Kategorie produktów

Antidral

Antidral

4.77 Bardzo dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Antidral

Produkt leczniczy Antidral likwiduje lub niweluje nieprzyjemne dolegliwości związane z nadmiernym poceniem się.

Antidral zawiera w swej formulacji chlorek glinowy, który wykazuje działanie hamujące aktywność gruczołów potowych. Mechanizm działania tej reakcji polega na denaturacji białek zawartych w gruczołach potowych, a nastepnie łączenie się z włóknami fibrynowymi. Pozostałe składniki leku ułatwiają wchłanianie substancji czynnej. Ograniczają także w znacznym stopniu ryzyko wystąpienia zakażeń w obrębie naskórka.

Niniejszy płyn leczniczy powinien być aplikowany na skórę w miejscach nadmiernej potliwości, przede wszystkim pach, stóp oraz dłoni. 

Preparat wskazany jest do stosowania przez osoby dorosłe.

Skład

Substancją aktywną preparatu Antidral jest chlorek glinu. 1 g płynu zawiera 100 mg tej substancji.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) tego produktu to: gliceryna farmaceutyczna, etanol, woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza.

Dawkowanie:

Płyn Antidral należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: płyn stosuje się zewnętrznie, w miejscach dotkniętych problemem nadmiernej potliwości. 

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego:

Lek Antidral należy stosować codziennie rano. Przed aplikacja płynu należy umyć i dokładnie osuszyć skóry, unikając jej pocierania. W przypadku, gdy potliwość jest mniej intensywna, wskazane jest stosowanie płynu co 2-3 dni.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Antidral.

Nie należy stosować płynu w miejscach podrażnionych goleniem i / lub depilacją, a także w miejscach, w których doszło do uszkodzenia ciągłości naskórka. Kobiety będące w trakcie ciąży lub karmienia piersią powinny skonsultować z lekarzem decyzję o rozpoczęciu kuracji. Preparat zawiera etanol.

Lek Antidral należy przechowywać w pozycji pionowej, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Pafnucy 2019-12-22 14:30

Mam serdecznie dosyć ciągłego uczucia spocenia. jest to mega okropne. Zastanawia mnie czy tym razem będzie inaczej.

Innocenty 2018-10-20 16:12

Dobrze, że letni upał się zakończył ... Rzęsiście się wtedy pocę a w sezonie jesienno-zimowym jest już łatwiej. Niemniej o intensywną ochronę należy mieć na uwadze przez cały rok, więc kupuję Antidral :-)

Olaf 2017-12-26 14:15

A ja słyszałem, że lek Antidral należy stosować codziennie na noc (kiedy aktywnośc gruczołów potowych jest mniejsza) , a nie rano - rozwiejecie moje wątpliwości w tej materii?

Ilonka 2017-10-30 16:00

Nie dość, że nadmierna potliwość, to jeszcze tak charakterystyczny kwaskowaty zapach i uczucie, że skóra się klei, szczególnie pod pachami. Miałam to bardzo długo. Stosowałam tabletki, jakieś maści, ale nic nie pomogło. Stwierdziłam, że zastosuję coś, co będzie przypominało mi codzienny sztyft pod pachy, w końcu te okolice były najbardziej narażone. Podziałało :)

M. 2017-04-05 21:13

Wreszcie coś na nie podziałało....Do tej pory jak zdjąłem gdzieś buty to wszyscy odwracali głowę albo od razu otwierali okno, co mnie bardzo krępowało, Na szczęscie mogę już o tym zapomnieć.

Robert 2017-04-03 15:14

Bardzo skuteczny, ale trzeba się pilnować i regularnie używać,

Opinia użytkownika 2016-09-07 16:51

Mam taki niefajny problem... Moje syrki strasznie cuchną. Jest to u mnie powód do kompleksów. Nabyłem Antidral , bo kolega też stosował. Mam nadzieję, że środek mi pomoże.

Opinia użytkownika 2015-11-17 22:10

Pocenie się to naturalny proces. Gorzej w przypadku nadmiernego pocenia się. Wtedy można nabawić się wstydu i poczuć dyskomfort. W przypadku potliwości wybieram Antidral . Składniki preparatu zmniejszają nadmierne pocenie się i nieprzyjemny zapach. W końcu mogę normalnie funkcjonować w sporcie.

Eryk 2015-09-07 23:34

Antidral to najlepszy i szybko działający środek! Stosowałem go albowiem miałem udrękę z nadprodukcją potu na stopach... Były mokre i brzydko pachniały... Istotne , że już nie muszę się tym zamartwiać! Mogę normalnie żyć!

Anka 2015-08-02 10:43

W okresie dojrzewania miałam dość przykry problem z nadmiernym poceniem. To było wieki temu, nic z tym nie robiłam, bo myślałam, że takie są po prostu uroki dojrzewania. Teraz jestem dorosła, a problem tak jakby wrócił. Pocę się szczególnie w stresujących sytuacjach, których ostatnio u mnie nie brakuje. Dezodoranty nie pomagały, wręcz przeciwnie, miałam wrażenie, że dodatkowo stymulują gruczoły potowe. Wtedy trafiłam na Antidral. Dla mnie to przełom w walce z nadmierną potliwością.

Iga 2015-07-26 11:18

Czytałam, że preparaty zmniejszające potliwość dodatkowo przyczyniają się do zatrzymywania wody w organizmie, a to z kolei przekłada się na to, że woda - nie mogąc znaleźć ujścia - przyczynia się do powstawania trądziku. Stosowałam Antidral i zauważyłam, że mniej się pocę, ale nie było efektów ubocznych, o których czytałam. Czy ktoś mi może powiedzieć, na czym właściwie polega działanie sztyftu?

Iwona 2015-05-17 18:10

Moje stopy nadmiernie się pocą. Nie będę udawać, że nie jest to dla mnie problem... Szukałam wielu preparatów. I wtedy odkryłam Antidral . Ten produkt nie tylko redukuje problem potliwości stóp, ale również pozwala zwalczyć ten nieprzyjemny zapaszek. Siłownia i basen to już żaden problem.

Bernard 2015-05-11 16:51

Mam taką nieprzyjemność , że pocą mi się stopy. NIc przyjemnego! Boję się spotkań towarzyskich. Cały czas wydaje mi się, że zwrócą uwagę na smród. Przed chwilą kupiłem Antidral ... Mam nadzieję, że ten specyfik poradził sobie!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.