Kategorie produktów

Melisal forte

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Melisal forte

Melisal forte to lek dostępny w postaci syropu. Lek przeznaczony jest do stosowania w stanach napięcia nerwowego i niepokoju. Melisal forte jest lekiem roślinnym. 

Skład

Składniki produktu Melisal forte to:

- substancje czynne: Melissae herba extractum, Archangelicae radix extractum fl., Chamomillae extractum, Crataegi inflorescentia extractum fluidum, Hyperici herba extractum, Tiliae inflorescentia extractum aq. (1:5), 

- substancje pomocnicze: sacharoza, olejek cytrynowy jawajski, koncentrat z owoców porzeczki, woda oczyszczona. Syrop zawiera nie więcej niż 0,4 % etanolu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Melisal forte powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Zalecana dawka preparatu Melisal forte do spożycia to:

- dzieci: ze względu na brak dobrze kontrolowanych badań klinicznych preparatu na dzieciach, syrop przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych.

- dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli: 2-3 razy na dobę po 1 łyżce stołowej (15 ml)

U dzieci poniżej 12 roku życia syrop może być stosowany jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem pediatrą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Melisal forte.

Lek Melisal forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Feliks 2020-01-31 18:28

urwanie głowy w pracy a później nie lepiej po pracy. choć teraz już jest jakby lżej. Udało się, trafny zakup

Honoryna 2017-11-27 16:12

Czasami bywa tak, że mam lęki a ja nie potrafię ich okiełznać i osłabiają mnie. Wiem, że to wszystko zaczyna się gdzieś w głowie. Nie umiałam o tym z nikim rozmawiać... Od dawna stosuję Melisal forte , ponieważ składniki tego preparatu pomagają mi się wyciszyć i uspokoić. Zauważyłam też, że mój sen jest lepszy i głębszy.

Halina 2017-04-04 21:13

Sprawdzony, ziołowy syrop, dobry na skołatane nerwy.

Ewa 2017-04-04 10:49

Naprawdę przyjemny środek na zdenerwowanie czy stres. Stosuję przed trudnymi zebraniami w pracy, podaję też mojej małej kiedy się stresuje sprawdzianami.

Jakobina 2016-04-26 20:45

W moim przypadku problem z zasypianiem to reakcja na stres w pracy. Melisal forte wycisza i pomaga zasnąć.

Opinia użytkownika 2016-04-21 12:45

polecam

Michał 2016-04-12 12:20

Dobre, naturalne.Polecam... nie przedawkowac, bo mozna zasnac :)

Eunika 2015-05-04 20:52

Od około miesiąca mam niespodziewany lęk! Martwię się o życie swoje i swoich bliskich... Nie wiem skąd to się bierze! Przyjaciółka zarekomendowała wypróbowanie Melisal forte . Mam nadzieję, że ten produkt pomoże!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.