Kategorie produktów

Alliofil

4.32 Dobry

ilość opinii: 19

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Alliofil

Alliofil to roślinny produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek dojelitowych. Niniejszy produkt jest wskazany do stosowania u osób, które zmagają się z problemami z miażdżycą i nadciśnieniem.

Alliofil jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym przeznaczonym do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Lek może być stosowany w schorzeniach pochodzenia bakteryjnego (układ oddechowy, przewód pokarmowy, drogi moczowe). 

W składzie leku znajduje się wyciag z cebuli czosnku i liścia pokrzywy. Składniki te wykazują działanie bakteriostatyczne i wykrztuśne. Wzmagają potliwość (działanie napotne) oraz obniżają ciśnienie. Składniki produktu leczniczego można stosować w celu złagodzenia dolegliwości towarzyszących stanom przeziębieniowym.

Czosnek jest potocznie zwany naturalnym antybiotykiem. Wykazuje właściwości podobne do aspiryny. Jest bogaty w witaminy, zapobiega infekcjom i przeciwdziała im. 

Skład

W składzie tabletek Alliofil znajdują się następujące substancje:

substancje czynne 200 mg Allium sativum L., bulbus (cebula czosnku) i 53,5 mg Urtica dioica L., folium (liść pokrzywy)
substancje pomocnicze celuloza mikrokrystaliczna z krzemionką koloidalną bezwodną, magnezu stearynian, powidon, kroskarmeloza sodowa, kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer, glikol propylenowy, lak indygotyny E 132, lak żółcieni chinolinowej E 104.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Alliofil należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Alliofil należy przyjmować doustnie. Tabletkę połyka w całości, nie rozgryzać.

Zalecane dawkowanie leku w ciągu doby dla osoby dorosłej przedstawia się następująco:

Wskazanie Dawka pojedyncza Ilość dawek na dobę Max. dawka dobowa
w profilaktyce infekcji górnych dróg oddechowych 1 tabletka 3x  3 tabletki
wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych 1-3 tabletki 3x  3-9 tabletek

Czas stosowania: W celach profilaktycznych lek można stosować bez konsultacji z lekarzem do 6 miesięcy.

W przypadku stosowania tabletek w celach leczniczych podczas przeziębienia, jeśli objawy nie poprawią się po 7 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Nie przekraczać wskazanej dziennej dawki do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Alliofil.

Tabletki należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania leku u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Podczas stosowania tabletek związki siarkowe wydalane są przez skórę z potem i przez płuca. Nie należy stosować leku Alliofil u osób uczulonych na związki siarkowe.

Lek nie jest przeznaczony dla osób z niewydolnością wątroby, astmą oskrzelową lub alergią pokarmową. Nie stosować po upływie terminu przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-27 19:38

dręczący problem nareszczie rozwiązany! gorąco rekomenduję.

Kandyd 2018-10-05 20:09

Produkt który jest naprawdę warty polecenia? To dla mnie wyłącznie Alliofil . Swoją jakością przebija konkurencję:) Daję * * * * * na nadciśnienie tętnicze.

Opinia użytkownika 2018-09-10 19:41

Jak szczypie i boli to oznaka, że coś jest nie tak. Wtedy nie ma co eksperymentować... Ja mam Alliofil . Jestem sto procent pewna, że ten specyfik będzie skuteczny i przyniesie ulgę. Z problemami z drogami moczowymi nie ma przebacz.

Amelia 2018-06-06 20:36

Alliofil to produkt, który skutecznie i szybko postawił mnie na nogi. W mojej rodzinie było kilka przykładów miażdżycy dlatego bałam się, że kiedyś będę musiała się z tym skonfrontować. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie kombinuję, chcę by byłojak najlepiej, dlatego wybieram sprawdzone sposoby.

Andrzej 2017-10-22 10:33

Obniżanie ciśnienia jest procesem niezbędnym w przypadku osób, które zmagają się z miażdżycą i problemami serca. Często przyczyną takich dolegliwości staje się źle prowadzona dieta, dlatego ważne jest wprowadzenie zmian, zwłaszcza do jadłospisu. Ja dodatkowo stosuję Alliofil, aby ustrzec się przed rozwojem miażdżycy.

