Kategorie produktów

Cirrus tabletki

3.58 Dobry

ilość opinii: 100

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Cirrus tabletki

Cirrus to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tego produktu leczniczego są objawy sezonowego i całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. 

Cirrus tabletki stosuje się przy takich objawach alergicznych jak np. uczucie zatkania nosa (przekrwienie błony śluzowej nosa), kichanie, wodnista wydzielina z nosa (katar) oraz swędzenie (świąd) nosa i spojówek

Produkt leczniczy jest lekiem złożonym z substancjami o natychmiastowym (dichlorowodorek cetryzyny) i przedłużonym (chlorowodorek pseudoefedryny) uwalnianiu. 

Niniejszy lek zawiera w swoim składzie dichlorowodorek cetryzyny. Jest to substancja o właściwościach przeciwhistaminowych (przeciwalergicznych). Substancja ta oddziałuje na receptor histaminowy H1. Dzięki temu wpływa na złagodzenie objawów alergicznych, hamując uwalnianie mediatorów reakcji alergicznych.

Zawarty w składzie tabletek Cirrus chlorowodorek pseudoefedryny wspomaga łagodzenie objawów infekcji dróg oddechowych, tzn. zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa, udrażniając nos i tym samym ułatwiając swobodne oddychanie.

Skład

Tabletki Cirrus to preparat złożony. Substancje niniejszego leku sa następujące:

Substancja czynna Zawartość w 1 tabletce
dichlorowodorek cetyryzyny 5 mg (w postaci o uwalnianiu natychmiastowym)
chlorowodorek pseudoefedryny 120 mg (w postaci o uwalnianiu przedłużonym)

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) leku Cirrus tabletki to: 

Warstwa tabletki Substancje
- o natychmiastowym uwalnianiu laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu
- o przedłużonym uwalnianiu hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna i stearynian magnezu
- otoczka tabletki Opadry Y-1-7000 white hypromeloza, dwutlenek tytanu (E171) oraz makrogol 400

Informacja dla alergików: produkt leczniczy Cirrus zawiera w swoim składzie laktozę. Należy wziąć to pod uwagę w przypadku nietolerancji niektórych cukrów. 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Cirrus tabletki należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Tabletki Cirrus należy przyjmować doustnie, w czasie posiłków lub pomiędzy nimi. Lek należy połknąć bez rozgryzania, popijając go odpowiednią ilością płynu (wody).

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego:

Grupa wiekowa Dawka jednorazowa Pora przyjmowania Częstotliwość stosowania
osoby dorosłe 1 tabletka rano i wieczorem 2 razy na dobę
dzieci > 12. lat j.w. j.w. j.w.

U osób z umiarkowaną niewydolnością nerek lub wątroby, dawkę należy zmniejszyć o połowę - 1 tabletka na dobę. 

Jeśli nie nastąpi poprawa po 5 dniach przyjmowania leku lub objawy ulegną nasileniu, należy skonsultować się z lekarzem.

Okres stosowania leku Cirrus nie powinien przekrzaczać 2-3 tygodni.

Nie należy stosować tego leku inaczej niż to zostało opisane. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Cirrus tabletki

Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży, karmienia piersią (laktacja) i u dzieci w wieku poniżej 12. roku życia.

Stosowanie produktu leczniczego jest także niewskazane w przypadkach takich jak mi.in. ciężkie nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek, zaburzenia rytmu serca, niewyrównana nadczynność tarczycy, a także u osób z jaskrą oraz takich, które miały udar mózgu.

Tabletki Cirrus należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed przyjęciem leku należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Podczas stosowania jakichkolwiek leków nie zaleca się spożywania alkoholu, gdyż składniki leku mogą wchodzić z nimi w interakcję. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Grazyna 2020-11-21 14:29

Pomógł na katar w ciągu 2 dni

Grazyna 2020-11-21 14:29

Pomógł na katar w ciągu 2 dni

Grazyna 2020-11-21 14:29

Pomógł na katar w ciągu 2 dni

Grazyna 2020-11-21 14:29

Pomógł na katar w ciągu 2 dni

Grazyna 2020-11-21 14:29

Pomógł na katar w ciągu 2 dni

Nutka 2020-11-17 21:46

Nie polecam, wprawdzie pomógł na katar, ale po dwóch dniach dalej nie odzyskałam smaku i zapachu...

