Kategorie produktów

L-Karnityna GoldStrong

L-Karnityna GoldStrong

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu L-Karnityna GoldStrong

L-Karnityna GoldStrong to suplement diety w postaci tabletek musujących. Produkt skraca okres regeneracji powysiłkowej, przeciwdziała zmęczeniu, podnosi wydolność organizmu oraz znacznie redukuje tkankę tłuszczową. 

Skład

Składniki środka L-Karnityna GoldStrong są następujące: 1000 mg L-karnityny - 30 mg wyciągu z zielonej herbaty w jednej tabletce - L-karnityna jest syntetyzowana z dwóch aminokwasów: metioniny i lizyny.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu L-Karnityna GoldStrong powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu L-Karnityna GoldStrong

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu L-Karnityna GoldStrong.

Suplement L-Karnityna GoldStrong należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-29 18:09

Duże zmęczenie nie jest kłopotem który uda się zwalczyć tylko lekami z apteki - nawet najlepszymi. Konieczny jest też wypoczynek oraz mało problemów.

Opinia użytkownika 2018-07-03 12:48

Już dawno zmagam się z tłuszczykiem na brzuchu ale jest to bardzo trudna walka. Tłuszcz spada z tych miejsc z oporem. Koleżanka z biura poleciła mi L-Karnityna GoldStrong i powiedziała, że ten specyfik może pomóc mi zgubić dodatkowe kilogramy. A do lata coraz bliżej.

Opinia użytkownika 2018-01-24 09:37

Oj, jak badzo chciałam schudnąć jak szykowałam się na lato... Zakupiłam nawet L-Karnityna GoldStrong by to sobie ułatwić. Smutne, że spektakularnych rezultatów nie widać :-( Jakbym miała ocenić, to na ***.

Opinia użytkownika 2018-01-23 12:55

Idą wakacje, a dla mnie utrapieniem są kilogramy po zimie. Trzeba szybko coś z tym zrobić. L-Karnityna GoldStrong to specyfik, który ma spalać tkanke tłuszczową z miejsc, gdzie następuje to wolniej. Tak słyszałam. Zobaczymy, czy da radę.

Opinia użytkownika 2017-04-25 11:03

Dla mnie bomba ! :D

wolfff 2017-04-20 08:43

L-Karnityna jak każda inna.

Opinia użytkownika 2016-09-14 16:25

Redukcja tkanki tłuszczowej wcale nie jest łatwa. Zwłaszcza z okolic brzucha, szyi i ud. Tam uporczywy tłuszczyk odkłada się najczęściej. Zakupiłam L-Karnityna GoldStrong jakieś parę dni temu. Znajoma też stosowała i mówiła, że efekty bombowe. Środek działa tak, że zwiększa wydatek energetyczny a przez to powoduje spalanie. Mam nadzieję, że u mnie też podziała.

Nora 2016-08-29 21:03

Nie wiem, jak długo już walczę z tłuszczykiem. Próbowałam wszystkiego i zero ubytku wagi. Jestem zła. W magazynie o odchudzaniu czytałam na temat l-karnityny. Ponoć redukuje tkankę tłuszczową. Kupiłam więc L-Karnityna GoldStrong . Zaczynam od dziś. Życzcie mi sukcesu!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.