Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Jeśli myślałaś kiedyś o tym, by Twoje spojrzenie stało się głębsze, bardziej pociągające możesz zdecydować się na zamianę koloru tęczówki. Obecnie taka zmiana staje się możliwa przez specjalne soczewki, które zmieniają kolor oczu. Możesz oczekiwać doskonałe efektu, a Twój wygląd zostanie odświeżony. Jeśli zastanawiasz się czy warto kupić takie soczewki nasz artykuł na pewno Cię zainteresuje. 

Każda kobieta marzy o tym, by czasami coś pozmieniać w tym jak wygląda. Gdy wychodzimy na spotkanie czy imprezę myślimy o tym, by stać się piękniejszą. Jeśli zdecydujesz się na zamianę koloru oczu możesz oczekiwać, że również na gruncie przygotowywanego makijażu będziesz miała dużo więcej możliwości. Założenie zmieniających kolor oczu soczewek to sposób na delikatną ale widoczną zmianę wyglądu. 

Mimo, że takie jest powszechne przekonanie oczywiście soczewki zmieniające kolor oczu nie są tylko i wyłącznie przeznaczone dla osób z wadą wzroku. Dostępne są w sprzedaży specjalne soczewki, które nie korygują wady, jedynie zmieniają kolor. Jedyne co musisz zrobić, by z nich skorzystać to udać się do okulisty, który sprawdzi czy w Twoim przypadku w ogóle noszenie soczewek jest możliwe. Gdy taka opcja istnieje wystarczy wybrać dla siebie najlepszą barwę. 

Problem będą miały jedynie kobiety z ciemnymi, brązowymi oczami. Soczewki kolorowe w zdecydowanej większości ich nie będą dotyczyć. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że im oczy jaśniejsze tym łatwiej myśleć o zmianie ich koloru przy pomocy specjalnych szkieł kontaktowych. Gdy mamy ciemne oczy nowe soczewki kolorowe nie przyniosą efektu. Dla takich osób przeznaczone mogą być jedynie specjalne soczewki, które mają kryć kolor tęczówki i w takim przypadku będą to zazwyczaj jakieś ekstremalne wzory. 

Jaki kolor? 

Zastanawiając się nad tym jaki kolor wybrać musisz przede wszystkim sama sobie na takie pytanie odpowiedzieć. Możliwości jest bowiem bardzo wiele, gdyż producenci wprowadzają nawet około 30 barw. W salonach, gdzie są oferowane znajdziemy również specjalne katalogi, w których przedstawiony będzie efekt jakiego można oczekiwać przy zastosowaniu soczewek. Można również wykorzystać darmowe próbki, które są często oferowane. Wiele wzorów ma nieco ekstrawagancką formę i takie wydają się dla nas najciekawsze. Niekiedy można się na nie skusić i w ten sposób znacząco zmienić swój wygląd. Idąc nieco za nutką szaleństwa można oczekiwać efektu wyjątkowego. Ciekawym rozwiązaniem dla osób z niebieskimi oczami będą soczewki o kolorach Pacific Blue albo Caribbean Blue, które sprawią, że Twoje oczy będą wyglądać tak jak byś była oceanem. Chyba każda z kobiet chciała by w jej oczach pojawiał się pejzaż, który zniewoli osoby ją widzące. 

Przyroda póki co ze względu na zimę nie będzie zachwycać swoimi kolorami. Ty już możesz to zrobić. Wybierz się do okulisty, sprawdź czy możesz nosić soczewki, a potem wybierz dla siebie najlepszy kolor soczewek. Zaraz przedstawimy dla ciebie najlepszy sposób na makijaż walentynkowy. Może już w ten dzień zmienisz swoje oczy?

Za oknami zima, przyroda nie zachwyca kolorami, ale Ty możesz! Już dziś wybierz się do okulisty i sprawdź, jak odmienić swoje spojrzenie… Już niedługo przeczytasz u nas wpis o idealnym makijażu na Walentynki. Może warto na ten wyjątkowy dzień dodać swoim oczom trochę blasku?

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.