Amelia 2017-06-03 10:18

Alliofil zaczęłam stosować, gdy doszłam do wniosku, że ryzyko miażdżycy może obejmować także mnie. Szczerze? Myślę, że poniekąd każdy jest objęty ryzykiem miażdżycy. Wystarczy zaniedbywać siebie i swoją dietę, a jest to dość powszechne. Na szczęście jest Alliofil.

Frania 2016-11-24 15:17

Dla mnie tragedia. Wzięłam i mnie zmogło, ciśnienie poszło w dół jak szalone.

Daniel 2016-10-07 13:08

Bardzo dobry środek, naturalny, tylko trzeba brać dwa razy większą dawkę od zalecanej w ulotce. Mi zawsze pomaga, faktycznie tylko tym się leczę. Najważniejsze żeby nie zwlekać i nie dopuścić do rozwoju choroby. Przyjmować zaraz Jak tylko zaczyna boleć gardło tak aby infekcja nie zeszła do dolnych dróg oddechowych

Alina 2016-04-12 13:06

Mam nieprzyjemny problem - co chwilę łapie mnie zapalenie pęcherza! Stosowałam już wiele sposobów na to... Wszystko było jak dla mnie za słabe! W końcu postanowiłam pójść do urologa... Powiedział, żebym zakupiła Alliofil !!! Mam ten produkt dopiero od dzisiejszego ranka ale wydaje mi się, że to dobry środek!

Dariusz 2016-03-16 15:01

Wzmacnia odporność organizmu na infekcję.Polecam

Opinia użytkownika 2015-09-08 23:45

Alliofil przyjmuję wspomagająco na to moje chorobliwe nadciśnienie. I działa w porządku.

Adam R. 2015-08-05 13:52

Jak dla mnie jest to zwykłe placebo z którego nie warto jest korzystać. Nie polecam za bardzo bo to jest słaby środek.

Olcia 2015-08-05 13:52

Stosowałam to na infekcje górnych dróg oddechowych. Działa to znakomicie i muszę przyznać, że teraz już nie mam problemu z gardełkiem :)

Axy 2015-08-05 13:51

Tak na prawdę czuje się teraz o wiele lepiej i pomaga mi to w dojściu do odpowiedniej kondycji organizmu! Bardzo dobre. Polecam!

Margareta 2015-07-22 19:22

Miażdżyca rozpoczyna się już u nastolatków choć aż tak bardzo nie zwraca się na to uwagi. Wszystko jednak związane jest z tym, że jeśli nie będziemy o siebie dbać za młodu to później może być tylko gorzej. Alliofil to środek, który stosuję w celu wsparcia układu krwionośnego. Chciałabym wiedzieć, że podejmuję słuszne wybory w kwestii zdrowia.

Opinia użytkownika 2015-05-26 13:05

Co prawda Alliofil stosuję nie tylko na miażdzycę ale nie da się nie zauważyć, że jest skuteczny. Jak dla mnie mocna 4!

Kinga 2015-05-04 00:07

U mnie Alliofil świetnie się sprawdza jako tarcza przed infekcjami. Zwykły czosnek strasznie mi wysusza śluzówki, więc unikam.

Opinia użytkownika 2015-02-15 21:35

Zauważyłam u siebie kłopoty z koncentracją... Asekuracyjnie zaczęłam brać Alliofil ... Sprawdzimy jak sobie poradzi. Ja straciłam wiarę.

Piotr 2015-01-25 12:37

Mam już dosyć ciągłego łapania zimowych infekcji:/ Nijak człowiek nie jest w stanie zaplanować sobie czasu nawet w perspektywie chociażby 2 tygodni....? A kolejne antybiotyki niczemu nie służą, może tylko uodpornieniu się na ich działanie:/ Wsparcie jest konieczne, najlepiej regularne i naturalne. Tak trafiłem na Alliofil, z którym chyba już się nie rozstanę do końca sezonu :)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.