Przygnębienie i zły nastrój – sprawdź Depresanum

Przygnębienie i zły nastrój – sprawdź Depresanum

Przygnębienie i spadek nastroju to odczucia, które mogą towarzyszyć nam z różnych powodów. W poprawie samopoczucia pomocne mogą okazać się tabletki Depresanum.

Przygnębienie i spadek nastroju to odczucia, które mogą towarzyszyć nam z różnych powodów. Zanim zaczniemy podejrzewać, że to oznaki depresji, warto rozpatrzyć też inne powody. Spadek nastroju może być spowodowany brakiem świeżego powietrza, światła dziennego, a nawet przepracowaniem i brakiem ruchu. Jeśli jednak uczucie przygnębienia, senności i zmęczenia dopada nas pomimo dbania o ruch, świeże powietrze i odpowiednie nasłonecznienie to nie należy tego bagatelizować! W poprawie samopoczucia pomocne mogą okazać się tabletki Depresanum.

Nie wszystkie objawy obniżonego samopoczucia są (wbrew opinii wielu osób) oznakami depresji czy stanów lękowych. Czasami dopada nas przygnębienie, ponieważ nie radzimy sobie ze stresem w pracy, który może objawiać się również problemami ze snem. W takich przypadkach dobrze jest najpierw przyjrzeć się swoim problemom i postarać się określić co dokładnie jest ich powodem. Jeśli to tylko przejściowa sytuacja w pracy, możemy postarać się ją przeczekać korzystając ze sposobów na uspokojenie i pozbycie się stresu.


Przeczytaj także: Sposoby na szybkie uspokojenie się. Zapanuj nad stresem.


Jeśli jednak nie działają na nas metody relaksacyjne i poprawiające samopoczucie to warto skorzystać z tego, co oferuje nam rynek farmaceutyczny. Na objawy przygnębienia i spadku nastroju możemy znaleźć wiele produktów. Jednym z nich są tabletki Depresanum.

Depresanum – dlaczego warto?

Suplement diety Depresanum występuje w postaci tabletek powlekanych, które mogą być stosowane wspomagająco przez osoby, które dotyka wspomniane wyżej przygnębienie oraz spadki nastroju.

Składniki suplementu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zmniejszenie uczucia znużenia oraz utrzymanie pozytywnego nastroju. Z tego względu preparat rekomendowany jest dla osób, które zmagają się ze stresem i jego objawami lub pojawiają się u nich stany napięcia nerwowego oraz nagłe wahania nastroju.

Depresanum– właściwości składników

Innowacyjne połączenie składników i odpowiednie dobranie ich proporcji wpływa na to, iż produkt wspomaga naturalne procesy biochemiczne, które zachodzą w układzie nerwowym. Są one powiązane z aktywnością neuroprzekaźników oraz ich syntezą. Nasza równowaga emocjonalna jest zależna właśnie od ich prawidłowych przemian.

L-tryptofan bierze udział w procesie powstawania serotoniny, której niski poziom może powodować bezsenność, agresywność oraz uczucie ciągłego zmęczenia. Ekstrakt z kwiatu szafranu działa na stężenie dopaminy i serotoniny, dzięki czemu suplement wspomaga utrzymanie pozytywnego nastroju. 


Poznaj przyczyny zespołu przewlekłego zmęczenia


Izomer glukozy — Inozytol, inaczej określany jako witamina B8 to organiczny związek chemiczny, który wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz obniżenie ciśnieniea tętniczego powstałego na skutek nadmiernego stresu. Kwas foliowy oraz witamina B6 przyczyniają się m.in. do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Działają również pozytywnie na utrzymanie w organizmie prawidłowych funkcji psychologicznych.

Produkty o podobnym działaniu

Środków wspomagających nasze samopoczucie i takich, które mają pomóc nam „poczuć się lepiej”, jest naprawdę wiele. Dlatego warto rozeznać się na rynku, by dokonać możliwie najlepszego wyboru, który zadziała na nasze objawy w zależności od tego, czy szukamy czegoś na stres, stany lękowe, depresję, napięcia nerwowe itd.

Neopersen Forte może pomagać osobom, które potrzebują się uspokoić, a przy tym szukają produktu, który nie otumania. Suplement ten występuje w postaci kapsułek, a jego działanie jest oparte w szczególności o wyciszające właściwości ekstraktu z ziela melisy.

Innym godnym uwagi suplementem są tabletki Magnolia. Przyczyniają się one do poprawy samopoczucia. Wyciąg z magnolii, który zawarty jest w tabletkach, posiada działanie rozluźniające oraz relaksacyjne.

Deprim Forte to produkt leczniczy, który zaliczany jest do leków pochodzenia roślinnego. Suchy wyciąg z ziela dziurawca zwyczajnego zawarty w kapsułkach działa przeciwdepresyjnie oraz pomaga w niwelowaniu stanów napięcia nerwowego, zespołu przewlekłego zmęczenia i bezsenności.

Extraspasmina (wcześniej dostępny pod nazwą Nervomag) to również produkt leczniczy dostępny w postaci kapsułek twardych. Produkt wskazany jest do stosowania podczas okresowo występujących trudnościach ze snem oraz w łagodnych stanach napięcia nerwowego.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.