Chcesz zbudować mięśnie tak jak zrobił to Grzegorz? Poznaj jego historię!

Chcesz zbudować mięśnie tak jak zrobił to Grzegorz? Poznaj jego historię!

Cześć! Jeżeli trafiłeś na ten artykuł to z pewnością zastanawiasz się w jaki sposób mógłbyś lub mogłabyś poprawić swoją sylwetkę tak by cieszyć się lepszym zdrowiem, a co najważniejsze dużo lepiej wyglądać. Jakiś czas temu bohater naszego artykuły też był w takiej sytuacji jak Ty. Nie dbał o siebie i nie odżywiał się zbyt dobrze w efekcie czego pojawiła się u niego nadwaga. Na szczęście Grzegorz postanowił działać i udało mu się zbudować ciało swoich marzeń. Obejrzyj poniższy film i poznaj historię sukcesu Grzegorza!

 

Co takiego zrobił Grzegorz?

Grzegorz nie miał pojęcia jak ćwiczyć i co jeść by osiągnąć tak spektakularne wyniki. Dlatego też postanowił skorzystać z pomocy specjalistów Fabryki Siły, którzy przygotowali dla niego indywidualny plan treningowy i oraz dietę. Grzegorz osiągnął wymarzoną formę w zaledwie 3 miesiące i z pewnością nie żałuje swojej decyzji. 

Co to jest Fabryka Siły?

Fabryka Siły to serwis internetowy, w którym profesjonalni dietetycy i trenerzy personalnie przygotowują plany treningowe oraz diety dla swoich podopiecznych. Wystarczy, że zarejestrujesz się i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie, której zostaną przygotowany indywidualny plany dla Ciebie. W ankiecie będziesz musiał podać takie informacje jak Twoje wymiary, to kiedy możesz ćwiczyć, jak wyglądała Twoja aktywność fizyczna, co lubisz jeść itp. Są to bardzo szczegółowe informacje, na podstawie których profesjonalni trenerzy przygotują dla Ciebie indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Grzegorz jest jedną z wielu osób, które udowodniły, że warto skorzystać z ich pomocy. Dzięki temu osiągniesz wymarzone wyniki szybciej i będziesz miał pewność, że podążasz we właściwym kierunku. Koszt takiego profesjonalnego planu to zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Dla porównania lokalni trenerzy personalni na siłowni potrafią kosztować nawet 150 zł za konsultację i do tego nie masz pewności, że trafiłeś na kogoś z naprawdę dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Sprawdź plany treningowe Fabryki Siły >>

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.