Masło orzechowe 500g

Masło orzechowe 500g

Dodano: 27-10-2016

masło orzechowe sklep ze zdrową żywnością zdrowe odżywianie masło

Stosowanie masła orzechowego Crunchy

Masło orzechowe Crunchy nadaje się do smarowania pieczywa. To świetny dodatek do ciast i deserów. 

Właściwości masła orzechowego Crunchy

Masło orzechowe Crunchy to połączenie słodkiego smaku z solą. Zdaniem specjalistów, masło orzechowe Crunchy to źródło niezwykle cennych kwasów tłuszczowych, które w szczególności rekomendowane są dla osób uprawiających sport oraz dbających o sylwetkę. 

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele zdrowych produktów. Daktyle bez pestek to ciekawa forma przekąski, po którą możesz sięgnąć niemalże zawsze, gdy czujesz głód. Mąka jaglana pozbawiona jest glutenu. Młody jęczmień w proszku to bogactwo chlorofilu, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie serca i układu naczyniowego. 

Treści znajdujące się w serwisie medsowa.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.