Kategorie produktów

Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki

Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki

Lek Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki jest lekiem o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwpierwotniakowym. Wskazany jest do stosowania miejscowego w zakażeniach bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, w pleśniawkach oraz w zakażeniach grzybiczych jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.

Skład

Substancją czynną leku jest: chlorochinaldol. Jedna tabletka do ssania zawiera 2 mg chlorochinaldolu
Pozostałe komponenty tego produktu to: kwas cytrynowy jednowodny, sacharoza, karmeloza sodowa, talk, aromat czarnej porzeczki, stearynian magnezu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.
Zalecana dawka produktu Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki do zażycia w ciągu dnia to: 1 tabletka co 1 - 2 godziny. Nie należy stosować dawki większej niż 10 tabletek do ssania na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki

Lek Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2022-12-21 12:04

Kupuję wyłącznie to na podrażnione gardło. natychmiastowa poprawa jest nie do opisania.

Seba 2017-04-06 22:19

Skutecznie chroni gardło, a przy tym przyjemnie smakuje. Lubię takie połączenia.

Bartek 2017-04-04 11:02

Z pleśniawkami Chlorchinaldin radzi sobie bardzo ok, w smaku też niezgorszy. Mocna 4!

Weronika 2017-02-21 17:28

W przypadku podrażnień gardła nie czekam na to, by infekcja się rozwinęła. Od razu używam Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki . Jest to produkt który zawiera składniki, wspomagające eliminację dolegliwości. Do tego wspomaga nawilżanie błon śluzowych gardła.

Boguwola 2016-10-13 12:31

Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki świetnie radzi sobie z chrypką. Pomaga na gardło ale też widocznie leczy. nie ma co kobinować z innymi środkami.

Opinia użytkownika 2016-08-06 10:05

Na pieczenie w gardle to najlepszym wyborem jest Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki :) Daję maksymalna ocenę.

Opinia użytkownika 2016-01-26 19:01

Od pewnego czasu bardzo boli mnie gardło , kompletnie nie wiem dlaczego. Czy potwierdzacie, że Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki jest skuteczny?

Opinia użytkownika 2015-07-11 12:02

Od jakiegoś czasu drażnią mnie potworne bóle w buzi... To jest mega nie do zniesienia! Postanowiłem nie czekać i udałem się do apteki. Tam zakupiłem Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki . Gdzieś zasłyszałem, że ten produkt jest dobry na moje objawy... Z zapaleniem jamy ustnej nie ma przebacz!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.