Krępujące męskie problemy

Krępujące męskie problemy

Problem męskich chorób to temat tabu. zazwyczaj mężczyźni bagatelizują pierwsze objawy chcąc uniknąć wizyty u specjalisty. Szczególnie jeśli problem dotyczy sfery seksualnej. Szacuje się, że około 4 mln Polaków cierpi na zaburzenia seksualne. Dlatego warto rozmawiać na ten temat. Zwłaszcza, że problem jest powszechny,a większość z nich łatwo wyleczyć.


Problemy z potencją

Potencja to zdolność do podjęcia przez organizm podniecenia seksualnego i reagowania na bodźce, które mogłyby do takiego podniecenia prowadzić.

Termin "impotent" często używany jest jako obelga. Można zastąpić go na przykład anglojęzyczną nazwą ED czyli Erectile Dysfunction.

Zaburzenie erekcji to długoterminowe bądź powracające problemy z erekcję w trakcie zbliżenia seksualnego. O impotencji czy raczej ED mówimy gdy co czwarta próba zbliżenia seksualnego kończy się niepowodzeniem. 

W celu zdiagnozowania impotencji przeprowadza się analizę objawów oraz psychiki pacjenta. Zaburzenia mogą być spowodowane również przez inne choroby np. infekcje lub cukrzycę. Przeczytaj również nasz artykuł Jak rozpoznać problemy z impotencją. 

Może zainteresuje Cię również artykuł Naturalne środki na potencjecykl artykułów Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencja. oraz ranking preparatów przeznaczonych na problemy z potencją.

 

Prostata

Czy wiesz, że  z łagodnym przerostem prostaty może się borykać nawet 50% mężczyzn między 50 a 60 rokiem życia?

Prostata to gruczoł mający duży wpływ na produkcję plemników. Znajduje się  między odbytem a kością łonową. Wytwarzana przez prostatę substancja ochrania i odżywia nasienie. Dla prawidłowego funkcjonowania tego gruczołu niezbędny jest testosteron, który produkują jądra. Nie wolno ignorować pierwszych objawów problemów z prostatą, gdyż mogą przerodzić się w groźne choroby z niewydolnością nerek włącznie.

 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych wcześniejszych artykułach Prostata a psychika - krepujący problem wielu mężczyzn. oraz Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą.

 

Męskie problemy - temat tabu

Problem chorób męskich to nadal w naszym kraju temat tabu. Czynniki społeczne i kulturowe wpływaja na stereotyp typowego mężczyzny - supermena; silnego, sprawnego  i odpowiedzialnego. Dlatego często wielu mężczyzn nie chce przyznać się do swoich problemów. Tym bardziej należy rozmawiać na ten temat. Szczególnie ważna jest tutaj rola żon i partnerek, które w delikatny sposób zmobilizują swoich mężczyzn do dbania o swoje zdrowie.


 Vigrax  to produkt dla mężczyzn zmagających się z osłabioną erekcją lub jej brakiem. Działa bezpośrednio na przyczynę problemu. Regularne stosowanie suplementu reguluje poziom hormonów. W skład  suplementu wchodzą jedynie na składniki pochodzenia naturalnego m.in: żeń-szeń, l-arginina i buzdyganek ziemny.


Prostamol Uno  jest zaliczany do preparatów znanych z tego, że pomagają w utrzymaniu właściwego rozmiaru prostaty, a jednocześnie przyczyniają się do tego, że wspomagany zostaje proces prawidłowego oddawania moczu. Zaleca się go zwłaszcza w przypadku wystąpienia pierwszego i drugiego stadium przerostu gruczołu krokowego, choć wskazaniem jest również zaleganie moczu - zwłaszcza, jeśli wiąże się z objawami typowymi dla zapalenia pęcherza.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.