca intymne. Preparat bardzo dobrze zwilża i zapewnia komfort!

Michał 2017-05-25 13:16

Mojej partnerce bardzo trudno osiągnąć odpowiedni stopień nawilżenia, dlatego większość naszych stosunków była dla niej bolesna. Partnerka stosuje środki hormonalne i ogólnie w sprawach łóżkowych miewamy problemy. Kupiłem Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia i liczę, że urozmaici nasze życie seksualne...

Opinia użytkownika 2016-06-24 00:16

Żel intymny jest ważny w higienie okolic intymnych. Szczególnie trzeba się o nie troszczyć w przypadku stosowania metod antykoncepcyjnych. Żel intymny chroni wrażliwe okolice intymne. Codziennie rano i wieczorem stosuję Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia . Preparat jest delikatny i nie podrażnia.

Dorota 2015-06-18 16:56

Durex Play żel intymny Soczysta Wiśnia pomaga na objawy suchości w pochwie. Dopadła mnie to od czasu, w którym podjęłam zażywanie środków antykoncepcyjnych... Szczerze zalecam ten preparat! Niweluje suchoś pochwy!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.