Kategorie produktów

NERVOMIX FORTE

4.45 Dobry

ilość opinii: 69

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu NERVOMIX FORTE

Nervomix Forte to leczniczy produkt ziołowy dostępny w postaci kapsułek. Preparat stosuje się w trudnościach z zasypianiem, bezsenności lub w stanach napięcia nerwowego.

Wskazaniem do stosowania niniejszego leku są także okresy przewlekłego stresu, które mogą być przyczyną problemów ze snem.

Produkt Nervomix Forte przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. 

Produkt leczniczy Nervomix Forte to kompozycja starannie dobranych ziół. Można w nim znaleźć m.in. ekstrakt z kozłka lekarskiego, liści melisy i ziela dziurawca. Mają one działanie przede wszystkim uspokajające, ale również pomagają w zasypianiu i bezsenności osobom, które ze względu na zbyt dużą nerwowość, miewają z tym problemy. 

Substancje czynne zawarte w formulacji preparatu Nervomix Forte łagodzą stany napięcia nerwowego zwłaszcza w okresach wzmożonego i zwiększonego stresu. 

 

Skład

Składniki leku Nervomix Forte

substancje czynne Valerianae radix, Lupuli strobilus, Melissae folium, Hyperici herba. Jedna tabletka zawiera odpowiednio: Valerianae radix 210 mg, Lupuli strobilus 52,5 mg, Melissae folium 52,5 mg, Hyperici herba 35 mg. 
pozostałe składniki  dwutlenek tytanu E 171, erytrozyna E 127, indygotyna E 132, żelatyna. 

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Nervomix Forte należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Kapsułki Nervomix Forte należy przyjmować doustnie, popijając 1/2 szklanki wody. Kapsułek nie należy rozgryzać.

Zalecane dawkowanie leku:

Wiek Dawka pojedyncza Częstotliwość stosowania Dawka dobowa
dorośli 2-4 kapsułki 3 razy na dobę 12 kapsułek
młodzież powyżej 12. lat j.w. j.w. j.w.

W przypadku problemów z zasypianiem, należy przyjąć jednorazowo dawkę 2-4 kapsułek około godzinę przed planowanym pójściem spać.

Dawka produktu jest uzależniona od nasilenia objawów. 

Produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 tygodnie. Jeśli po tym czasie nie ma widocznej poprawy lub nastąpiło pogorszenie, należy skonsultować się z lekarzem.

Wskazanej dawki nie należy przekraczać. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Nervomix Forte.

Preparatu nie należy stosować u dzieci poniżej 12. roku życia i u osób nie tolerujących waleriany. Produkt zawiera ziela dziurawca. Przyjęcie większej dawki niż zalecana może spowodować wzmożoną wrażliwość na światło, szczególnie u osób z jasną karnacją. 

Podczas stosowania jakiegokolwiek leku, nie należy spożywać alkoholu. 

Produktu leczniczego nie mogą stosować kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Lek może wpływać na zdolność obsługi maszyn i prowadzenia pojazdów. 

Nervomix Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed przyjęciem leku należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kamila 2022-05-25 20:53

na mnie nie działa

Mieczysław 2020-05-07 19:49

ciężko mi spokojnie zasnąć raczej z ogromnym wysiłkiem. zmiana na lepsze przyszła wraz z wprowadzeniem tego leku.

danka 2018-10-04 19:01

rozsypałam sie po odejściu meza, zostałam sama z dziećmi, było cieżko, siostra kupiła mi nervomix forte, dałam rade się otrzasnąć i wrócić do normalnego życia

irmina 2018-08-17 11:43

pomogło mi jak rozstałam się z narzeczonym tuż przed ślubem, teraz wiem że to była dobra decyzja ale ile przepłakałam to wiem tylko ja, dzięki nervomixowi nie czułam się tak przygnieciona przez tą sytuację, dalam radę nawet chodzic do pracy, kilka dni w sumie brałam i doszłam do siebie

