Kategorie produktów

Claritine Allergy

Claritine Allergy

4.44 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Claritine Allergy

Lek Claritine Allergy należy do grupy leków przeciwhistaminowych.

Leki te zmniejszają objawy uczulenia, zapobiegając działaniom wywoływanym przez substancję nazywaną histaminą, która wytwarzana jest w organizmie. Preparat łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, takie jak: katar sienny (kichanie, swędzenie i wodnista wydzielina z nosa), swędzenie i pieczenie oczu. Lek Claritine Allergy może być stosowany tylko u osób z rozpoznanym przez lekarza alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz przewlekłą pokrzywką idiopatyczną (cechującą się zmianami skórnymi) według zasad określonych przez lekarza.

Skład

Substancją aktywną środka Claritine Allergy jest: loratadyna. 1 ml syropu zawiera 1 mg loratadyny. 5 ml syropu (1 miarka) zawiera 5 mg loratadyny.
Pozostałe składniki tego preparatu to: glikol propylenowy, gliceryna, kwas cytrynowy jednowodny (E 330), benzoesan sodu (E 211), sacharoza, aromat brzoskwiniowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Claritine Allergy powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana dawka preparatu Claritine Allergy do zażycia w ciągu dnia to:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 10 ml syropu (2 miarki o pojemności 5 ml) raz na dobę.
Dzieci w wieku od 6 do 12 lat o masie ciała większej niż 30 kg: 2 10 ml syropu (2 miarki o pojemności 5 ml) raz na dobę

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Claritine Allergy. Preparatu nie należy stosować u kobiet w ciąży.
Lek Claritine Allergy należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-08-11 12:32

do późna moge wam wymieniać symptomy mego uczulenia. tylko to bezcelowe. Lepiej stosować coś co zdecydowanie pomoże.

Hipolit 2020-01-07 13:41

Duża ulga przy alergii...

Maryna 2018-02-24 21:42

Alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa to przypadłość, która może być okresowa ale też przewlekła! Podstawową przyczyną tego problemu są pyłki roślin! U mnie o alergii informują mnie takie objawy: kichanie, katar i wodnisty wyciek z nosa! Claritine Allergy mogę prawdziwie polecić każdemu z tymi problemami!

Julianna 2018-01-13 19:21

Gdybym miała zaopiniować wartościowy produkt na objawy alergii , nie wahałabym sie wskazać Claritine Allergy !!! Sprawdza mi się za każdym razem .

Natalia 2017-10-14 23:40

Mam nieznaczną alergię na pyłki, w testach za dużo nie wyszło. Więc trochę na własną rękę, ale z całkowitym powodzeniem piję syrop Claritine Allergy w okresie największego pylenia. I jest fajnie, nie łzawią mi tak oczy jak bez stosowania leku!

Romek 2017-01-05 12:44

stosuję Claritine Allergy od jakiegos czasu i nie zauważam specjalnie różnicy...

Kamila 2015-10-02 15:01

Jeśli miałabym wybrać dobrze działający preparat na zatkany nos to byłby to właśnie Claritine Allergy :) Oddziałuje na mnie elegancko . Stosuję ten środek już od dawna!

Kira 2015-06-16 16:19

Już dłogo męczę się z uczulenie na skórze... Ta przykra sytuacja nie daje mi prawidłowo działać! Nabyłam Claritine Allergy !!!! Myślicie, że ten środek poradzi sobie...? Jeśli ktoś stosował niech da znać jak zadziałało.

Opinia użytkownika 2015-01-01 16:14

Borykam się zalergicznym zapaleniem spojówek i dość mocno ubolewam z tego powodu. Oczy pieką mnie i łzawią i jeszcze odczuwam, jakby piasek. Na szczęcie posiadam Claritine Allergy . Ten produkt dla mnie jest najlepszy.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.