Iza 2020-10-22 13:49

Ja juz myslalam ze ze mną cos nie tak. Wzielam 5 tabletkę i czuje jakbym miała zejść ... Suchość w budzi, klatkę mi uciska i serce kolorze. Puls 123 .... Koszmar !!!

Tomaj 2020-05-06 14:17

Nie polecam. Po zażyciu tabletki co najmniej 4 godziny ledwo funkcjonujesz jako człowiek ból zatok nie do zNiesiesia. Dobrze że lekarz przypisał mi 1 tabl na dobę. Pytajcie lekarzy o coś innego...

Aga 2020-04-06 12:44

Straszna senność, bol głowy ! Nie da się po tym funkcjonować! Ze to jest dostępne bez recepty...! Wzięłam na noc, jest popołudniu i dojść do siebie nie moge! Nie polecam!

Konrad 2020-01-21 22:44

odczuwalna ulga przy alergii...

Iza 2019-10-20 02:03

Dramat!!!! Co prawda nos odesłany ale skutki uboczne mam identyczne jak u połowy osób z tego co tu czytam! TOTALNA BEZSENNOŚĆ , jestem ZWALONA Z NÓG całkowicie i kołatanie serca jak wstaje. Nie polecam - już wole mieć katar !

Lil 2019-06-25 11:05

Pomaga oddychać przy ostrym zapaleniu zatok, niestety tak tragicznie osłabia że nie da sie normalnie funkcjonować. Dosłownie zwala z nóg. Dziwi mnie że coś takiego można dostać bez recepty..

Aneta 2019-03-18 09:54

Mi pomógł od razu.

Zofia 2019-02-21 13:28

Jeśli macie jakikolwiek problem z sercem to nie polecam Przy arytmi występuje bul w klatce, kołatanie, ucisk . W to miejsce polecam lęk o takim samym działaniu Ale bezpieczny nazywa się (telfexo ) . Przyjęłam 10 tabletek i wszystko ustąpiło

Andrzej 2019-02-17 19:30

Masakra, ból głowy, kołatanie serca, słabość na granicy omdlenia. Nie polecam

Paweł 2019-01-02 08:58

Kiedyś zawsze brałem Cirrus na katar i nawet polecałem go innym. Ale teraz chyba zmienił się skład czy nie wiem co się stało ale skutki uboczne są koszmarne. Owszem, katar zniknął i można było swobodnie oddychać. Ale całą noc nie zmrużyłem oka. Do tego miałem takie kołatania serca że myślałem że się przekręce. Ja już z tego nie korzystam. Lepiej mieć katar niż takie objawy.

Dete 2018-11-21 06:09

Nke rozumiem jak coś takiego może być sprzedawane bez recepty. Jedna tabletka zwaliła mnie z nóg. Nie mogłam podnieść się z łóżka, dopóki nie przestała działać. Nigdy więcej. Już wolę mieć katar.

Renata 2018-10-06 03:13

Okropnym ścisk i ból w klatce piersiowej wybudził mnie że snu... Co z tego że pomógł, skutki uboczne nie do zaakceptowania. Nie polecam nikomu.

Laura 2018-07-17 23:55

Bez tabletek Cirrus nie wychodziłąbym z domu w kwietniu i w maju....Dobrze, że je mam :)

Kasia 2018-06-21 08:04

Lek Cirrus to produkt, który pomaga w przypadku wystąpienia problemów natury alergicznej. Sama jestem alergikiem i najczęściej borykam się z łzawiącymi oczami, uporczywym katarem i wieloma innymi dolegliwościami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Tylko Cirrus mi pomaga, a uwierzcie, że próbowałam już chyba naprawdę wszystkiego :(