magda 2018-07-25 12:57

keidys cześciej piłam melisę ale teraz przerzucilam się na nervomix, ma bogatszy skład i szybciej na mnie dziala, no i odpada problem z zaparzaniem, biorę wtedy kiedy mi pasuje, niestety okazji jest dużo bo mam trudnu okres w pracy i czasami mnie toprzerasta

kamil 2018-06-29 15:01

bardo mi pomogł w trudnej sytuacji jaka była utrata pracy, nie mogłem się po tym pozbierać, a trudno będąc ciągle w dołku szukać pray, zacząłem brać nervomix forte, szybko to na mnie poziałało, czułem się lepiej i po paru dniach zacząłem wracać do siebie, emocje jakoś opadły i mogłem zacząć na spokojne poszukiwania pracy

MIchal 2018-06-23 13:25

nie dziala

Anna 2018-06-20 05:41

Ostatnio miałam taki problem, że bardzo się stresowałam rozmową kwalifikacyjną. Zależało mi na tym stanowisku, nic więc dziwnego, że chciałam dobrze wypaść. Było to dla mnie naprawdę ważne. Nie mogłam zasnąć już na tydzień przed tą rozmową, a nieprzespane godziny przeznaczałam na przygotowanie się. Mama stwierdziła, że długo tak nie uciągnę i kupiła Nervomix Forte. Zaczęłam stosować od razu. Zauważyłam pierwsze efekty już w ten sam dzień. Z początku myślałam, że to zwykłe zmęczenie bierze górę, jednak jednocześnie też poczułam się jakby spokojniejsza. To musiał sprawić ten lek.

elizja 2018-06-11 14:19

od paru dni go biorę, sesja się zbliża, trochę sobie odpuścilam naukę i mam pełno teraz zaliczeń, tak ię tym denerwowałam ze musiałam szukać pomocy w aptece, nervomix mnpomógł mi się wyciszyć i podejśc do sprawy na spokojnie

Hanna 2018-06-04 15:13

Zobaczyłam ten produkt i pomyślałam, że nie mogę go zostawić bez napisania o im kilku słów. Jednym słowem rewelacja. Dlaczego? Długo szukałam naturalnego produktu, który pomógłbymi się wyciszyć w okresie wzmożonego napięcia. Mam w domu nieciekawą sytuację, do tego moja praca jest dość stresująca. Jednym słowem - porażka. Pracy póki co nie mogę zmienić, bo to dobre źródło dochodu, a z domu na razie się nie wyprowadzę. Koleżanka po kryjomu podsunęła mi Nervomix Forte. Postanowiłam brać na razie w niewielkiej dawce, bo bałam się, że będę zasypiać. Na szczęście nie było takiego problemu :)

Jagoda 2018-05-29 16:11

Sięgnąłem po nervomix podczas mojego rozwodu. Myślałam, że sobie z tym nie poradzę, cały czas się denerwowałam i z nikim nie chciałam rozmawiać. Ale po tabletach odzyskałam spokój i dzięki temu jakoś przeżyłam ten cięzki czas

Katarzyna 2018-05-17 14:39

W XXI wieku nie da się żyć bez stresu. Sama jestem tego przykładem i wiem, że nie umiałabym tak funkcjonować. Co jak co, ale stres daje o sobie znać każdego dnia, a że bardzo biorę wszystko do siebie, musiałam znaleźc jakieś rozwiązanie. W moim problemie pomógł mi Nervomix Forte. Czytałam, że nie wykazuje interakcji z alkoholem, ale trzeba byłoby być głupcem, by łączyć jakikolwiek lek z alkoholem.

