Kategorie produktów

Tone

Tone

3.17 Średni

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tone

Tone to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Składniki suplementu wspomagają utrzymanie dobrego słuchu. W składzie preparatu znajdują się naturalne wyciągi ziołowe oraz witaminy i minerały.

Skład

2 tabletki suplementu Tone zawierają: 

cytrynian potasu (444,44 mg), wyciąg z gryki (400 mg), tlenek magnezu (250 mg), wyciąg z czarnej borówki (200 mg), wyciąg z chmielu zwyczajnego (100 mg) i z galangalu (40 mg), amid kwasu nikotynowego (wit B3( (27 mg), fosforan diwapniowy (substancja przeciwzbrylająca), celulozę mikrokrystaliczną (stabilizator), fosforan triwapniowy (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), sól sodowa karboksymetylocelulozay (stabilizator).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Tone powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Tone.

Zalecana porcja preparatu do przyjęcia to 2 tabletki dziennie podczas posiłków. Stosować doustnie, popijając wodą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Tone

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 11. roku życia oraz dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Produkt Tone należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Janek 2021-07-04 10:57

ten produkt nie poprawił mojego słuchu ani mnie ani mojej teściowej

Magda 2020-08-23 10:15

Szkoda gadać, pomaga tylko na odchudzenie portfela

Lucek 2017-05-30 22:12

średnio skuteczne to jest według mnie...

Janka 2017-05-22 11:47

Mój dziadek to stosuje tak zapobiegawczo.

Natalia 2016-04-20 15:28

Bardzo pomocny dla osób mających problemy ze słuchem.

Kalina 2015-01-13 09:54

Tone to preparat który wspomaga eliminację problemu bolących uszu. Męczył mnie uporczywy szum w uszach. Myślę, że to przez ostatnią wizytę na basenie, ale najważniejsze, że problem zażegnany.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.