Jak golić zarost na twarzy? - poradnik

Jak golić zarost na twarzy? - poradnik

O tym jak panowie powinni postępować z zarostem na twarzy powiedziano już wiele, ale większość artykułów na ten temat powstała przed wynalezieniem prawdziwego game changera, jakim jest Philips OneBlade. Philips OneBlade nie tylko pozwala na superdokładne, przyjemne i precyzyjne golenie zarostu na twarzy, lecz jest czymś znacznie więcej.

Dbanie o zarost z Philips OneBlade

Jeszcze nigdy golenie nie było tak łatwe i proste jak z Philips OneBlade. Możemy nie tylko golić się gładko, ale także dbać o zarost na twarzy i stylizować brodę w perfekcyjny, porównywalny z wizytą w salonie fryzjerskim sposób. Istnieje wiele modeli Philips OneBlade, ale wszystkie posiadają specjalne nakładki, które pozwalają zrobić ze swoją brodą praktycznie wszystko. Przy tym odpada problem podrażnień i zacięć. Wiele ustawień tego urządzenia można zastosować do pielęgnacji zarostu na twarzy, skracania, stylizowania, przycinania. Nadawanie kształtu męskiemu zarostowi jest dziecinnie proste z tą golarką. Manewrowanie ostrzami przebiega w dowolnym kierunku. Jeśli nasza skóra na twarzy jest szczególnie wrażliwa - tym lepiej sprawdzi się Philips OneBlade.

Philips OneBlade jako maszynka do włosów i dużo więcej

To także wspaniała maszynka do włosów, która zastępuje z powodzeniem wizyty w salonach fryzjerskich. Mamy przy tym na myśli nie tylko włosy na głowie, ale także włosy pod pachami, na klatce piersiowej oraz w okolicach intymnych. Z Philips OneBlade dbamy o owłosienie dokładnie w każdym miejscu naszego ciała. Służą do tego wyprofilowane idealnie nasadki grzebieniowe, wśród których możemy wybrać tę, która nam odpowiada. Otrzymujemy więc wielofunkcyjne urządzenie, które zastępuje golibrodę, fryzjera i salony urody. Modny i dbający o siebie pan może od teraz w domowym zaciszu zająć się spokojnie każdym pojedynczym włoskiem, jaki wyrasta na jego ciele, niezależnie od tego w jakim miejscu. To znaczna wygoda i ułatwienie. Urządzenie jest ciche i wydajne.

Przełomowość urządzenia do dbania o higienę mężczyzny Philips OneBlade

Philips OneBlade prezentuje sobą najwyższy stopień zaawansowania technologicznego. Bateria starcza na dwie godziny nieprzerwanej pracy, a ładujemy ją odkładając akcesorium na gustowną podstawkę ładującą, więc urządzenie zawsze jest naładowane i gotowe do działania. Jest także zaopatrzone w wysokiej klasy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje stan oraz kondycję, a także ustawienia, jakie nadaliśmy naszej Philips OneBlade. Nie tylko w domu, ale i w podróży skorzystamy wiele. Możemy bowiem zapakować cały zestaw w bardzo ładnie wykonane solidne etui i zabrać ze sobą wszędzie, gdzie zechcemy.

Korzystanie z tradycyjnych maszynek do golenia powoli odchodzi w niepamięć. Poradnikowe mówienie o tym jak prowadzić ostrze, aby nie narazić się na niechciane rany nie jest już potrzebne, ponieważ Philips OneBlade jest urządzeniem intuicyjnym, świetnie leży w dłoni i żaden poradnik nie jest potrzebny, aby go używać. Będą także Państwo zdziwieni niewysoką ceną Philips OneBlade, która jest na każdą kieszeń i - biorąc pod uwagę wszystkie funkcje, z których możemy skorzystać - jest naprawdę świetna. Świat się zmienia. Są wprowadzane coraz to nowe technologie, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności. Philips OneBlade jest właśnie jedną z nich. Żaden z panów nie może przegapić tej szansy, tej wygody i tego komfortu, który daje nam Philips OneBlade.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.