Nero 2018-05-17 00:29

Jak tak sobie czytam opinie dotyczące Nervomix Forte to niekoniecznie mogę się z nimi zgodzić. Moje problemy z zasypianiem wcale się od tego nie rozwiązały. Bez zmiany podejścia do moich problemów chyba żaden specyfik nie pomoże. Chyba trzeba się w końcu przemóc i zamiast tylko łykac tabletki wybrać się również to jakiegoś psychologa czy coś...

nasalski 2018-02-13 17:24

Świetny i skuteczny. mam mega stresującą pracę, a aktualnie pracuję nad zamknięciem dużego projektu i czasami po prostu lepiej do mnie nie podchodzić. Ostatnio w poniedziałek brałam bo było ważne spotkanie i nie wiem jak bym to przeżyła. jak dla mnie super skuteczność.

Adam 2018-01-19 00:24

Bardzo dobry!

melika 2018-01-12 13:13

czasami są takie sytuacje w życiu że mimo stresu trzeba żyć dalej, bo nie można sobie pozwolic na załamkę i płacz, sama tak niedawno miałałam, nervomix forte pozwolił mi się trzymać, nie rozklejać tylko skoncentrować na działanu, dzieki temu gorsze chwile łatwiej było przejść

rianka 2017-12-14 12:19

niedawno kupilam bo rozeszłam się z wieloletnim partnerem, święta spędze sama bo przez niego skłóciłam się z cała rodziną i nie mam się do kogo odezwac, dobrze z nervomix mnie uspokoil i jkoś jestem w stanie chodzić do pracy i nie mysec o tym wszystkim

wiolka 2017-11-29 11:54

Nie dość, że zmarła moja babcia, to jeszcze zbliżają się święta i nie wiem jak wytrzymam bez niej. Ona w sumie pomagała rodzicom mnie wychowywać. A i jeszcze kolokwia... Te tabletki w mojej sytuacji są koniecznością. Ale są ok, bo nie otępiają i pozwalają w miarę się wyluzować.

Waldi 2017-11-27 11:03

Idą święta, więc musiałam kupić opakowanko, żeby nie oszaleć z zakupami i przygotowaniami. Jeszcze córka wyjeżdża niedługo do USA, więc to mi siedzi na głowie. Nervomix łagodzi stresy :)

AMga 2017-11-18 20:11

Na mocniejsze smutki i stresy jest idealny! Delikatnie wprowadza w stan spokoju, ale nie przytępienia. Ostatnio zmarł mój dziadek, a byłam z nim blisko. Przeżyłam trochę stresów. Nervomix pomógł mi je przetrwać.

Magda 2017-11-05 20:22

Polecam działa szubko i nie otępia

wiwka 2017-10-21 10:06

Działa bardzo, ale to bardzo szybko. A przy tym mega łagodnie. Nie otępia. Na mocniejsze stresy jak znalazł! Nie łykam go często, ale kiedy już dzieciaki mnie podkurzą na maksa.

alinka 2017-10-12 14:30

U mnie tabletki działają zawsze kiedy tego potrzebuję. A przy trójce dzieci w podstawówce to potrzebuję uspokojenia dość często ;) Super jest to, że kapsułki nie otumaniają, tylko szybko, ale łagodnie dają poczucie spokoju. Dzięki nim mogę jakoś zapanować nad swoją gromadką.

Ola 2017-08-31 10:42

Niestety na każde silniejsze emocje reaguje bólem brzucha i bezsennością. Po tych tabletkach jakoś się uspokajam i wracam do równowagi. Zdrowsze niż używki i na szczęście ziołowe

adria 2017-08-26 16:30

wyrzucenie z pracy było dla mnie nieżłym szokiem, cieżko się żyje jak wszyscy idą gdzieś mają cel a samemu się siedzi w pustym mieszkaniu, szukanie ofert trwa godzinę czy dwie a co z resztą czasu, pierwsze tygodnie jakoś zleciały, ale jak zaczynało się to przeradzać w miesiące to stres mnie zaczął paraliżować, każda rozmowa to był atak paniki prawie, nervomix forte mi bardzo pomógł, uspokoił i doprowadizł do stanu używalności

mik 2017-08-14 10:16

szukałem czegoś co będzie działało mocniej niż zwykłe tabletki na nerwy, rozwój jednak potrafi wyprowadzić człowieka z równoagi, nervomix forte pomógł mi podejść do sprawy z dystansem i nie działać w nerwach tylko być opanowanym, to dużo dało

