Kategorie produktów

Maxigra Go

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Maxigra Go

Maxigra Go to lek dedykowany mężczyznom zmagającym się z problemami impotencji, czyli w leczeniu zaburzeń libido i wzwodu.

Lek ma postać tabletek przeznaczonych do rozgryzania i żucia.

Czym jest impotencja? To problem z uzyskaniem, a tym samym utrzymaniem wzwodu w czasie odbywania stosunku płciowego. 

Zawarta w leku substancja czynna - syldenafil - który wspomaga rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu, co z kolei zwiększa napływ krwi do prącia. W efekcie pomaga osiągnąć wzwód przy pobudzeniu seksualnym. 

Tabletki do rozgryzania zawierają w składzie laktozę, aspartam i źródło fenyloalaniny. Jeśli osoba ma stwierdzoną nietolerancję niektórych cukrów lub cierpi na fenyloketonurię, powinna skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem produktu Maxigra Go.

Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet.

Skład

1 tabletka Maxigra Go zawiera w swoim składzie:

- substancję aktywną: 25mg syldenafilu (tworzącego się in situ z 35,12mg syldenafilu cytrynianu) 

- substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do regulacji pH) lub kwas solny (do regulacji pH)

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Maxigra Go należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: Maxigra Go to produkt w postaci tabletek do rozgryzania i żucia. 

Zalecane dawkowanie leku: tabletkę należy przyjąć godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Żuć, a na końcu połknąć. Nie stosować częściej niż raz na dobę. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Maxigra Go.

Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia. Osoby z zaburzeniami czynności wątroby lub nerek powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed przyjęciem leku. 

Produkt Maxigra Go należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michał 2019-02-20 18:20

Powiem tak.. Mam 34 lata. Dużo stresu w życiu z różnych powodów. Między innymi dla tego, że moja samoocena swojego czasu legła w gruzach i otarłem się nie raz o depresję. Był czas, że na "pewniaka" szedłem do łóżka i wiedziałem, że partnerka będzie zadowolona bez "dopingu" (40minut do godziny intensywnego współżycia). Związek się rozpadł, długi czas bez sexu. Co więcej, nawet podczas masturbacji w tym okresie zdarzało się, że po prostu flak po 2-3 minutach, co jeszcze bardziej mnie w depresję wpędzało, więc gdzie tu myśleć nawet o kontakcie z nową partnerką... Kupiłem ten produkt do sprawdzenia, czy chociaż trochę to działa. I szczerze mówiąc NA MNIE jedna tabletka podziałała tak efektywnie, że pobiłem swoje życiowe rekordy. Przy masturbacji (najpierw tak sprawdziłem, żeby mieć komfort psychiczny swego rodzaju), 1.5h na luzie. Kontakt z partnerką ponad 2h ostrej aktywności, przerywanej na prośbę partnerki kilka razy - no wiadomo czemu :P Jak dla mnie rewelacja, choć zastanawiam się ile w tym działania leku, a ile nastawienia, że "teraz to na pewno nie nawalę". Tak czy inaczej WARTO spróbować. Wiele się nie wyda, a najwyżej przekona, że problem jest głębiej. I nie..Nie reklamuję tego preparatu. Ale piszę, że nic się nie traci, bo opakowanie kosztuje gdzieś tyle, co 4ro pak piwa, a MOŻE zadziałać i co najmniej własną samoocenę podnieść MOCNO :)

Mateusz 2018-09-12 23:24

Sprawdzil sie w 100 %. Moja kobieta byla zadowolona. Ja oczywiscie przy tym tez ze dalem rade az pare razy podczas jednej nocy

jaro 2018-07-03 21:29

działa ale 100mg laska po 30mniutach miała dość a mi dalel stał jak drąg

jaro 2018-07-03 21:26

działa 100mg

Jendrula 2018-06-07 16:52

Nie działa :/ do tego powoduje wzdęcia i zgage. lepsze są bardziej naturalne suplementy, np vigrogan, skutecznie ale BEZPIECZNIE

Damian 2018-01-03 15:19

Wstydliwy problem dla wielu mężczyzn. Na szczęście Maxigra Go pomaga go zwalczyć

Opinia użytkownika 2017-10-20 22:50

ode mnie 4 gwiazdki dla Maxigra GO!!!

Lutomir 2016-09-06 19:27

Naprawdę sporo można tutaj znaleźć notek jesli chodzi o Maxigra Go . Jak widać nie każda wydaje się być super lecz dla mnie nie robi to różnicy ! Ja stosuję ten środek i jestem zadowolony. Jedyna słuszna ocena to 5* `

Jędrzej 2016-01-14 09:37

Jeśli szukacie środka, który pomoże na poprawę pożycia dałbym radę coś zarekomendować. Maxigra Go :-) Jest to chyba najtrafniejszy specyfik jaki sprawdza się dokładnie tak, jak pownien.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.