Iza 2018-06-05 08:30

W czasie alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa zwykle w moim przypadku pojawiają się takie objawy jak łzawiące oczy, problemy z oddychaniem oraz uczucie, że strasznie swędzi mnie nos. Zawsze w tym okresie sięgam po Cirrus, bo jak dla mnie jest to sprawdzony preparat, który zawsze pomaga i tak naprawdę jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam :)

Batszeba 2018-06-01 14:44

W czasie alergii walczę z łzawiącymi i czerwionymi oczami. Dowiedziałam się o preparacie Cirrus (tabletka) . Czy ktoś używał? Straciłam nadzieję. Chcę wkrótce polecieć do apteki!

Daniela 2018-05-22 11:55

Cirrus stosowałam może niecały miesiąc temu, bo dopadło mnie koszmarne zapalenie w okolicach oczu. Problem nie tylko dotyczył łzawiących oczu, ale też tego, że całe oczy były dookoła zaczerwienione i nawet najlepszy podkład mi w tym nie pomógł. A bez makijażu ani rusz. Wyglądałam, jakbym nie spała tydzień. Niestety wolnego dostać nie mogłam, więc chwyciłam tylko Cirrus i to był mój jedyny makijaż tego dnia. Jakoś musiałam to znieść ;/ na szczęście lek pomógł

Opinia użytkownika 2018-05-21 13:05

Zmagam się z przetrwałym alergicznym zapaleniem spojówek i to wprawia mnie w straszny dyskomfort. Strasznie pieką mnie oczy i mocno łzawią i jeszcze odczuwam, jakby piasek. Na szczęcie posiadam Cirrus . Ten specyfik zawsze mi pomaga.

Aleksandra 2018-05-18 16:28

Chlorowodorek pseudoefedryny to substancja wielu produktów na katar. Ta substancja obkurcza naczynia krwionośne. Dzięki temu skutecznie likwiduje wszelkie dolegliwości takie jak np. katar, kłopot z zatokami. Jeśli chodzi o produt to ja stosuję Cirrus .

Amelia 2018-05-15 22:37

Jak byłam mała, alergia nie była obcym mi tematem. Na szczęście jak dorosłam, mogłam w sezonie pylenia wreszcie odetchnąć z ulgą....Niestety, temat powrócił :( Może nie jest najgorzej, ale stasznie swędzą mnie oczy. Nie mam mozliwości ani ochoty myć co chwilę twarzy (makijaż do pracy...), więc konieczne było zastosowanie leków. Cirrus tak jak kiedyć - nadal jest bardzo skutecznym na to specyfikiem.

Monika 2018-04-29 15:33

Bardzo dobry polecam

Kasia 2018-04-17 02:10

Może i lek dobry ale się skutki uboczne. Kołatanie serca,bezsenność itp.

Kinga 2018-03-30 12:14

Już jakiś czas temu obiło mi się o uszy coś o pseudoefedrynie. Ciekawiło mnie, jakie są wskazania do stosowania. Przy okazji poznałam skutki uboczne stosowania. Czy wiecie, że substancja ta rozszerza oskrzela? Gdy pojawiają się u mnie dolegliwości przyjmuję Cirrus . Ten środek jest pomocny.

Katarzyna 2018-03-29 17:26

coprawda alergiczny katar minal prawie natychmiast po zazyciu pierwszej dawki jednak spowodowal lęki całonocna bezsenność w zamian. Nie polecam.

Sylwana 2018-03-06 18:18

Alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa to choroba, która może dotyczyć tylko danych okresów, lub występować przewlekle! Podstawową przyczyną tego problemu są okresy pylenia roślin, roztocza (kurz domowy) ale także posiadanie zwierząt może przyczynić się do powstania takiej alergii! U mnie o alergii informują mnie takie objawy: zapchany nos, ciągłe kichanie (jak szalona) i wodnista wydzielina, która cały czas "cieknie"... Cirrus mogę od serca polecić każdemu, kto męczy się z alergicznym zapaleniem nosa!