Will 2017-06-29 12:11

W pewnym momencie mój brat był ciężko chory a ja wpadałam w panikę zamiast mu pomóc. Z tymi tabletkami jakoś uspokoiłam się i znaleźliśmy mu dobrą klinikę. Teraz powoli wraca do zdrowia, trudna sytuacja. Polecam te tabletki , czasem stres naprawdę utrudnia życie

Aga 2017-06-12 17:22

Te tabletki bardzo pomogły mi przy rozwodzie i ciężkim rozstaniu z mężem. Dzięki nim dałam sobie rade i wyszłam na prostą dla mojej córeczki. Dobre dla osób w trudnych sytuacjach i z nerwicami.

Anonim 2017-04-10 21:51

Mialem ostatnio troche stresow mozna powiedziec ze popadalem w panikie, nerwica skorzystalem z tego leku i naprawde pomógł. Godny polecenia!

tari 2017-03-23 11:16

kupilam mamie, która mocno przezywała to że mój tato stracił pracę, bardzo się o nią martwiłam, ja na studiach daleko od domu, ona z tymi zmartwieniami sama, starałam się wpadac do niej co jakiś czas i wlaśnie dalam jej ten lek, z tego co wiem to pomogło, mogła bez nerwów podejść do tej sprawy i zamiast płakać pomóc tacie w poszukiwaniach

zagubiony 2017-03-09 18:13

działa i od zaraz ! warto polecam !

Maria 2017-01-25 11:54

super działa na skołatane nerwy i napadowy częstoskurcz nadkomorowy(przy nerwicy),jest naturalny ,bez chemii,polecono mi w aptece ,

Agnieszka 2017-01-18 16:02

Pomaga mi zasnąć i nie tylko, po ciężkim dniu pracy, bez niego naprawdę było mi ciężko… Z początku próbowałam na klasycznej melisie, ale efekt był mizerny , później jeszcze coś innego.. ostatecznie zdecydowałam się własnie na niego za radą koleżanki i podziałało :)

marecki 2017-01-08 17:48

u mnie sporo stresu ale to przez pracę, non stop praca z klientem, targety, cele nie do osiągnięcia, chodzę czasami w pracy jak kłębek nerwów, gdyby nie nervomix control który przywraca mi równowagę to chyba już dawno bym wykorkowała.

marta 2017-01-03 16:22

Mnie stresuje sama myśl o zbliżających się egzaminach, to w nervomix forte na ten czas już się zaopatrzyłam. Zawsze mi pomaga w stresujących sytuacjach.

hanna 2017-01-03 09:18

jak mi syn zachorował i z nerwów nie mogłam jeść bo nie wiadomo było co o mu jest, ja bardzo mocno to przeżywałam a też przecież musiałam jego wspierać, nervomix pomógł mi się wziąć w garść, dzięki temu jakoś przetrwałam te gorsze dni

ewfa 2017-01-02 13:04

Większe opakowanie starcza na dłużej, a ja akurat nie miałam konieczności brania przez dłuższy czas, więc u mnie zakup opłacalny. A czegoś tańszego nie mam potrzeby kupować, bo mam już sprawdzony nervomix i jeśli działa, to patrząc na ziołowy sklad mam pewność, że to nie ma chemi i nie zaszkodzi

ella 2016-12-31 17:40

może i dobry, ale dośc drogi..... 3 x dziennie po 2 tabletki = 6 tabletek ( minimalna dawka) Sa leki o podobnym dzialaniu, ale tansze, bo bierze sie tylko 1 tabletke dziennie

sylssa 2016-12-21 11:18

coś czuję ze w święta się przyda, zjeżdża się cala rodzina i ta mniej i ta bardziej lubiana, ja zwsze przeżywam to całe maglowanie przez rodzinkę zycia prywatnego, typu kiedy ślub, ile zarabiasz itp. oszaleć można a jakoś mi głupio wstać od stołu i mieć to w nosie bo jednak to rodzina i rzadko się widujemy nervomix będę trzymać w razie problemów

