Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Z cellulitem zmaga się niemal każda kobieta i co ważne defekt ten nie jest jedynie bolączką osób z nadwagą. Dlaczego powstaje cellulit? Czynników powodujących powstawanie „pomarańczowej skórki” jest bardzo wiele – jednym z nich są zmiany hormonalne dotykające kobiety w okresie ciąży i menopauzy, a także siedzący tryb życia, zaburzenia w krążeniu krwi i limfy czy źle skomponowana dieta.

Choć cellulit pojawia się niemal z dnia na dzień, jego skuteczna redukcja nie jest wcale prosta. Dieta antycellulitowa, ćwiczenia czy kosmetyki przeciw cellulitowi to za mało, aby móc cieszyć się pięknym i gładkim ciałem bez szpecących wygląd niedoskonałości.

Jak pozbyć się cellulitu?

Obecnie najskuteczniejszą metodą redukcji cellulitu jest masaż próżniowy. Endermologia daje zaskakujące efekty zarówno w przypadku zaawansowanych form cellulitu, jak i jego stadiów początkowych. Masaż próżniowy ma także inne zalety – oprócz redukcji cellulitu wykazuje także działanie wyszczuplające, modeluje sylwetkę, redukuje widoczność rozstępów oraz ujędrnia i odmładza skórę. Po zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona i dotleniona oraz następuje usprawnienie krążenia limfy, co dodatkowo wpływa na zachowanie dobrego zdrowia. Nadrzędną korzyścią płynącą z masażu endermologicznego jest jego działanie detoksykacyjne i relaksujące, dzięki czemu poprawie ulega także nasze samopoczucie.

Endermologia daje gwarancję skuteczności, terapii antycellulitowej, która może być stosowana niemal w każdym wieku. W przypadku kobiet z nadwagą masaż próżniowy dodatkowo stymuluje procesy spalania tkanki tłuszczowej, redukuje powstałe w wyniku rozciągania skóry rozstępy i pomaga uniknąć efektu obwisłej skóry, który pojawia się po zakończeniu terapii odchudzających. Ogromną zaletą zabiegu jest jego bezbolesność oraz nieinwazyjny charakter, a także szybki efekt – już po kilku zabiegach skóra odzyskuje gładkość, jędrność i sprężystość, a także zachwyca młodzieńczym blaskiem.

Jeżeli chcesz, aby Twoje ciało stało się Twoją ozdobą, skorzystaj z usług najlepszego gabinetu medycyny estetycznej New Life. Endermologia Kraków zapewni Ci możliwość skorzystania z najnowszej generacji urządzeń oraz doświadczenia profesjonalistów, którzy zapewnią Ci gwarancję najlepszych efektów zabiegów oraz ich pełnego bezpieczeństwa.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.