Kategorie produktów

Feminum

Feminum

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Feminum

Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny, który eliminuje niedobory wydzielania śluzu w pochwie. Jest preparatem zupełnie neutralnym, bez smaku i zapachu, nie pozostawia również plam na bieliźnie. 

Preparat z powodzeniem może być stosowany w celu ułatwienia stosunków płciowych w przypadku suchości pochwy, jak również z użyciem prezerwatywy.

Działa wspomagająco również w przypadku przeprowadzania badań ginekologicznych, ultrasonograficznych, aplikowania tamponów, tabletek dopochwowych lub nawet pomiaru temperatury.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Feminum to: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Feminum powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. W celu aplikacji należy niewielką ilość (w zależności od potrzeby) nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia, również przed kontaktem intymnym lub badaniem.

Żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb, również bezpośredni na prezerwatywę.
Wyroby medyczne muszą być przyjmowane pod kontrolą lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Feminum.

Produkt Feminum należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji wyrobu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

I. 2017-04-05 21:35

Pomaga od razu. Ta suchość była moją zmorą!

Ania 2017-04-03 15:35

Dobrze nawilża i nie powoduje uczuleń. Polecam!

Opinia użytkownika 2015-10-24 17:30

Feminum wspomaga mnie na dolegliwości suchości w miejscach intymnych. Mam tak od czasu, w którym zaczęłam stosowanie środków na hormony... Rekomenduję ten preparat! Przywraca nawilżenie okolic kobiecych!

Aldona 2015-04-20 10:10

Latem gnębiło mnie uczucie suchości w miejscach kobiecych. Zaczęłam stosować Feminum !!! Ten produkt podołał bardzo dobrze! Co bardzo istotne efekty użytkowania pojawiły się natychmiast! Suchość zgasła!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.