filip 2016-12-02 21:20

przydał mi się jak mnie wywalili z pracy z dnia na dzień, musiałem się jakoś wziąc w garść i zacząć szukać czegoś nwoego, a niestety z perspektywą kredytu, koniecznośi opłacenia rachunków cieżko nie wyjsć na despereta na rozmowach o pracę, kilka dni brałem ten nervomix i jakoś się otrząsnąlem, potrafiłem w końcu pomysleć o planie działania, na szzęście preacę znalazłem dosć szybko

klikoop 2016-11-17 10:58

Dawkowanie 2-4 kapsułek 3 razy dziennie żeby przyniosło efekt, licząc że będe brał 3 kapsułki 3 razy dziennie a w opakowaniu jest ich 60, to jest 9 dziennie, tydzień i po opakowaniu!!!!!!! wiec nie wiem czy sie tak opłaca

Saturnin 2016-11-05 20:25

NERVOMIX FORTE działa tak sobie na trudności z zasypianiem. Kupcie lepiej coś, co będzie działać mocniej!

Ewelina 2016-10-31 16:59

Należe niestety do osób które bardzo szybko się przejmują rzeczami, którymi nie powinny. I do tego dochodzi od razu duża dawka stresu. Nie zawsze kończyło się to dobrze, bo ilka razy wylądowałam w szpitalu. Tam dowiedziałam się, że w bardzo stresowych sytuacjach powinnam pomyśleć o tabletkach. Na początku nie podobał mi się ten pomysł, bałam się uzależnienia. Ale nervomix forte nie uzależnia. Można go brać tylko wtedy kiedy trzeba. I to mi się podoba. Zawsze mam go w domu.

Aneta 2016-10-25 14:57

Biorę go tylko w w wyjątkowych sytuacjach. Staram się generalnie nie używać wielu leków. Nervomix jest super, działa szybko, nie otumania. Nie wiem jak jak działa w przypadku bezsenności. Ogólnie dla mnie jak najbardziej jest ok

Anna 2016-10-20 08:15

Nervomix uratowałw sumie moja pracę :) Ze względu na duży stres nei byłam w pracy zbyt efektywna, no bo stresowałam się jeszcze bardziej. I zawalałam prace. Więc zrobiło się błędne koło. Z desperacji udałam się do apteki i zapytałam o dobry lek na stres. Dobry i mocny. Dostałam nervomix forte. Nie sądziłam, że coś mocniejszego w ogóle dostanę bez recepty. A tu takie zdziwienie. Myslałam na poczatku, że bardziej mnie zamuli, że tylko spać mi się będzie chciało. Ale było wręcz przeciwnie. Stres minął, zrobilam się spokojniejsza. W pracy szło mi lepiej, nawet niedawno dostałam awans ;) I się nie uzalezniłam. Mam go zawsze na "czarną godzine" w domu. Polecam

gonia 2016-10-18 17:26

kupiłam po tym jak się rozstałam z chłopakiem, miało być tak pięknie a wszystko legło w gruzach, mocno to przeżywałam, nie mogłam jeść, spać, ciezko było mi w ogóle coś robić, przyjaciółka mi poleciła kupić sobie coś na nerwy, bo już mocno się o mni emartwiła, w aptece mi to polecono, podziałało na tyle że po kilku dniach wywaliłam jego rzeczy na śmietnik i wróciłam do ludzi :)

