Kategorie produktów

Rheumon

Rheumon

3.5 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Rheumon

Rheumon to lek w postaci kremu, zalecany do stosowania miejscowego, działający przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie. Stosowanie preparatu jest wskazane, przy dolegliwościach takich jak:
tępe urazy, takie jak: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów,
choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, stawów kolanowych, stawów barkowych,
reumatyzm pozastawowy: ból pleców w okolicy krzyżowo-lędźwiowej kręgosłupa, zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych, tj. zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych oraz zapalenie nadkłykci.

Skład

Substancją aktywną leku Rheumon jest: etofenamat (Etofenamatum).
Pozostałe składniki tego produktu to: alkohol benzylowy, metylohydroksyetyloceluloza, kwas cytrynowy, mieszanina monostearynianu i distearynianu glicerolu, mirystynian izopropylu, stearynian makrogolu, woda oczyszczona, cytrynian sodu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Rheumon powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka produktu Rheumon do użycia w ciągu dnia to: pasek długości 5 do 10 cm leku Rheumon na skórę w okolicy objętej bólem, 3 do 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Rheumon. Leku nie należy stosować u dzieci i młodzieży, a także u kobiet w trzecim trymestrze ciąży.
Preparat Rheumon należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-28 09:44

sam nie wierzę ale nie jest to zły środek. Trafiony lek dla mnie.

Emilia 2017-08-30 15:38

SŁABY!

Kamil 2017-06-01 23:18

Rheumon - hmmm moim zdaniem i z mojego doświadczenia dobrze sprawdza sie z bolesnych naciągnięciach mięśni po treningu tenisa.

Karol 2017-04-04 11:23

Działa rewelacyjnie, ale równie rewelacyjnie drenuje portfel...

Opinia użytkownika 2015-02-16 09:05

Zgodzicie się pewnie, że jak ktoś regularnie biega to uraz może się przytrafić. Warto mieć w pogotowiu Rheumon . I chyba dzięki temu wcale się nie martwię na zapas.

Opinia użytkownika 2015-01-26 21:46

Jestem pracownikiem w transporcie i w każdy dzień mamy do załadowania i rozładowania wielkogabarytowe paczki. Wcale mnie więc nie dziwi, że mocno boli mnie kręgosłup. Już chociażby z tego powodu musiałem znaleźć coś, co mi pomoże. Na dolegliwości bólowe stosuję Rheumon . Dzięki temu specyfikowi ból zmniejsza się a ja mogę cieszyć się pełną sprawnością.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.