Kategorie produktów

FARINGOSEPT

FARINGOSEPT

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu FARINGOSEPT

FARINGOSEPT to lek, który dostępny jest w formie tabletek do ssania. Preparat wykazuje działanie odkażające i jest stosowany w leczeniu zakażeń jamy ustnej i gardła, w tym stanów zapalnych migdałków, zapaleniu dziąseł i stanów zapalnych jamy ustnej. FARINGOSEPT wykorzystywany jest również w stanach po usunięciu migdałków oraz po ekstrakcji zębów. 

 

Skład

W składzie tabletek do ssania FARINGOSEPT znajdują się następujące substancje: 

- substancją czynną leku jest ambazon (w postaci ambazonu jednowodnego),
- pozostałe składniki to: sacharoza, laktoza, kakao, powidon K30, kwas stearynowy, wanilina.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

Tabletki przeznaczone są do ssania. Zaleca się zażywać od 3 do 5 tabletek na dobę przez okres 3-4 dni. Tabletki należy ssać 15-30 minut po jedzeniu. Po zażyciu tabletki nie należy jeść ani pić przez okres 2-3 godzin.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu FARINGOSEPT.

Tabletki FARINGOSEPT należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat zawiera laktozę i sacharozę.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-11 17:50

Kupuję ten lek na piekące gardło. Spodziewna poprawa jest murowana.

Iwa 2017-05-29 20:42

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat faringoseptu.

Ilza 2017-05-10 23:05

Zażywałam prepararty i wyroby lecznicze , które doprowadziły do tego , że dotknęło mnie zapalenie dziąseł... Mam opuchniete i obolałe dziąsła. Towarzyszy temu też obrzmiałość szyjek zębowych... i niesmak... :( Rozpoczęłam stosowanie wyrobu FARINGOSEPT i wierzę, że poradzi sobie z tym problemem!

Beata 2016-04-12 10:10

Faringosept przyniósł efekt. Efekt po zażyciu nie był natychmiastowy, ale jednak długotrwały. Mi bardzo odpowiada także łagodny smak.Godny polecenia!

Martyna 2015-09-02 19:59

Jestem ciekawa jak działa FARINGOSEPT Muszę coś kupić i nie wiem co będzie dobre. Proszę, dajcie znać.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.