Kategorie produktów

Hemorigen

Hemorigen

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Hemorigen

Lek Hemorigen jest produktem dostępnym w postaci tabletek. Zaleca się stosowanie preparatu we wspomagającym leczeniu drobnych stłuczeń i podbiegnięć krwawych (siniaków) powstałych w wyniku łagodnych urazów.

Skład

Składniki produktu Hemorigen zawarte w jednej tabletce to: 50 mg wyciągu gęstego z ziela przymiotna kanadyjskiego ( Erigeroni canadensis herbae extractum spissum) DER 30-40:1, ekstrahent - etanol 96 % v/v, sacharoza, skrobia ziemniaczana, talk, stearynian magnezu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Hemorigen powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka produktu Hemorigen do zażycia w ciągu dnia to: 1-2 tabletki 3 razy dziennie, nie dłużej niż 3 - 4 dni.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Hemorigen. Nie zaleca się stosowania u młodzieży i dzieci poniżej 12 lat a także u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Preparat Hemorigen należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zara 2018-05-05 14:54

Jem właśnie drugie opakowanie ,jako dodatkowe tabl. i zaczyna krwawienie zanikać -wykorzystane w ginekologii ,a krwawiłam miesiąc po okresie -myślę i czuje że działają

Ola 2018-03-17 11:16

Hemorigen jest dość skuteczny, chociaż nie zapobiega całkowicie krwiakom.

Pablo 2017-04-06 22:29

Niestety, nie zachwycił mnie ten lek. Mam dość rozległy krwiak na udzie i chyba muszę raczej poczekać na jego wchłonięcie niż liczyć na to , że jakieś cudowne remedium przyspieszy ten proces.

Opinia użytkownika 2016-03-04 20:13

Upadki i urazy często sprawiaja duży ból . Konieczna jest tutaj konkretna i szybka reakcja. Ja staram się mieć wtedy Hemorigen w razie W...

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.