BIO Herbata Matcha

BIO Herbata Matcha

Dodano: 18-11-2016

sklep ze zdrową żywnością zdrowe odżywianie herbata

Stosowanie BIO Herbaty Matcha

1 łyżeczkę herbaty BIO Matcha wsypać do miseczki i zalać wodą o temperaturze 80-90 stopni Celsjusza. Następnie spienić bambusową trzepaczką.

Właściwości BIO Herbaty Matcha

BIO Herbata Matcha to niezwykle aromatyczna zielona herbata. Cechą charakterystyczną BIO herbaty Matcha jest to, iż posiada ona szmaragdowo-zielony kolor. Zdaniem specjalistów, BIO herbata Matcha to prawdziwe źródło polifenoli. 

W sklepie BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Nasiona chia to bogactwo kwasów omega-3, które wspomagają funkcjonowanie mózgu. Daktyle bez pestek zawierają cenne antyoksydanty, które hamują proces starzenia się. BIO olej kokosowy świetnie sprawdza się w kuchni oraz w codziennej pielęgnacji ciała. 

 

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.