Popił suplement pomagający rzucić palenie alkoholem i huśtał się na moście

Popił suplement pomagający rzucić palenie alkoholem i huśtał się na moście

Dodano: 26-01-2015

rzucanie palenia

Do nietypowej interwencji SOK (Straż Ochrony Kolei) doszło w piątek ok. południa w Lublinie. 24-letni Adrian W. postanowił pohuśtać się na barierce pobliskiego mostu. Jego zabawę postanowili przerwać funkcjonariusze SOK, którzy szybko zorientowali się, że młody mężczyzna nie reaguje na polecania, a do jest agresywny.

Funkcjonariusze SOK użyli siły by najpierw ściągnąć mężczyznę z barierki, a następnie obezwładnić go i zapakować do karetki.

Przebywająca w pobliżu znajoma Adriana W., potwierdziła, że chłopak zażył około 20 tabletek popularnego suplementu pomagającego zwalczać nałóg nikotynowy. W ulotce tego specyfiku producent zaznaczył, że przedawkowanie może powodować m. in. zaburzenia pracy serca, problemy z oddychanie, a nawet śpiączkę. Dlatego też postanowiliśmy nie podawać nazwy suplementu.

Jedna z opinii tego suplementu, która może tłumaczyć takie zachowanie chłopaka:

„jak dla mnie to mocny psychotrop (przynajmniej w działaniu doraźnym) bałem się wsiąść do samochodu po tym. Wiem bo sam to jadłem. Ale dzięki temu, nie pale już od roku:)”

Cała sytuacja stała się pretekstem dla internautów do kolejnej dyskusji na temat zalegalizowania miękkich narkotyków:

„Ludzie wolą zażywać legalne srodki odurzające które szkodzą ale przynajmniej nie trafią za kraty Wydaje mi sie, że gdyby zalegalizować marihuanę która podbija Amerykę nota bene kraj który pierwszy ją zdelegalizował nie było by takich przypadków jak ten opisany w artykule ”

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.