Izabela 2016-09-24 09:27

Ja stosuję nervomix sen od ponad miesiąca. Problemy w domu i kłotnie z facetem jednak nie sprzyjały spaniu. A że jeszcze pracuje to nie mogłabym sobie pozwolić na zawalenie pracy. W aptece poleciła mi Pani nervomix i zaczęłam brać. I w końcu się wysypiać :) Kłotni z facetem też było mniej bo w końću nie byłam aż tak rozdrażniona i skupiałam się na pracy. Więc wszystko szło jedynie w dobrym kierunku. Za taką cenę mam spokojne noce i mniej stresu :) Naprawdę warto zakupić go bo w dodatku nie uzależnia. A przecież to też ważne aby nie faszerować się tabletkami bez powodu

roma 2016-09-12 14:42

Ledwo nam starczyło do 1 września jak zrobiliśmy dzieciom wyprawkę do szkoły. Bliźniacy szli do pierwszej klasy a ja nie miałam pojęcia, że to tyle kosztuje. Mąż pomaga też teściom, bo z emerytury nie daliby rady się utrzymać a my mamy jeszcze kredyt. Jestem kompletnie rozjechana i prawie w ogóle nie spałam, jeść mi się też odechciewało. W pracy zobaczyli w jakim jestem stanie i chcieli wysłać mnie nawet do psychiatry, więc musiałam się jakoś sama ogarnąć żeby dali mi spokój. Gdyby nie nervomix to nie dałabym sobie w ogóle rady, a tak trochę się uspokoiłam i przypilnuję dzieciom wszystkich spraw związanych ze szkołą.

gerta 2016-07-21 15:13

Dobry bo... ziołowy :) i nie zamula w żadnym wypadku. Biorę zazwyczaj w trakcie sesji bo wtedy mam okres permanentnego stresu na który mało co działa. A nervomix jest akurat moim złotym środkiem. Najważniejsze przed egzaminem to móc spokojnie zasnąć i własnie w tym mi najbardziej pomaga :D

justa 2016-06-28 09:28

na mnie szybko podziałał,po kilku dniach czulam sie wiele lepiej, niedawno mialam stłuczke samochodem, gosc we mnie wjechal, az mi cale zycie przed oczami stanelo, potem przez kilka dni wziezlam wolne bo ciagle mi przed oczami ten wypadek stawał, mama mi kupila ten nervomix w aptece bo si ejuz sie martwiła jak na dam radę wsiasc za kólko znów, na szczecie juz doszłam do siebie.

lejla 2016-06-05 22:09

Dla mnie to jeden z lepszych ziołowych bez recepty, który mi pomaga przy większym stresie i rzeczywiście dużo lepiej zasypia mi się po nim.

blanka 2016-06-03 10:36

Mi pomógł jak miałam problemy rodzinne i nie mogłam się pozbierać, a tu trzeba było jakoś funkcjonować bo mam małe dziecko i ono mnie potrzebowało, szybko się po tym nervomixie dobrze poczułam, odpuścił stres i mogłam wrócić do normalnego życia.

rillona 2016-05-12 11:58

Przez to, że niedługo przed slubem zostawił mnie facet załamałam się, miało być tak pieknie a okazało się, ze gośc był lekko powiedziawszy stuknięty, sama po tymw szystkim nie mogłam dojśc do siebie, bo to był dla mnie spory szok, już nawet się umówilam na wizytę u psychiatry, ale moja mama jak to usłyszała to poszła do apteki i właśnie nervomix mi przyniosła, pomógł, w końcu normalnie spałam, pozbierałam się z tego wszystkiego.

malina 2016-04-29 09:29

Jak się rozstalam z moim chłopakiem to długo nie mogłam dojsc do siebie, do tego trudne stuia z których groziło mi wywalenie, wszystko sie skumulowalo a ja sobei nie potrafilam z tym poradzic, bylam ciagle spięta, nie mogłam spać, jeść, mama sie o mnie maertwiła i kupiła mi ten nervomix, zdziwilam ze pomogło i udało mis ie przespać cąłą noc, brałam go przez kilka dni zeby jakoś dojśc do siebie, udało się, wyszłam z mojego chwilowego zalamania i teraz juz jest ok.

rela 2016-02-27 20:17

Po całym stresowym dniu kiedy połknę tabletkę mogę spokojnie zasnąć, na mnie bardzo dobrze działa.