Joanna 2018-03-02 10:45

A ja jestem bardzo zadowolona z leku Cirrus też bałam się go brać ale okazał się jedynym skutecznym lekiem na niedrożność trąbek słuchowych i biorę go od wielu tygodni oczywiście pod opieką laryngologa.I mam gdzieś że nie przesypiam dobrze nocy ważne że nie odczuwam upośledzenia słuchu jak jest przy niedrożnych trąbkach

Daria 2018-02-28 18:55

Cirrus to najgorszy lek jaki dostałam!! A jest on TYLKO NA KATAR!! Po jednej tabletce bezsennosc i omamy słuchowo wzrokowe, po drugiej zazytej po 12 godzinach takie kołatanie serca, że po raz pierwszy w moim 35-letnim życiu zadzwoniłam dla siebie po pogotowie. PANIE PRODUCENCIE jak LEK POWODUJE SKUTKI UBOCZNE U 1 NA 10 OSÓB, chociaż państwo podają, że od1 do 10 na 100 osób, co daje 1:10 to nie powinien on w ogóle trafić do sprzedaży!

Adam 2017-12-19 10:47

Niektórzy chorują sezonowo, ja niestety całorocznie. Bez leków praktycznie nie funkcjonuję, a w szczycie sezonu pylenia najchętniej wyjeżdżam gdzieś, gdzie stężenie pyłków jest naprawdę małe. Cirrus i jeszcze kilka innych specyfików pomagają mi względnie normalnie funkcjonować i nie skupiać się wyłącznie na swojej alergii...po prostu przekichane!

T 2017-12-17 20:43

Po jednej tabletce nie mogłam spać całą noc, niepokój, szybkie tętno, nerwowość, mrowienie w nogach. Już wolę katar, niż taki zjazd...

Anna 2017-12-14 12:23

Nie wiem jak na alergię działa ale na katar wodnisty z przeziębienia mi nie pomógł, dalej się smarkam, kicham, mam zatkany nos a użyłam całe opakowanie 6 tabletek. Już lepiej działał ibuprom zatoki

Klaudia 2017-11-24 08:40

Hit! Hit! Hit! Prawdziwy fenomen! Dostałam Cirrus od dermatologa (tzn receptę), bo co przyszłam to miałam zawalony nos!... No i w końcu stwierdził, że da mi recepte na Cirrus. I pomogło! Naprawde, nie wiem jak to działa, ale wczesniej żaden środek na mnie nie działał. Teraz zawsze prosze lekarza rodzinnego o Cirrus jak się zbliżają pylenia - wiosna i lato!

Kamil 2017-10-30 11:52

Nie znam chyba alergika, który nie znałby Cirrus;) Te tabletki są rekomendowane już od wielu, wielu lat i z tego, co widzę na sobie - również świetnie służą....mam do nich pełne przekonanie i to chyba jest najważniejsze, żeby nie eksperymentować z własnym zdrowiem, bo to mamy tylko jedno.

Emilia 2017-10-19 14:01

Pomóżcie mi pls to zinterpretować: Lek Cirrus jest przeznaczony do stosowania w przypadkach, gdy pożądane jest zarówno działanie przeciwalergiczne dichlorowodorku cetyryzyny, jak i zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa działanie chlorowodorku pseudoefedryny. Mimo, że uwielbiam Cirrus za jego 100% działanie, to takie informacje trochę mnie niepokoją, bo nie wiem do końca, co to znaczy;)

Kasia 2017-09-30 01:25

Objawy zwalczył- miałam ostre zapalenie zatok i nie mogłam spać w nocy, bo nie mogłam oddychać przez to zatkanie. Cirrus pomógł, ale miałam po nim dziwne objawy uboczne- najgorsze było uczucie słabnięcia przeplecione z kołataniem serca oraz miałam straszne problemy z koncentracją- gadalam straszne głupoty. Nigdy nie miałam tak po żadnym leku. Powiedziałam że nigdy więcej go nie wezmę. Czekałam tylko aż skończy się jego działanie.

