Kategorie produktów

Reumaphyt

Reumaphyt

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Reumaphyt

Lek Reumaphyt jest preparatem w postaci kapsułek. Składniki zawarte w preparacie wykazują działanie przeciwzapalnie i przeciwbólowe w chorobach zwyrodnieniowych stawów i w zapaleniu ścięgien. Lek jest przeznaczony do stosowania w łagodnych bólach stawów i w chorobach reumatycznych.

Skład

Substancją aktywną leku Reumaphyt jest: wyciąg suchy z korzenia hakorośli rozesłanej (Harpagophytum procumbens, DC).

Pozostałe składniki tego preparatu to: laktoza jednowodna, stearynian magnezu, bezwodna krzemionka koloidalna, żelatyna, dwutlenek tytanu E 171

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Reumaphyt powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka preparatu Reumaphyt do przyjęcia to: 1 do 3 kapsułek 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Reumaphyt. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci i młodzieży do 18 roku życia, a także u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Produkt Reumaphyt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Teobald 2020-03-28 12:54

sam nie wierzę ale nie mam się do czego przyczepić. odpowiedni lek dla mnie.

Krysia 2018-09-18 13:59

Brałam Reumaphyt przy zapaleniu scięgna Achillesa i bardzo mi pomógł.

Roman 2017-04-06 21:30

Hmmmm....powiem szczerze, że wolę mocniejsze leki niż ten.

Henryka 2015-11-02 18:55

Zdarzają się takie dni, kiedy zmagam się z rozmaitymi bólami. Ale kiedy mam walczyć z bólem nie eksperymentuję. Wybieram najsilniejszy. A taki jest Reumaphyt . Mam do tego środka wielkie zaufanie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.