Kategorie produktów

Iladian

4.58 Bardzo dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Iladian

Iladian to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Probiotyk ten polecany jest kobietom cierpiącym na częste problemy intymne (w tym zakażenia pochwy) oraz szczególnie narażonym na wzrost pH w pochwie. 

Do najczęstszych czynników, które sprzyjają pogorszeniu mikroflory pochwy należą m.in.: terapia antybiotykowa, antykoncepcja hormonalna, zaburzenia odporności oraz problemy hormonalne, predyspozycje osobnicze, klimakterium, a także częste korzystanie m.in. z basenu czy sauny.

Iladian jest probiotykiem ginekologicznym,  zawierającym w swej formulacji pałeczki bakterii kwasu mlekowego L. rhamnosus, L. gasseri oraz L. reuteri., przy czym jako jedyny taki produkt dostępny na rynku zawiera aż 6 mld kolonii bakterii probiotycznych w jednej kapsułce.

Skład produktu został dodatkowo wzbogacony o laktoferynę - białko naturalnie wystepujące w śluzie pochwowym. Dzięki ekstraktowi z owoców migdałecznika chebułowca niniejszy suplement pomaga wspierać dobrostan okolic intymnych oraz układu moczowego.

Skład

Składniki preparatu Iladian są następujące:

- skład jakościowy 1 kapsułki: Lactobacillus rhamnosus 2,5 mld komórek, Lactobacillus reuteri 2,5 mld komórek, Lactobacillus gasseri 1,0 mld komórek, ekstrakt z owoców migdałecznika chebułowca 25 mg, laktoferyna 5 mg.

- skład ogółem: Lactobacillus rhamnosus, laktoza jednowodna, wyciąg z owoców migdałecznika chebułowca, laktoferyna, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus gasseri, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca). Składniki kapsułki to: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik).

Informacja dla alergików: produkt zawiera mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja suplementu do spożycia w ciągu dnia to 1 kapsułka. Kapsułkę należy popić odpowiednią ilością wody.

Aby uzyskać zamierzone efekty zalecane jest kontynuowanie przyjmowania suplementu przez minimum 20 dni.

Uwaga! W trakcie równoległego stosowania doustnych antybiotyków bądź innych leków o działaniu antybakteryjnym należy zachować 2-godzinny odstęp czasowy od między przyjęciem antybiotyku a zażyciem suplementu Iladian.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Iladian. Suplement przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez kobiety.

Preparat Iladian należy przechowywać w miejscu i w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić od światła i wilgoci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-01-04 23:43

Po stosowaniu antybiotyków ważne jest to, by wspierać się probiotykami. Iladian to produkt który spełnia swoje zadanie znakomicie. Wspiera prawidłową mikroflorę jelit i przywrócenie naturalnego pH. Okres antybiotykoterapii może być wycieńczający dla organizmu.

Majka 2017-12-11 10:44

Nie wyobrażam sobie relaksu bez basenu lub sauny. Wypady na pływalnię z przyjaciółkami to przemiły sposób na nadrobienie zaległości w ploteczkach a przy okazji zadbanie o swoje ciało i kondycję. Niestety, mam predyspozycję do łapania zakażeń intymnych więc nie mogę patrzeć na to bezczynnie licząc, że problem sam się rozwiąże i minie. Dlatego właśnie kupuję iladnian.

Marlena 2017-10-17 16:52

Efektem antykoncepcji w postaci prezerwatyw był u mnie świąd i pieczenie. Nie wiedziałam, że przy antykoncepcji można także narazić się na grzyby. Stosowałam kiedyś żel do higieny intymnej, wyrównujący pH okolic intymnych, a później usłyszałam o tych kapsułkach. Przy antykoncepcji jak znalazł. Kobiety, pamiętajcie o odpowiednią higienę okolic intymnych, ale także o wewnętrzne troszczenie się o swoje narządy.

Ilona 2017-08-02 10:20

Iladian jest skuteczny jeśli chodzi o wszystkie dolegliwości okolic intymnych. Wpływa korzystnie na mikroflorę pochwy, niweluje pieczenie, swędzenie, zaczerwienienia a nawet obfite upławy, przyczyniając się do przywrócenia naturalnego pH okolic intymnych. Ja przyjmowałam kapsułki po antykoncepcji hormonalnej, ponieważ ona dość mocno odbiła się na moim zdrowiu intymnym.

Tośka 2017-03-30 12:51

Jest ok!

Lila 2016-12-31 23:26

Od kiedy stosuję Iladian, częsciej chodzę na basen - rzadziej łapię infekcje;)

Urszula 2016-03-17 11:16

Mega, mega kapsułki! Bardzo skuteczny. Niska cena.

Opinia użytkownika 2016-03-07 17:01

Produkt jest prosty w uzytkowaniu, dostępny bez recepty a przy tym bardzo skuteczny. Mi bardzo pomógł.

Martyna 2016-02-04 14:26

Bardzo dobre wsparcie dla każdej kobiety. Jak już stosować jakiś preparat, to należy robić to profesjonalnie. Z tego względu ja wybieram Iladian.

Opinia użytkownika 2015-09-27 18:43

Myślę, że Iladian jest dobrym wyborem przy antybiotykach. Ten specyfik to świetny wybór dla mojej rodziny!

Olga 2015-08-20 18:15

Zakażenia w okolicach pochwy to paskudna rzecz . Przykre, że lubią powracać . W przypadku takich dolegliwości kupuję Iladian . sprawdza się najlepiej wobec takich rzeczy.

Luiza 2015-06-09 19:46

Jako kobieta wiem, że zakażenia pochwy są mi bliskie. Iladian to specyfik, polecany przy tej dolegliwości. Zakażenia pochwy objawiają się pieczeniem i bólem. To z kolei jest duży dyskomfort dla kobiety.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.