Dionizy 2017-09-18 22:36

Nadchodzi najgorszy czas w roku i jak rok w rok szukam czegoś co poradzi sobie z moją alergią. Myślicie, że Cirrus poradzi sobie?

Kaziu 2017-09-18 09:55

Kolatania serca/wywoluje nadcisnienie. Natomiast katar znika

Becia 2017-09-11 20:40

super tabletki na zatoki pomagają. Są bardzo silne i niestety ale nie potrafiłam po nich spać...

Patrycja 2017-09-10 16:22

Cirrus jest zupełnie ok i jest skuteczny :)

Krzyś 2017-08-22 06:43

Nie polecam. Uczucie niepokoju, rozbicia, drgawki mięśni, bezsenność, kołatanie serca. Katar nie przechodzi. Lepiej kupić zestaw husteczek i xylogel. Odradzam te chemię zdecydowanie.

Błażej 2017-08-14 10:53

Lek jest rewelacyjny na alergiczne katary, przynajmniej dla mnie. Nie mam pojęcia, na co jestem uczulony, ale od końca lipca zaczęły mi się problemy z katarem. Po prostu fontanna z nosa przez kilka dni - wziąłem Cirrus i przeszło momentalnie tego samego dnia. Działanie jest mega szybkie, w zasadzie po paru minutach już pomaga, a po dłuższej chwili to katar ustępuje całkowicie. Jednocześnie niestety muszę zgodzić się z pozostałymi opiniami na temat skutków ubocznych. Nigdy w życiu żaden lek, nawet antybiotyk, nie wywoływał u mnie żadnych niepożądanych efektów. Natomiast jeśli chodzi o Cirrusa, to wolałbym wsiąść za kierownicę po 10 piwach niż po jednej tabletce tego specyfiku :/ Cirrus wywołuje u mnie przedziwne uczucie, nogi jak z waty, zmęczenie, taka ogólna słabość. Niby umysł jest trzeźwy i człowiek funkcjonuje normalnie, ale jednak mam ciągle wrażenie takiej "wiotkości" w kończynach. Zdecydowanie nie polecam prowadzić żadnego pojazdu po tym leku.

Pati 2017-08-12 18:19

Bardzo źle mój organizm zareagował na ten lek. Słabość, zawroty głowy, szybkie bicie serca. Przez 2 dni po odstawieniu jeszcze trzęsły mi się nogi ze słabości.

Witosław 2017-08-02 21:14

Podczas przeziębienia to najczęściej używam właśnie Cirrus

Daga 2017-07-14 10:30

Niby pomaga ale w głowie się kręci jak nie wiem

Amadea 2017-07-12 17:13

Świąd może powstawać w różnych przypadkach. Może pojawiać się przy alergii, oparzeniach, trądziku czy hemoroidach. Cirrus tabletki to preparat, który pomaga zwalczyć nieprzyjemne swędzenie, a miejscowo łagodzi zmiany skórne. Naprawdę spoko!

Opinia użytkownika 2017-07-10 15:22

super lek biore 1 na dobe i czuje ulge

Olusia 2017-06-30 17:33

Mi nie pomógł a wrecz zaszkodził . niestety skutki uboczne dały siewe znaki

anna 2017-06-19 07:16

jest skuteczny

Sandra 2017-05-04 08:37

Numer jeden w mojej rodzinie- bo wszyscy mamy problemy z alergią :(

Anka 2017-05-01 23:10

Naiwnie myślałam, że dam radę ten sezon przejść bez leków....ehhh pyłki mimo niepogody już się rozszalały, oczy mam jak u królika i znów przeprosiłam Cirrus.

Ewa 2017-04-22 20:45

polecam z całego serca!! Na szczęscie nie mam alergii, ale gdy mam katar uczucia zatkanego nosa nie pozwala mi normalnie funkcjonowac. Nic mi nie pomagało, dopiero gdy po raz pierwszy kupiłam Cirrus zakochałam sie w nim - czuje ulge juz po 1 tabletce. Jak dla mnie numer 1 na katar

Emilka 2017-04-19 08:43

Zaczeło się... alergia czyha wszędzie. Strach byłoby z domu wychodzić gdyby nie środki takie jaki cirrus

Jarek 2017-04-12 08:34

Najlepszy lek na alergiczny katar! Tyle czasu się męczyłem i nic nie pomagało. Kiedy lekarz zapisał mi cirrus aż mnie złość obleciała dlaczego wcześniej mi nikt tego nie zapisał!