łuki90 2016-02-24 12:32

przede wszystkim plus za ziołowy skład bo nie uzależnia- dla mnie zrobił wiele po smierci bliskiego kumpla mimo ze jestem silnym facetem musialem sie troche pozbierac nie zauwazylem zadnych skutkow ubocznych

kacper 2016-02-24 10:21

Gdy mialem sporo stresu związanego z rozwodem z nerwów nie mogłem normalnie funkcjonowac.Kazdy kto przez to przechodzil wie o co chodzi. Żeby sie jakoś trzymać zacząłem brac ten nervomix, kilka dni wystarczylo zebym jakoś doszedł do siebie, nie czułem sie już taki spiety, ani rozdrażniony.

Adelina 2016-02-21 15:21

NERVOMIX FORTE raz działa, a raz nie... Miałam nadzieję, że podoła na moje problemy ze snem. NERVOMIX FORTE mi nie podpasował, spróbuję czegoś innego

Witos 2016-01-13 21:01

Ostatnio zastowałam NERVOMIX FORTE i muszę przyznać, że to był mój sukces jakoś śmiało mogłam poprawić swoje osiągi w nauce i teraz czuje się o wiele lepiej. O wiele spokojniej po tym leku można się poczuć i podejmować właściwe decyzje :)

Tolek 2016-01-13 18:37

[Komentarz usunięty przez moderatora]

Tolek 2016-01-13 18:31

Nie odczuwam żadnej reakcji -zero działania -może to jakaś podróba? Po tygodniu przyjmowania -nie odczuwam jakiejkolwiek poprawy w zakresie zasypiania czy w ogóle spania moim zdaniem to jest podejrzane -zastanawiam się czy nie złożyć reklamacji.

Monika H 2015-03-27 22:37

Rzeczywiście jest to lek który potrafi nam pomóc w spokojnym śnie - a przynajmniej mi gdy mnie nerwy złapią. Dlatego jak najbardziej polecam każdemu kto ma podobne problemy!

Pawil 2015-03-02 18:19

Na uspokojenie to bardzo dobry środek, który pozwala pozbyć się nieciekawych objawów. Polecam dla każdego, bo to jest tak na prawdę ważna rzecz w niektórych sytuacjach, także warto jest to mieć przy sobie. Pozdrawiam pawil

Utka 2015-02-27 20:43

Nervomix nie jest chyba jakimś super ekstra suplementem skoro tak mało o nim wiadomo, bynajmniej ja nie doszukałam się o nim zbyt wiele.

Julia 2015-01-27 16:46

Po pierwszym razie lek nie pomógł, ale po 2 tygodniach stosowania nareszcie mogłam się wyspac nawet przy remontach w mieszkaniu obok!

Halina 2015-01-15 19:52

NERVOMIX FORTE wzięłam po tygodniu nieprzespanej nocy. Nie wiem, dlaczego nie mogę spać. Nie mam stresującego życia a jednak to coś się dzieje. Przekonamy się, czy ten środek zwalczy problem.

Iwona 2015-01-10 23:22

Nervomix forte bardzo pomógł mi w ciężkim dla mnie okresie okołorozwodowym. Jestem w tym wszystkim bardzo szczęśliwa, że obyło się bez środków farmakologicznych,

Radosław Palec 2014-12-20 12:21

Lek ogólnie dobry, ale jakoś nie działał na mnie perfekcyjnie. Czasami za długo trzeba czekać na reakcje organizmu.

Amelia 2014-12-03 23:43

Długi okres czasu po stracie mojego ukochanego psa Brutuska miałam problemy z zasnieciem , po prostu nie miałąm do kogo się przytulić i czysta tęsknota za psiakiem . Lekarz prowadzący nie przepisał mi żadnych leków na spanie tylko zaproponował abym sięgnęła po Nervomix forte . Sprawdziły się ...chociaż wciąż tęsknie za nim.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.