Przeciwutleniacze chronią struktury komórkowe przed działaniem wolnych rodników

NoOxi - mocna dawka naturalnych przeciwutleniaczy

Dodano: 11-04-2019

Czas czytania: 5 minut

przeciwutleniacze antyoksydanty

Ciągle słyszysz, że masz się zdrowo odżywiać, że do zachowania zdrowia potrzebne są koniecznie jakieś warzywa, witaminy, antyoksydanty? Inaczej zgon z powodu chorób cywilizacyjnych jest więcej niż pewny. Co to są te fantastyczne antyoksydanty i gdzie je znajdziesz?

Spis treści:

1. Do czego są mi  potrzebne antyoksydanty?

 • Antyoksydanty zmniejszają ryzyko powstania nowotworów, chorób układu krążenia, cukrzycy, udarów. 

 • Pomagają zachować młodość i piękną skórę na dłużej.

 • Zwiększają odporność organizmu na infekcje.

 • Bardzo ważną rolą antyoksydantów jest zwalczanie wolnych rodników.

Antyoksydanty wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

2. Co to są wolne rodniki?

 • Powstają w Twoim organizmie zawsze w tzw. procesie oddychania komórkowego, mają tylko jeden problem – niesparowany elektron, który uparcie poszukuje pary krążąc po organizmie i chętnie odbiera go zdrowym komórkom.

 • Powstawaniu wolnych rodników bardzo sprzyja środowisko w którym żyjesz: smog, stres, pośpiech. Źle się odżywiasz? Dla wolnych rodników tym lepiej…uwielbiają smażone potrawy, z górą tłuszczu. Lubią, gdy opalasz się na słońcu w sposób niekontrolowany oraz gdy palenie papierosów nie jest Ci obce.

 • Dlatego nie powinno Cię raczej zdziwić złe samopoczucie oraz zbliżające się widmo: chorób serca, udaru, nowotworu, szybkie starzenie się organizmu…jednym słowem cywilizacja.

Czy nie lepiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć?

Antyoksydanty znane są z tego, że hamują działanie wolnych rodników. Rozbrajają je jak tykającą bombę oddając im brakujący elektron. Gdzie możesz spotkać te cuda? Wyjścia są dwa, a w zasadzie najlepiej jak obydwa się uzupełniają.

3. Naturalne antyoksydanty i ich źródła w przyrodzie

Antyoksydanty spotkasz w warzywach, owocach, przyprawach (takich jak cynamon, oregano), olejach roślinnych. Produkty te są bogate w: karotenoidy, polifenole, witaminy A, E, C, składniki mineralne: mangan cynk, selen, koenzym Q10.

Antyoksydanty można znaleźć w wielu produktach spożywczych.

No, ale to nie sezon na pomidory i truskawki i nie przepadam za warzywami - powie świadomy konsument. Nie wiem czy odżywiam się wystarczająco dobrze…Wtedy na pomoc przychodzi Ci drogi konsumencie pomoc w postaci naturalnej suplementacji.

4. Naturalne antyoksydanty i ich mocna dawka w NoOxi

Suplementować dietę trzeba z głową, zawsze sprawdzaj skład produktu i sposób w jaki jest produkowany. Spójrz na NoOxi:

 • 13 składników aktywnych:

- kwercetyna (flawonoidy),

- wyciągi z roślin: z kłącza ostryżu długiego (kurkuminoidy), z pestek winogron (proantocyjanidy), z pestek granatu (kwas elagowy), z korzenia rdestowca (resweratrol),

- koenzym Q10, selen

- witaminy: D,E,C, B12, B9,

- oraz unikalny naturalny likopen, jeden z najlepszych przeciwutleniaczy.

 • Wszystko w maksymalnych, mocnych dawkach – łykasz 2 kapsułki i nie musisz się zastanawiać czy zjadłeś wystarczająco dużo pomidorów.

 • Odpowiedni dla wegetarian.

 • Bezpieczny: bez GMO, bez sztucznych barwników.

 • Wyprodukowany bezpiecznie z zachowaniem norm jakości, potwierdzonych przez certyfikaty: HACCP, GHP (dobra praktyka higieniczna), GMP (dobra praktyka produkcyjna).

Ciągle słyszysz, że masz się zdrowo odżywiać… suplementację też wybieraj zdrową.

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.