Sandra 2017-04-05 12:44

Cirrus ostatnio zapisał mi lekarz. Brałem po raz pierwszy ale serio, widzę poprawę i to olbrzymią! Szybko, bo praktycznie od razu.

Mela 2017-03-19 21:27

Biorę Cirrus - z przerwami - od kiedy mam alergię, czyli odkąd pamiętam...uważam go za naprawdę skuteczny lek, bo inaczej musiałabym cały sezon pylenia spędzać zamknięta w domu, a tak jako tako funkcjonuję.

Doraot 2017-03-09 20:52

działa błyskawicznie

Renata77 2017-03-08 23:58

Jeśli wiecie czym jest alergiczny katar i ile z nim problemów to na pewno będziecie mogli odetchnąć z ulgą jeśli lekarz przepisze wam właśnie tabletki Cirrus:)

Donata 2017-03-03 13:32

Przyjmuję Cirrus juz od dawna. Nie mam po nim żadnych skutków ubocznych, a moja alergia na sierść jest trzymana w ryzach.

Agunia 2017-02-27 19:39

Nie ma nic lepszego. U mnie nie daje żadnych skutków ubocznych. Stosuje go też czasem moja siostra - alergiczka, żeby w pracy nie smarkać.

Aga 2017-02-27 19:37

Dla mnie nie ma lepszych tabletek na katar,

Basia 2017-01-02 15:42

Jest to świetny lek na katar- zawsze mi pomagał. Niestety nie mogę go przyjmować, bo wywołuje u mnie mnóstwo skutków ubocznych, jak bezsenność, zawroty głowy, szumienie w uszach, przyspieszone bicie serca a nawet mdlenie.

Wiktoria 2016-12-18 19:29

Jeśli chodzi o katar to działa świetnie, ale u mnie spowodował przykre skutki uboczne: bezsenność i niepokój

Józef 2016-12-14 11:05

Zdarza mi się, jak go określam, napadowy katar. Wtedy niezwykle skuteczny okazuje się cirrus. Wystarczą mi, właściwie zawsze, dwie tabletki przyjęte rano i wieczorem. Katar znika. Jednak wiem od znajomych, którym go polecałem, że rezygnowali po reakcjach pewnego pobudzenia. Ja takich reakcji u siebie nie zauważyłem.

Dasia 2016-12-12 11:49

super lek

Agnieszka 2016-11-19 08:19

Po jednej tabletce nie mogłam spać w nocy a normalnie nie mam z tym problemu. Czułam mocne kołatanie serca. Na katar pomógł.

Opinia użytkownika 2016-11-10 00:18

Pomógł mi od razu

Marta 2016-11-06 09:05

Najlepszy preparat na silny katar, Polecałam wielu znajomym i byli naprawdę zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam każdemu

Aneta 2016-10-25 13:43

Mi już kilka razy pomógł.

Adam 2016-10-12 21:46

[Komentarz usunięty przez moderatora]

ja 2016-09-04 02:00

Pomaga ale na noc nie polecam silnie pobudza

Opinia użytkownika 2016-07-26 15:54

Nie polecam. Działa maksymalnie 30 min a później jest jeszcze gorzej. Nie pomaga fakt, że można go używać co 12 h.

alan 2016-04-14 14:07

Polecam!Mi juz pare razy pomogl.

Opinia użytkownika 2016-03-21 16:37

Najlepszy produkt jaki znam na katar.

Robert 2015-04-07 12:09

Cirrus to lek, który efektownie pomaga mi wpłynąć na moje życie. Jednak jakoś nie trzyma się tych 12h spokoju jaki ma mi zagwarantować. Zawsze jest to około 6-8 h ;/

Profess 2015-04-07 12:08

Do 12h mam zagwarantowaną ulgę i nie muszę korzystać z kropli do nosa ani niczego. To jest bardzo przydatne dla mnie i mojego nosa. Polecam gorąco!

