Kategorie produktów

Neomag Cardio

Neomag Cardio

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Neomag Cardio

Neomag Cardio to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi.

Składniki tabletek Neomag Cardio wpływają korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, wzmacniają pracę serca, pomagają eliminować skutki stresu oraz zmęczenia.

Stosowanie magnezu sprzyja poprawie pamięci, koncentracji oraz usprawnieniu funkcji psychologicznych. Substancja ta jest także ważna dla prawidłowego funkcjonowania mięśni (w tym mięśnia sercowego).

Witamina B6 wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny, zwiększając równocześnie przyswajalność magnezu z przewodu pokarmowego.

Potas jest kluczowym pierwiastkiem dla prawidłowego funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga także utrzymywać właściwe ciśnienie krwi.

Ekstrakt z głogu wspomaga krążenie krwi, wykazuje również korzystne działanie na zwiększenie dopływu tlenu.

 

 

Skład

W składzie tabletek Neomag Cardio znajdują się następujące substancje:

glukonian potasu, węglan magnezu, węglan potasu, celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z owocu głogu, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, czerwień koszenilowa A, wosk biały i wosk Carnauba.

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmować jedną tabletkę NeoMag Cardio dwa razy dziennie.

Stosować doustnie, popijając wodą.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Neomag Cardio.

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Tabletki Neomag Cardio należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2023-09-03 15:46

OK

Zyta 2019-12-19 11:49

bez wątpienia ciężko wybrać działający lek na nadciśnienie. Ten chyba jednak faktycznie pomaga.

Teresa 2019-04-05 10:21

Bardzo dobre

Teresa 2019-04-05 10:21

Bardzo dobre

Teresa 2019-04-05 10:21

Bardzo dobre

Rafał 2018-12-01 15:10

Regularnie stosuję tabletki Neomag Cardio, miło mi widzieć, że zbierają tutaj pozytywne opinie.

Neomiła 2018-10-29 20:42

Nadchodzi taki okres że należy intensywniej przejmować się swoim zdrowiem. A o wzmocnienie krążenia należy dbać szczególnie mocno. Neomag Cardio jest w tym dobry Polecam.

Renata 2018-07-12 12:27

Myślę, że łykanie samych tabletek neomag cardio czy jakichkolwiek innych nie jest w stanie zlikwidowac przyczyny pogarszającego się krążenia czy gorszej wydolności serca. Z tym wszystkim trzeba sie wybrać do dobrego lekarza. Myślę jednak, że profilaktycznie nie zaszkodzi brać czegoś takiego.

Opinia użytkownika 2017-04-08 17:29

Aby zmniejszyć ryzko wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi warto pamiętać o tym, by stosować Neomag Cardio . Ten preparat wspomaga utrzymanie odpowiedniego ciśnienia krwi. Zachowanie normy jest kluczowe dla zdrowia organizmu. Zarówno nadciśnienie jak i niedociśnienie są groźne.

Zdziś 2016-12-16 14:31

nie wiem dlaczego nie ma żadnej opinii! to najlepszy suplement na serce! Polecam bardzo

Karina 2016-06-21 16:27

O serce trzeba dbać w każdym wieku! Podstawą jest dieta i aktywność fizyczna nie można też zapomnieć o suplementach. Neomag Cardio to produkt, bogaty w składniki bardzo potrzebne do tego, by ten narząd pracował jak należy.

Opinia użytkownika 2015-01-24 17:04

Od pewnego czasu, co chwilę serce nierówno mi bije. Nie mam pojęcia dlaczego tak się zaczęło dziać. Mama zaleciła Neomag Cardio !!! Zakupiłam ten środek dzisiaj. Wydaje się całkiem spoko. Oby pomógł na moje dolegliwości.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.