Kategorie produktów

ArthroStop Plus

ArthroStop Plus

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ArthroStop Plus

ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek, który zwiększa ruchomość stawów oraz dba o prawidłową strukturę kości. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób starszych, sportowców oraz osób, których stawy są obciążane w sposób nadmierny. 

Skład

W składzie tabletek ArthroStop Plus znajdują się następujące substancje: chlorowodorek glukozaminy, kwas boswelliowy, metylosulfonylometan, mangan.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce ArthroStop Plus.

Zaleca się przyjmować 1 tabletkę trzy razy dziennie. Tabletki należy przyjmować doustnie, popijając wodą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu ArthroStop Plus.

Tabletki ArthroStop Plus należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jakub 2017-05-31 13:15

Zazwyczaj unikam brania tego rodzaju środków, ale ze względu na to, że ból mnie do tego zmusił przełamałem się. I na całe szczęście - nie zawiodłem...

Opinia użytkownika 2016-09-28 16:03

Mam już 65 wiosen i powiem szczerze ,że odpowiednie doglądanie i dbanie o stawy jest bardzo ważne! Ja używam ArthroStop Plus ponieważ ten wyrób wzorowo wspiera ich działanie!

Agnieszka 2016-04-12 14:28

Jestem osobą starszą z lekką nadwagą.W moim przypadku lek okazał się pomocny w leczeniu stawów. Czuję się znacznie lepiej.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.