Nina 2015-04-01 21:37

Długotrwała ulga. Cirrus to dobry lek, towarzyszy mi od lat. Tylko cena mogłaby troszkę zmaleć, to byłoby idealnie.

Kasztelan 2015-03-27 19:24

Na mnie działa! Mogę jak najbardziej polecić każdemu, kto ma poważne problemy z udrażnianiem nosa oraz zatok!

Trix 2015-03-21 21:08

Jak dla mnie bez większego efektu, ogólnie działa. Jednak w tej dobie preparatów jest wiele innych środków, których tutaj raczej nie mogę reklamować. Jednakże zapytajcie sprzedawce :)

Agela 2015-03-20 13:57

Dobry lek.

Piwosz 2015-03-19 20:47

Bardzo lubię ten efekt udrażniania nosa po Cirrusie. Spektakularny moment w tym problemie.

Hipos 2015-03-17 17:51

Cirrus to znakomity przeciwalergiczny lek, który pozwala w szybki sposób efektownie odblokować nasz nos. Polecam ten środek na 100% :)

Neron 2015-03-11 11:07

Faktycznie czuje poprawę po Cirrusie i nie ma co się zrażać pojedyncza negatywna opinią o nim, bo faktycznie jest dobry.

Kasia 2015-03-05 13:27

Widać i czuć poprawę już od pierwszych dawek Cirrusu:)

Martynka 2015-03-02 14:33

Na wszystko i w zasadzie na nic ten lek .. Stosowałam przez tydzień ale jak miałam problemy z katarem tak nadal się ciągnęły. Lepiej kupić coś skoncentrowanego na poszczególnym problemie.

Nastka 2015-03-02 12:25

Preparat skrojony na miarę moich potrzeb! Szybko i na długo odblokowuje nos i daje normalnie oddychać!

Mati 2015-03-01 21:04

Szczerze to tak na prawdę nigdy nie widziałem jeszcze tak dobrego leku. W prosty oraz szybki nos poczułem udrożnienie mojego nosa i już nie czułem zatok. To jest piękny efekt :)

Lusia 2015-02-25 16:20

Ciekawe komu udało się osiągnąć 12 godzin poprawy...

Witkac 2015-02-24 18:15

Mam częste problemy z alergią i wydaje mi się, że poprzez to nie mogę w prosty oraz skuteczny sposób zmienić swojego nastawienia do życia. Ten lek nie pomógł mi i jestem rozpaczony ;/

Berni 2015-01-29 11:47

Stosuję cirrus często jak złapie mnie jakaś infekcja górnych dróg oddechowych. Warto kupić od razu duże opakowanie, bo na małych często się przepłaca.

Przemo 2015-01-29 11:45

Biorę cirrus przy katarze i może jestem pociągający ale na pewno nie smarkaty:)

Karol 2015-01-29 11:42

Dobry środek na infekcje gardła czy ucha, długo działa więc faktycznie wystarczy go brać tylko dwa razy dziennie.

Paulina 2015-01-29 11:39

Mój lekarz polecił mi to na chore ucho i zdecydowanie pomogło. Co prawda dał mi jeszcze antybiotyk na receptę ale wszystko razem zadziałało pozytywnie.

Kama777 2015-01-29 11:36

Jak się złapie katar to nie ma się co zastanawiać tylko od razu sięgasz po Cirrus i masz pewny efekt drożnego nosa!

Adrianna 2015-01-02 21:23

Jak dla mnie, to przeciwhistaminowy cirrus jest lekiem naprawdę wartym uwagi. 12godzinne efekty nie są wcale marketingową ściemą. Polecam.

Kaśka86 2015-01-02 21:22

Świetnie udrażnia nos i zatoki, a to duże utrapienie przy alergii. Kto ma, ten wie o czym mowa...Cirrus jest skuteczny, warto go wypróbować.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.